Kaip planuoti savo pirmąjį Safari Tanzanijos Serengečio nacionaliniame parke. Patarimai, kaip planuoti savo pirmąjį Afrikos safari

Jūs galite žiūrėti kiekvieną dokumentinį PBS filmą, “YouTube” ir “Troll” dešimtis nuotraukų “Instagram” vaizdo klipuose, bet niekas negali paruošti to, kas tarsi eiti į safari Tanzanijos Serengečio nacionaliniame parke. Didžiuliai dydžiai (apie 6000 kvadratinių mylių), tiesiog neįmanoma įsivaizduoti kraštovaizdžio pločio; nenutrūkstamų pievų jūra (išskyrus kartais akacijų medį ar senovės uolienų formavimąsi), kuri, atrodo, tęsiasi iki begalybės prieš blizgančią mėlyną dangų. Taip pat neįsivaizduojamas didžiulis laukinių gyvūnų skaičius ir įvairovė, į kurią įeina viskas nuo didžiųjų penkių (Afrikos dramblys, ramunėlių, liūto, leopardo ir rino), retų spalvingų paukščių rūšių, sparčių šparagų ir hienų paketų, gepards, hippo ir šimtai tūkstančių grybų ir žebrų, nes jie užeina į garsiosios didelės migracijos.

vaizdas

John Wogan

Pirmą kartą “Safari” lankytojai yra Serengeti idealūs. Tanzanija yra ne tik stabilus, turistams palankus Afrikos šalims (apie ketvirtadalį yra vyriausybės apsaugotas parkas), tačiau Serengečio nacionalinis parkas, nors ir laukinis ir minimalus, paprastai yra labai saugus ir gerai patruliuotas, todėl jis yra magnetas laukinės gamtos mokslininkai iš viso pasaulio, medaus mėnesio dalyviai, nuotykių keliautojai ir net šeimos su mažais vaikais. Nors vietovių asortimentas yra įvairesnis (tai įmanoma, pavyzdžiui, palapinės palenkti ir nuvažiuoti su nuoma “Range Rover”), naujokams geriausias būdas patirti, kad “Serengeti” yra šiek tiek užrakintas, užtikrinant tikrai vieną kartą per gyvenimą kelionė. Tariant, jūsų pirmasis safaris panašus į jūsų pirmąją meilę: niekada niekada nepamiršite.

Kur apsistoti

Sutaupymas pirmuoju Safari yra išskirtinai paprastesnis, apsistojus 77-ajame “Four Seasons Safari Lodge Serengeti”, kuris buvo atidarytas 2013 metais. Tai nėra viena iš tentinių stovyklų, apie kurias galbūt girdėjote, bet (neįprastai šiam pasauliui ) – tai tikra, tinkama dviejų lygių šiuolaikinė struktūra, kuri vientisai sumaišoma su aplinkine dykuma, turtinga akmens, medžio ir šiaudinių stogų naudojimu. Nuostabi apie “Four Seasons” yra tai, kaip izoliuotas jausmas suteikia svečiams prieigą prie tokių dalykų kaip pilno aptarnavimo SPA (pabandykite gydymą kifaa, kuriame yra naudojamas rungu – tradicinis medinis Maasai baton-in masažas), trys restoranai , treniruoklių salė, baseinas, vaikų klubas ir tikrai įdomus “Discovery” centras, kuriame bet kokį klausimą, kurį galbūt turėjote apie Serengečio ekosistemą, atsakys per interaktyvius eksponatus ir ekranus, o draugiškas gyventojas konservatorius ir centro vadovas Oli Dreike.

vaizdas

Four Seasons Serengeti

vaizdas

Four Seasons Serengeti

Net ir standartiniai kambariai yra erdvūs ir erdvūs, juose yra dideli vonios kambariai su atskiromis minkštinimo voniomis. Jei galite, prašykite kambario su vandens skylučių vaizdu – patalpos nuosėdų skylė sėdi šalia pagrindinio baseino ir atkreipia dramblių bandas, kurie sustoja, norėdami gerti ir pasirodyti taip arti, kad kartais jaučiasi taip, tarsi jūs galėtumėte pasiekti ir paliesti juos. Jei turėsite tik savaitę, praleistumėte penkias naktis turtuje – tik tiek laiko, kad gautumėte keletą neįtikėtinų žaidimų diskų ir veiklų. Nuo 1000 JAV dolerių; fourseasons.com.

Kada eiti

Nuo birželio iki spalio yra aukščiausias sezonas, o sausos oras ir patogiausia temperatūra (apie 80 laipsnių per dieną ir vėsioje vakarą), tačiau keliautojai taip pat turėtų apsvarstyti kitus mėnesius. Kainos bus ne tik pagrįstos, bet ir lietingos (arba “žalios”) sezono, nuo lapkričio iki gegužės, privalumai. “Parkas yra gražus, sultingas ir verdantis žalia sezono metu”, – sako Dreike. “Daugelis migruojančių paukščių atvyko ir jų spalvinga veislinė apvažiavimas. Didžioji migracija visame žaliojoje sezono metu yra Tanzanijoje, o parkas yra tyliau. Ir nieko panašaus, kaip stebėti Afrikos perkūnija ir tada nutraukti toli, mėgaudamiesi džinu ir toniku savo denyje “.

vaizdas

Four Seasons Serengeti

Ką pakuoti

Atsižvelgiant į svorio apribojimus (apie 30 svarų) mažuose lėktuvuose, naudojamuose į Afrikos krūmą, būtinai reikia pakavimo šviesos. Laimei, jums nereikės daug, o Four Seasons teikia nemokamas skalbimo paslaugas (ir kiekvienas viešbučio restoranas yra atsitiktinis, jums nereikės vakaro drabužių). Paprastai safari klizmai egzistuoja dėl priežasčių: kakai ir žalia mišinys su aplinka, papildoma nauda yra maskuojanti nešvarumai ir dulkės. Pagalvokite apie lengvas, kvėpuojančias viršutines ir dugnines dalis (maksimaliai apsaugo nuo saulės ir klaidų), praktišką švelnią vestuvių švarką ir plačią apatinę skrybėlę tolimesnei saulės spindulių apsaugai. Binokliai, vabzdžių plintančios medžiagos ir papildomos fotoaparato atminties kortelės (fotografuojate daugiau nuotraukų nei manote) yra virtualūs reikmenys. Įsitikinkite, kad viską įpakavote minkštuoju dėžutės maišeliu, o ne tradiciniu, kietuoju voleliu, nes jie paprastai nėra leidžiami mažose pakabinamosiose plokštumose, kurie pateks į nacionalinį parką.

vaizdas

John Wogan

Ką tu padarei

Paprastai tvarkaraštis per Serengeti safari yra gana paprastas: pakilti prieš pat saulės pasirodymą, atsisėsti į didelius pusryčius, o paskui keturių valandų žaidimų diskas pasieks puikiai žinomą vadovą. Keturios valandos skamba ilgą laiką (yra tikri, yra vonios plyšių), tačiau tą laiką skrenda, kai kiekvieną akimirką praleidžiamas baimės stebint liusas, vedančias ant antilopės iškart po nužudymo (“Serengetis turi didžiausią bet kokių nacionalinių pasakoja Dreike), struetas bando įveikti mate, žirafas, čiulpusį ant akacijos medžių lapų, arba įkvėptas nesibaigiančio šokinėjantis dykumų srautas jų didžiojoje migracijos kelionėje. Pirmąsias laikmačio užpakalis turi būti išleistas atsipalaiduoti, pasimėgauti SPA procedūromis, treniruotėmis, prisiminimais (kompensuoti super ankstyvieji įkėlimo skambučiai) arba tiesiog pasitraukti po pamatus. “Tiesiog sėdėdamas prie baseino, žiūri per gyvūnų girdymo skylę, kur dažniausiai yra gėrimas, dramblys yra viena iš labiausiai mėgstamų mūsų svečių”, – sako Dreike..

vaizdas

Four Seasons Serengeti

Ankstyvą vakarą prieš vakarienę vienas iš labiausiai išskirtinių pasiūlymų yra pasivaikščiojimas “safari”, kuriame svečiai gali palikti “Land Rover” ribų ir pėsčiomis pasinerti į kraštovaizdį. Jei tiesioginės antžeminės vietos idėja sukelia nerimą (svečiai, kaip žinoma, pastebėjo, kad liūtai ir hyenas šiuose pasivaikščiojimuose pastebima), Dreike atkreipia dėmesį į viešbučio saugumo priemones. “Sauga yra svarbiausias dalykas, dėl to mes einame su dviem patyrusiais ginkluotais” Rangers “ir kodėl grupes laikome ne daugiau kaip šešiems svečiams. Tai yra galimybė geriau suprasti ekosistemą, matyti mažesnius dalykus, kuriuos jūs praleisti vairuojant, taip pat sužinoti daugiau apie Maasai ir kaip jie naudoja vietinius augalus ceremonijose, medicinoje ir savo namų statyboje “.

vaizdas

Getty Images

Kaip ten patekti

Prieš išvykdami į Tanzaniją kelionės viza nereikalinga (nors turėsite sumokėti 100 JAV dolerių už atvykimą). Ryžtingi skrydžiai per Europą ir Artimuosius Rytus yra gausūs, o oro uostai, pavyzdžiui, KLM, SwissAir, Turkish Airlines ir Emirates, aptarnauja visą šalį. “Four Seasons” svečiai gali suorganizuoti mažą užsakomąją lėktuvą, kuris nuvešys jus iš Dar es Salamo arba Kilimandžarų oro uostų iki Serengeti aerouosto, kur prieš du valandos kelio automobiliu į viešbutį pasieksite šaukštą ir šampaną (kuris pati yra savo mini žaidimo diskas).

Loading...