Nakvynė su Carine Roitfeld

vaizdas

Carine Roitfeld

“Bazaar” pasaulinis mados direktorius dalijasi savo dienos ir nakties rutina.

7:00 A.M.. Aš prabudau ir einu į virtuvę, kad paruoščiau savo “matcha” žaliosios arbatos. Aš naudoju žaliosios arbatos miltelius ir rankinį elektrinį maisto perdirbėją, kad jį sumaišytų. Aš esu mano Olatzo juodos satino naktinėje kelnaitėje – prancūziškoje fantazijoje dėvėti slipdress į lovą.

7:30 A.M.. Atvyksta mano baleto mokytoja. Aš jau esu baleto drabuzėje. Nuogi ar kakai spalvos. Geriausias, kurį radau, yra Ricko Owenso kašmyras. Marškinėliai. Pėdkelnės. Cardigan. Sluoksniai pakilti, kai prakaituojote.

8:30 A.M.. Aš myliu savo medinių kamščių triukšmą ant mano medinių grindų. Šokėjai dėvi diržus. Jie jums tinka. Mano yra Rick Owens. Aš važiuoju link vonios vonios.

9:00 RYTO. Aš esu apsirengęs savo kelionių komplektą, nes aš einu į oro uostą, kad išvyktų iš miesto į mados renginį. Senasis smėliu vyriškos džinsus iš “Current / Elliott”. Seni rudi Prada redingote ir Balenciaga batai. Aš squirt dėl ​​Opiumas, mano mėgstamiausia kvepalų.

11:30 P.M.. Eiti į lovą. Tai labai šalta mano viešbutyje. Per mano Olatz slipdress aš ketinu dėvėti savo naują “Uniqlo” apšvietimą. Aš vėl įdėjau šiek tiek opiumo, jausdamas kaip Marilyn “brunetės” versiją.

Žiūrėkite daugiau iš “Carine” savo redakcijoje kovo mėnesio leidimo tema.

Loading...