Niujorko geriausios espreso vietos – geriausios “Espresso” barai NYC

Kai mieste, pavyzdžiui, Niujorke, kur kavos konkursas yra kietas, espreso varžybos yra dar ryškesni. “Espresso” iš esmės yra daug stipresnė ir koncentruotą kavos formą, pagamintą įkaitinus labai karštą vandenį slėgiu per smulkiai sumaltas kavos pupeles. Taigi, kai niujorkiečiai ir mados pramonė turi pabusti, tai yra natūralus pasirinkimas. Galima pasakyti, kad mados pasaulis gyvena nuo kavos – Stefano Gabbana ir Domenico Dolce kartą sakė Harpero “BAZAAR”, kad jie geria ne mažiau kaip 12 puodelių per dieną, bet mados pasaulio meilė ekstremalioms priemonėms reiškia, kad jis išgyvena espreso. Čia šešios kavinės, geriausiai aptarnaujančios Niujorką.

1) “Zibetto Espresso” baras: “Dviejų vietų” – netoli Niujorko viešosios bibliotekos ir dar vienos miesto centro, “Zibetto” dėmesys skiriamas itališkam espreso menui su itališkais pupelėmis. Erdvė yra maža ir šiuolaikiška, su daugybe kovos ploto, skirto tradiciniam espresso vartojimui stovint.

vaizdas

Zibetto

2) Laimingi kaulai: “Happy Bones”, esantiems interjero mėgėjams, turi estetinį žemyn. “Broome” gatvėje esančioje kavinėje yra apipjaustytos plytų sienos, išklotos vietos meno ir “Indie” žurnalais bei skulptoriai įrengtomis lubomis. Jie specializuojasi plokščiu baltu Australijos gėrimu, kuris susideda iš vienos ar dvigubos espresso ristretto šūvio, kuriame yra tik tinkamas mikroplausto kiekis..

vaizdas

Laimingi kaulai

3) Ralph’s Coffee: Virš “Polo Ralph Lauren” pavyzdžio 5 dth “Avenue” yra šiuolaikiška kavos parduotuvė su Ralph Lauren mados žirgais. Marmurinių stalų, medinių suolų ir kaimiškų aukštų lubų verta apsilankyti net be pirkinių. Ralphas naudoja savo nuosavąsias pupeles: Ralph’s Roast, Decaf ir Espresso. Espresas yra gerai subalansuotas, o dieninė lentynėlė skelbia specialius pasiūlymus.

vaizdas

Ralph’s Coffee

4) Devintoji gatvė espresso: Jų espreso supakuoja galingą smūgį ir yra laikomas vienu iš geriausių Niujorke. Su savo originalia vieta Lower East Side su daugiau visame mieste ir Gowanus, “Brooklyn”, “Ninth Street Espresso” iš naujo apibrėžia klasikinį gėrimą, gamindamas maži partijas ir naudodamas amerikiečių pagamintus urnus.

vaizdas

Devintoji gatvė espresso

5) Abraço: įkvėptas itališkų ir ispaniškų espreso barų asortimentas, Abraço “East Village” turi keletą geriausių “Niujorko” espreso ir cortados (ispaniškos versijos išgerto pjaustyto šiek tiek šilto pieno). Jie taip pat patiekia savo pupeles, kurios yra retos Niujorko espreso baruose. Erdvė gali būti perkrauta, bet jo espreso verta.

vaizdas

Abraco

6) Cafe Pedlar: Ši “Cobble Hill” įsikūrusi kavinė iš “Frankies Spuntino” ir “Prime Meats” steigėjų patiekiami espresso ir kavos, naudojamų vietinėse skrudintose pupelėse. Visi espreso šūviai yra dviviečiai, naudojant “Stumptown” “Hairbender” mišinį, kuris puikiai tinka kavos virimo knesiai.

vaizdas

Cafe Pedlar

Loading...