“Goop” Kalėdų dovanų pasiūlymai yra labiau juokingi nei bet kada

vaizdas

Getty Images

Gwyneth Paltrow prieštaringa bendrovė “Goop” vėl sugebėjo įveikti antraštes išleidusi plačias (ir šiek tiek nepasiekiamas) Kalėdų dovanų vadovus – kurie, jei įsigyjate kiekvieną minėtą prekę, grąžintų jums apie 6 mln. Svarų.

Iš viso 12 dovanų vadovų vadovauja šiai švenčių dienai “dešinėje”, įskaitant: “Dreamer” dovanų vadovą, “Health Nut” dovanų vadovą, “Lover” dovanų vadovą, “Stocking Stuffer” dovanų vadovą, “Animal Lover” dovanų vadovą, “Traveler” dovanų vadovas ir juokingas, bet puikus dovanų vadovas.

Yra keletas akivaizdžių “Goop” patvirtintų intarpų, tokių kaip 885 $ (apie 670 svarų sterlingų) kegeliniai rutuliai, skirti sustiprinti makštį ir 40 dolerių (apie 30 svarų) “Smegenų dulkės”, bet yra ir naujų itin ekstravagantiškų priedų, tokių kaip 6 milijonai dolerių (apie 4,5 mln. Svarų) privataus saloje Belizėje ir namo plūduriuojančiam rezervuarui, kurių kaina siekia 16 500 JAV dolerių (apie 12500 svarų sterlingų).

Nors mes naudojamės tolimais patarimais apie geriausią vietą, kur nusipirkti privačią salą, siūlome tai, kad atsitiktinis gyvulių užpildas yra tiesiog juokingas. Jei turite galimybę tai padaryti, išeikite ir vilkite šią kredito kortelę!

Žemiau: žr. Gwyneth Paltrow “Meksikos oro Bnb”

Nuo: Harper’s Bazaar Australia

Loading...