Kaip išgyventi visą naktį aukštakulniai

Joan Smalls

Joan Smallas, kurį nufotografavo Sebastianas Faena Harperio turgus

Šalis sezonas reiškia daugybę kartų, kai nešioti visus tuos kibirkščiuojančius, nepraktiškus, baisius kulnais. Apsaugokite savo išvaizdą (ir jūsų kojas) su šiais ekspertų patarimais ir produktais, norint gauti naktį be lydymo, kaip basos merginos šokių aikštelėje.

1. Išmintingai pasirinkite savo batus

“Perkant avalynę norėčiau atkreipti ypatingą dėmesį į batų savybes, o ne tik į tai, kaip tai atrodo”, – sako batų dizaineris Paulas Andrewas, kuris įterpia atminties įtvarą, kad būtų sušvelnintas visos kojos rutulys jo dizainas. “Jūs visada turėtumėte jaustis subalansuotai ir centre. Jei batų atrodo siaura, laisva arba dirželis jaučiasi panašioje vietoje, tai beveik neabejotinai atsiprasys dėl pirkimo”.

2. Visa tai yra išsami informacija

Komfortas nereiškia, kad turėtumėte kreiptis į ortopedinius batus (ir mes žinome, kad jūs vis tiek neplanavavote), bet turėtumėte ieškoti šių trijų detalių, atsižvelgiant į podiatristą Suzanne Levine: papildomą padengimą padai ir viską storesnė dantika, kulno pagrindas, kuris nėra plonas adatas (platesnis pagrindas, patogesnis batas) ir maksimalus trijų colių aukštis. “Tik pabandykite ir nusipirkite batus po vidurdienio”, – sako Levine. “Tai kompromisas, kai jūsų kojos išsipučia per dieną”. Bet koks atsiprašymas už pietų apsipirkimą.

3. Planuoti pirmyn

Kadangi kulnai didžiąją savo svorio dalį paskirsto į jūsų kojos rutulį, tai pirmiausia jaučiatės skausmas. Sureguliuokite jį su pora plonių gelių vidpadžių – tokios kojos neleidžia slysti ir nematomos net smagiausiuose sandaliniuose.

Pirkti: “Scholl Party” kojos nematomos gelio pagalvės, £ 4.99, batai

4. Padidinkite padais

Tai skamba labai keista, bet pasiimkite sūrio grotelę į brangius naujus batus, kad išvengtumėte pernelyg lengvai slydimo ant lygių padų, ypač jei ketinate vaikščioti ar šokti ant kilimo. A-sąrašas prisiekiu technika.

5. Negalima jų dėvėti per ilgai

Sarah Jessica Parker, kuri yra liūdna dėl savo meilės aukštiems kulniukams, turi keletą puikių patarimų. “Nesvarbu, ar dėvėjote geriausius pasaulyje batus, visą dieną jūsų kojos rutulys bus skauda”, – sakė Parkeris. Stiliuje. “Aš sakau, kad nuimkite juos visomis įmanomomis progomis – po stalu restorane, prie savo stalo, savo automobilyje”.

6. Imtis veiksmų

Menulio ir kamforo purškimas laikinai sušvelnins deginimą ir skausmą, suteiks jums papildomos valandos ar dviejų šokių. Avarijos atveju investuokite į kai kuriuos gudrybiškus, įmantrus spaudinius.

Pirkti: Och! Sweetheart plakatai, £ 7.99, “Amazon”

7. Atkūrimo laikas

Kruopščiai prausinti kojas ir kojas į kietą pipirmėtę po to, kai jūs nuimsite kulniukus ir prieš eidami miegoti – o po to, važiuodami maitinančiu balzamu, – tai kaip pataikyti iš naujo mygtuką.

Pirkti: Peppermint atgaivinantis kojos mirkymas, £ 7, The Body Shop

***

DAUGIAU PARTIJOS SEZONAS

Loading...