Margot Robbie grožio ir fitneso paslaptys – “Margot Robbie” dailusis čiuožimas

Pasitraukimas iš sėkmės Savižudybės būrys, Margot Robbie rengiasi savo kitam dideliam vaidmeniui kaip liūdnai šaulys Tonya Harding biopikoje Aš, Tonya. Tačiau, pirma, ji turi išmokti, kaip susmulkinti rimtą ledą. Mes susidūrėme su Australijos aktoriumi ir Calvin Klein Deep Euphoria kvapo veido, kad aptarėme viską apie grožį ir sveikatingumą tik kelias valandas, kol ji pristatė 2016 m. “Gotham Film Awards”.

HB: Kas iki šiol buvo jūsų mėgstamiausias raudonojo kilimo grožis??

PONAS: The Savižudybės būrys premjera Niujorke. Aš dėvau McQueen vienaragio suknelę ir turėjau tamsią lūpą. Tai buvo iki šiol mano mėgstamiausia.

HB: Tai buvo tavo išvykimas.

PONAS: Taip taip taip. Aš visada rūbu monochromaty ir labai paprastas ir visa tai stuff stuff. Aš pamačiau tą suknelę ir buvau panaši, ant jos yra vienuolynas. Aš turiu jį dėvėti. Tai viskas, ko aš kada nors matėme.

HB: kai esate ne su savo “Glam” komanda, ar yra kažkas, ką tu gerai, kai darai sau?

PONAS: Manau, kad esu labai gerai, kai darau savo makiažą. Aš stebėjau, kad daugybė žmonių mano makiažo, todėl galėjau įvertinti, kas gerai atrodo ir kas ne. Aš galiu padaryti savo makiažą trimis produktais, o tai daroma.

HB: Ką apie savo plaukus?

PONAS: Aš turiu tikrai sūrio plaukus, todėl sunku padaryti plaukus gerai. Man tikrai reikia šukuosenos padaryti savo plaukus, jei jis atrodys gerai. Aš maniau, kad trys plaukai liko ant mano galvos. Pristatys šukuosena ir visus šiuos suklastotus plaukus, ir ji atrodo saldus ir nuostabi. Ir aš, dievas, jaučiuosi tūkstantį kartų geriau. Žmonės visada mėgsta: “Kaip jūs turite tokių sveikų plaukų?” As, ne, ne. Mano plaukai yra ištraukti, tai šūdas, dingo, bet šukuosena turi lagaminus, kurie yra visiškai suklastoti plaukai, ir jie atrodo nuostabiai.

vaizdas

Getty Images

HB: Ar žalą dažydami plaukus?

PONAS: Tai priklauso nuo dažymo ir karštų ritinių rinkinių. Ir jei jūs darote nuotrauką, o jūsų plaukai yra labai riboti, jie yra greiti ir šiurkšti. Tai dabar sugriautos. Gyvenu Londone vanduo yra labai griežtas, o mano plaukai tampa labai blogai, kai tik aš persikeliau ten. Bet jūs negalėsite to išvengti.

HB: Deja, dar reikia dušo.

PONAS: Pasibaigus dienai, jums reikia dušo.

HB: Taigi, kalbant apie plaukus, ar visais rimtumais, ar manote, kad jūs galite nešioti pėdkelnes savo realiame gyvenime po Savižudybės būrys?

PONAS: Nežinau. [Juokiasi] Tai tikrai juokinga, niekas manęs to nepadarė. Aš manau, kad norėjau juos dėvėti, kai buvau “Harley”, nes jūs automatiškai jaučiatės niūrus ir žaismingas. Aš nežinau, ar galėčiau ją ištraukti.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Harley pyragas – ačiū tavo komanda!

“@ Margotrobbie” bendrinta žinia

HB: Kadangi jūs buvote Holivude, kaip pasikeitė jūsų požiūris į grožį? Aš pastebėjau, kad esate šiek tiek mažiau įdegęs.

PONAS: Tikrai mažiau įdegio. Tai dabar aš tan Kai pirmą kartą atėjau, mano pigmentas pasikeitė, kai aš persikėliau iš Australijos. Akivaizdu, kad saulė yra tokia griežta. Aš nesu faktiškai Holivudo kada nors, aš tik perėjau į LA prieš dvi savaites. Aš gyvenu Londone trejus metus. Taip, dabar aš esu labai šviesus. Tai gerai, nes mano oda per trejus metus pralaužė saulę, todėl greičiausiai ji padės susitvarkyti su senėjimu.

HB: augdami Australijoje, tikriausiai supratau, kad yra odos vėžys.

PONAS: Tai mokosi mokykloje. Jūs išmokite, kaip atpažinti melanomą ir visus tokius dalykus. Mano draugai čia, jie niekada netgi neturėjo patikrinti savo odos ir aš kaip kad? Tai taip pavojinga! Kitą dieną aš bandžiau rauginti Los Andžele, o saule nieko nedarė mano odai. Turėjau aliejaus, ir aš vargu ar gavo spalvos atspalvį. Australijoje jūs būsite ten penkias minutes ir jūs būsite kepti.

HB: Koks yra jūsų požiūris į grožį ir keliauti? Tokius ilgus skrydžius vykdo į Australiją…

PONAS: Aš turiu savo rutiną. Štai kaip tai vyksta: kai tik įlipju į lėktuvą, makiažas atsitraukia, makiažo servetėlės ​​jį nuvalo, tada aš turiu šį dalyką, pavadintą “Peter Thomas Roth Complexion Correction Pads”. Jie yra bomba; jie taip gerai. Kai išvalysiu savo makiažą, aš išvalysiu savo veidą su tuo, nes labai sunku pakilti ir eiti į vonios kambarį ir plauti savo veidą baseine, kuris yra arbatos puodelio dydis. Tam naudokite pataisymo kilimėlį. Leiskite sėdėti antras. Tada aš padariau tikrai storą drėkinančią priemonę ir akių kremą. Tada aš turiu veidą, kurį aš darau visą skrydį, kad jis būtų hidratuotas. Gerti tonų vandens. Ir tada, kai mes ketiname nusileisti, aš traukiu savo makiažo krepšį ir pakelkite savo makiažą vėl.

HB: pakalbėkime apie kvapą. Ar jūs kasdien valote kvepalus??

PONAS: Aš iš tikrųjų. Manau, kad tai prabanga. Augimas Aš niekada neturėjau kvepalų. Aš buvau kaip aš, vieną dieną, kai aš esu suaugęs ir turiu pinigų, aš ketinu nusivilkti kvepalus. Aš turėjau vieną kvepalų ir norėčiau jį išgelbėti tikrai, tikrai, tikrai ypatingomis progomis. Tai reiškė, kad aš niekada jo nešiojo. Taigi dabar tai vienas iš tokių dalykų, kaip aš galiu nešioti kvepalus kasdien. Galiu sau leisti pirkti kitą, man tikrai pasisekė, kad galiu. Dabar, kai turiu gražių daiktų, daugiau neišsaugoju, bandau jį naudoti.

HB: Ar keliaujate su savimi?

PONAS: Taip, aš jį įpakuosiu. Ir tada, kai jis pateks per jūsų bagažą, viskas kvepia labai gražiai.

HB: Ar visi tikisi, kad šventei suteiksite kvepalus dabar, kai esate Deep Euphoria veidas?

PONAS: Aš iš tikrųjų galvojau, kad anksčiau. Aš sakiau, kaip moterys mano šeimoje nešioja Calvin Klein kvepalus kaip Obsession arba CK One. Aš galvojau, ačiū mano dievai, turėčiau gauti porą papildomų butelių ir suteikti jai visiems kalėdiniams daiktams.

HB: Jei aš buvau draugus su kvepalų veido,Ei.

PONAS: Tu norėtum atrodyti taip: “Kur yra mano kvepalai?” Aš turėjau, kaip šešios jo dėžės, šešios kvepalų, kai grįžau į Londoną, nes jie paliko jį po spaudos dienos. Visos mano draugės, kurios atvyko, buvau “Ar norite kvepalų?” Ir jie yra “Gerai, tikrai”. Paimkite, paimkite. Aš nesiųsti nė į Australiją. Aš eisiu į Kalėdas. Ir tada mes visi ketiname kvapas tas pats.

HB: Aš norėčiau paklausti – ar jūs kada nors patekote į tą, kuris jums kvepia?

PONAS: Ne tokia, kad panaši į mane, aš nemanau, kad aš kada nors tikrai tai pastebėjau. Yra vienas kvepalų vaikinas, kurio aš nežinau, apie tai, bet aš galiu jį kvėpuoti – aš kaip Bloodhoundas – aš galiu jausti kvapą iš mylių. Man tai labai myliu. Kai susitikau su Tomu, mano vaikinu, jis jį dėvėjo. Per sekundę man atrodė: “O, tu dėvi tai Kvepalai.’ Ir jis buvo toks: “Kaip tu tai žinai?” Man patinka: “Tai mano mėgstamiausias kvapas visame pasaulyje.” Žinoma, mano svajonių vaikinas jį dėvi. Aš vaikštinėjau priešais žmones gatvėje ir buvo panašus, jis dėvi jį.

HB: kas tau bus? Žinoma, jūs dirbate Aš, Tonya.

PONAS: Sausio pradžioje fotografuojame.

HB: Ar pradėjote džiazas apie dramblio kaulą??

PONAS: Aš pradėjau lapkričio mėnesį, nes baigiau paskutinį darbą, kurį darau Halloween. Ir jūs negalite ledo skate, kai esate užsiregistravęs prie kažko kito. Aš pradėjau mokytis, ir tai tikrai tikrai sunku. Tai itin sunku. Bet mes eisime ten. Mes ketiname gauti tikrai gerą dvigubą, akivaizdu, kad aš negaliu padaryti trigubos ašies, nesvarbu, kiek aš traukiu. Aš niekada negalėsiu daryti net dvigubos ašies. Taigi dideli šokinėjimai ir gudrybės turime dvigubą dvoką. Už visa kita jis bus man. Bet bando išmokti net šokti ant ledo. Aš bandžiau pabėgti kitą dieną ir tiesiog pažeistas ir užsispyręs save. Aš buvau tarsi gerai, aš turiu dirbti ir su tuo.

HB: kiek valandų tu mokinai?

PONAS: Man patinka dvi valandas per dieną, keturis kartus per savaitę. Dienomis, kai aš neužsiuvu lentele, aš pats moku išbandyti raumenis mano kojose ir atgal. Nes aš taip silpnas. Kuo stipresnis, tuo daugiau mokymų galiu padaryti.

HB: Ar jums patinka prisiimti fizinius vaidmenis?

PONAS: Aš darau. Aš nuolat gravituoju link to. Tai vienas iš geriausių dalykų apie šį darbą yra tas, kad jūs galite gauti visus šiuos atsitiktinius įgūdžius, kurių niekada neturėtumėte kitaip. Aš penkių minučių filmavau ten, kur aš žaisiu tenisą, ir man nemokamai suteikiamos penkios teniso pamokos. Aš niekada neturėjau teniso pamokos. Aš buvau toks nuostabus! Kada dar aš užsiėmiau tenisą? Ir “pickpocketing”. Aš turiu realias realias kišenktynes, mokydamas mane, kaip paimti ką nors laikrodį. Tai tikrai kietas, kada galėtum tai padaryti? Tai mano mėgstamiausias dalykas. Dėl Savižudybės būrys, mes padarėme sceną po vandeniu. Aš turėjau nemokamą nardymo ekspertą, mokau mane, kaip palaikyti mano kvėpavimą penkias minutes. Kada dar galėčiau pasakyti, kad aš galiu palaikyti mano kvėpavimą penkias minutes?

HB: ar jūsų sveikata ir fitnesas yra skirtingi dabar, kai esate dviratys?

PONAS: Tai beveik visa mano pratybas. Kai aš nesu mokydamas už vaidmenį, aš tikrai ne traukiu. Aš tiesiog taip atsipalaidavau, kad neturėčiau mokytis ar sporto salėje. Nuo Savižudybės būrys ir [Aš, Tonya] Aš tiesiog ne pratimas. Kai atsiras raudonojo kilimėlio renginys, kurio metu mano LA treneris mato, aš visada ateinu pas ją kaip tris dienas anksčiau ir einu: “Ar galite padaryti mane labai trumpais per tris dienas?” Ji visada mėgsta: “Jei ateis manęs nuosekliai visus visus metus, tada taip, aš galiu. Kai atvyksi pas mane tris dienas ir paprašysite prarasti 10 svarų, tai tiesiog neįvyks “. Man patinka: “Daryk viską. Prašau. Padaryk mane liesas “.

Šis pokalbis buvo aiškinamas ir sutrumpintas.

Loading...