John Lewis Kalėdinis skelbimas pritraukia dėmesį

Daugeliui “John Lewis” Kalėdų reklamos atvykimas yra šventinio sezono ramstis, ženklas, kad čia yra linksmybės ir geros valios mėnuo.

Ankstesni metai – visi, kurie siūlo švelnų plyšių sentimentalumo kiekį, – į tradiciškai šventines temas iš liūdno vienišumo subjekto (“Mėnulis ant mėnulio”) išaiškina Kalėdų meilės atradimas (Monty the Penguin) ir kitiems (The Hare ir lokys). Praėjusių metų skelbimas sutelktas į mažą berniuką ir “Moz the Monster”, kuris nugalėjo netinkamą draugystę geru Kalėdų vardu.

Tai gali būti tik rugsėjis, bet jau atsirado gandai apie John’o Lewiso “2018 m.” Kalėdų skelbimą. Paštas sekmadienį praneša, kad Eltonui Jonui buvo sumokėta 5 mln. svarų sterlingų, kad būtų galima stebėti kampaniją su savo garsia trasa Tavo daina kaip pranešama, naudojamas kaip garso takelis, o pats muzikantas gandai rodomi kaip žvaigždė.

Tačiau John Lewis teigia, kad, deja, teiginiai yra mažai pagrindo, apibūdinant ataskaitas kaip nieko daugiau, nei “spekuliaciją”.

“Mums labai pasisekė, kad turėtume daug spekuliacijų apie mūsų TV reklamas, daugelis jų yra netikslūs, ir mūsų viena taisyklė yra niekada komentuoti bet kokį aspektą, nes mes norime išlaikyti magiją”, – sakė John Lewiso atstovas spaudai..

Taip pat verta prisiminti, kad jūsų dainelė švenčiama 2010 m. Šventine reklama, kurią atliko “Ellie Goulding”, dėl kurios mažai tikėtina, kad ji vėl pasirodys.

Turėsime laukti iki gruodžio.

Loading...