Kas Saulės mėnulio užtemimas reiškia kiekvieną ženklą

Eclipse sezonas yra čia. Sausio 31 d. (“Mėnulio užtemimas”) ir vasario 15 d. “Saulės užtemimas” sukuria portalą danguje, kuris padės transformuoti savo gyvenimo kelią. Tai yra tavo laiko vieta, ir atminties, kas tu esi. Grįžkite į ryšį su savo super herojau, žinokite, kad viskas yra įmanoma dabar ir, svarbiausia, apsupkite save didelėmis “Vibe” draugais. Būkite drąsūs ir šokuokite į savo geriausią save. Jei jis jaučiasi šiek tiek baisu ir įdomu, pasilinksminkite.

Sausio 31 d. “Mėnulio užtemimas” atkreipia dėmesį į jūsų gyvenimo erdvę, kurią paskelbia vasario 15 d. “Saulės užtemimas”, kur parodys, kur bus svarbūs nauji įvykiai. Atkreipkite dėmesį į įvykius aplink abiejų dienų, nes tai bus jūsų laikas suskaidyti su senais modeliais ir parašyti naujas gyvenimo istorijas.

Avinas

Atleiskite: “Lunar Eclipse” sausio mėn. Prašo išleisti savo seną “meilės istoriją”, kad galėtumėte vėl pasitikėti, nes šiais metais yra daug romantiškų staigmenų. Atleiskite tuos senus aljansus, kurie atneša jus, palyginti su jūsų kūrimu. Tai metai, kuriuos reikia suderinti su savo sielos bendruomene.

Pasitikėjimas: Naujas verslo bendradarbiavimas ir draugystės plėtra vasario mėn., Kuri atvers duris jūsų ateinantiems metams. Augusio užtemimas atveria duris tikrajai meilei. Bakstelėkite į naują žaismingo kūrybiškumo šaltinį, nes gyvenimas nebus toks pat kaip ir pastarųjų 5 metų!

Jautis

Atleiskite: Bet kokie ribojantys įsitikinimai ir stiklo lubos (paveldėtos ir (arba) sukurtos) apie jūsų karjeros sėkmę, t. Y. Niekada nėra pakankamai laiko, tai visada sunkus darbas, neturiu išteklių išplėsti. Leisk eiti ir žaisti “Eclipse Magic”.

Pasitikėjimas: Vasario 15 d. Užtemimas pakvies jus į didžiulį šuolį (ne šoninį judėjimą) savo karjeros keliu. Visų pirma tai bus svarbu, kad sugrąžintų laiką įsivaizduoti, laikytųsi vizijos ir tada pradėtų veikti kartu su juo. Šie pokyčiai bus atskleisti per visus metus, todėl laikas imtis didesnės rizikos. Antroje metų pusėje bus labiau atsižvelgiama į savo gyvenimo pagrindus, kad jūsų namas, nekilnojamasis turtas ir šeimos gyvenimas galėtų pasivyti jūsų verslo kryptimi..

Dvyniai

Atleiskite: Neproduktyvūs bendravimo su kolegomis, šeima ir draugais modeliai. Tai metai, siekiant ištirti, kaip jūsų žodžiai gali būti vartojami prasmingiau.

Pasitikėjimas: Tarptautinės kelionės galimybės, pasaulinės konferencijos, mokymo platformos. Atsiskleiskite savo bendravimą ir kaip jūs bendrinate savo žinią su pasauliu transliuojant, publikuojant ir gamindami. Vasaris, liepa ir rugpjūtis šiuose frontuose ryškiai spindi!

Vėžys

Atleiskite: Šiais metais užsiimkite augimu ir išlaisvink ankstesnį pajamų šaltinį, kuris nebepasiekia su jumis. Kaulų laukia kažkas daugiau įdomių, todėl turėsite pasitikėti šiuo keliu.

Pasitikėjimas: Šis didžiojo projekto finansavimas galų gale prasidės vasario ir rugpjūčio užtemimo ciklu. Reikalinga parama yra arti, tačiau jums gali prireikti ją nutildyti ir ištirti galimybes. Atrodo, kad rugpjūčio mėn. Atsiranda naujas pastovus pajamų šaltinis, tačiau praleisk laiko derybose sukurti planą, kuriame esi 100% jaudinantis.

Liūtas

Atleiskite: Senesni pasikartojantys romansai ir partnerystės, kurios jus priverčia prisirišti praeityje. Leiskite eiti iš seno savęs jausmo, susijusio su šiais istorijomis – tai bus lengviau nei bet kada.

Pasitikėti: Vasario mėn. Užtemimas atvers duris, leidžiančias jums prisijungti prie dieviškosios sąjungos. Tai gali būti su kuo nors iš kitos kultūros ar šalies, tačiau skirtumai bus naudingi. Tai gali būti taikoma ir verslui, ir meilės atžvilgiu. Tai yra jūsų “atgimimo” metai su “Saulės užtemimu”, rugpjūčio mėn. “Leo”, todėl svarbūs metai prisiminti, kas esate, ir pasinaudokite didesnėmis laisvėmis.

Mergelė

Atleiskite: Senieji sveikatos įpročiai ir mąstymo modeliai, kurie jūsų švytėjimo metu yra ryškesni.

Pasitikėjimas: Šiemet investuokite energiją į savo komandą ir darbuotojus kaip į naują rutiną, atrodo, tobulėja naujam jums. Dvasinės praktikos paskambins tau ir ši nauja disciplina padės sukurti erdvumą, kurį trokštate.

Svarstyklės

Atleiskite: Pastarieji santykiai ir bendruomenės, kurios nėra suderinamos su tuo, su kuo esate. Sausio 31 d. “Eclipse” tai paaiškins.

Pasitikėjimas: Naujos meilės pradžia ar galbūt gilinimas į jūsų dabartinį meilės ryšį vasarį ir visus metus. Tai gali reikšti gimimą ar vaiką. Taip pat gali būti, kad jūs galų gale pasiruošę pagimdyti projektą, kuris jau ilgai dirba. Pasiruoškite savo kūrybiškumui šiais metais.

Skorpionas

Atleiskite: Pripažinimas be prasmės. Atleiskite darbą, kuris nepasiduoda jūsų gyvenimui prasmę kaip mėnulio užtemimas sausio 31 d., Akcentuoja jūsų dėmesį. Čia galite nuspręsti, kokia darbo linija jums gali tekti judėti į priekį, ir aiškiai sužinoti, ką jūs išlaisvinsite, kad gyventumėte tiksliau veikiančiu gyvenimu.

Pasitikėjimas: Nauji pokyčiai namuose ir tai gali reikšti, kad dirbate iš namų, perkate ar parduodate vieną ar kitus būdus, kaip užsidirbti pinigų iš savo buveinės. Rugpjūtį “Eclipse” paryškins nuostabią profesinę progą, galinčią pakeisti jūsų kūrimo kelią.

Šaulys

Atleiskite: Išimkite senas idėjas iš lentynos, kad sukurtumėte vietos šiek tiek šviežiam, naujam ir įdomiam.

Pasitikėjimas: Jūsų sėklų idėja. Jūsų sugebėjimas rašyti ir pateikti informaciją gražiai ir glaustai. Pasitikėkite savo gebėjimu mokyti ir mokytis, o jūsų balsas suteiks didesnei auditorijai.

Ožiaragis

Atleiskite: Sausio 31 d. “Mėnulio užtemimas” apžvelgs paslėptus jūsų diagramos plotus, atskleidžiančius paslaptis. Tai bus tavo metai, kai gilinsitės į save ir atsikratysite bet kokio toksinio poveikio kitiems.

Pasitikėjimas: Šį vasarį “Saulės užtemimas” užsidegs jūsų pajamų sektorių, sukursianti naują kelią, kuriuo galėsite remtis. Sutelkkite dėmesį į tai, kas jums suteikia vertingo jausmo jausmą. Atrodo, kad šiame naujame projekte dalyvauja daug žmonių.

Vandenis

Atleiskite: Santykiai, kurie laiko tavo gyvenimą, nors jau nebėra prasmingi. Atleiskite tuos vaidmenis, kuriuos šiais metais žaidėte, kad sudarytumėte sąlygas sveikiems partnerystėms šiais metais.

Pasitikėjimas: Išbandykite naują saviraiškos formą, nes šiemet prasideda ryškus Saulės užtemimas Vandenyje. Rugpjūčio mėn. “Saulės užtemimas” “Leo” išryškins jums svarbius santykius – tai gali būti santuoka ar ilgalaikis verslo susitarimas.

Žuvys

Atleiskite: Sausio 31 d. Prasidedantis “Mėnulio užtemimas” rodo jums galūnių laiką sveikatos ir įprastose srityse. Paskambink tai oficialiu suskaidymu su ilgamečiu įpročiu. Tu būsi labai malonu, kad tu padarė.

Pasitikėjimas: Jūsų kelias dvasiniame vystyme. Taip pat išlaikyti stiprią sveikatos būklę bus raktas į jūsų sėkmę šiais metais.

Norėdami gauti daugiau informacijos iš Rebecca Gordon, eik į mypathastrology.com arba sekite jais “Facebook”, “Twitter” ir “Instagram”.

Loading...