Alexa Chung interviu su Laura Brown – Alexa Chung atskleidžia mados piktogramas, įkvėpimą ir dar daugiau interviu

vaizdas

Mark Abrahamsas

kanalas švarkas, 6,200 USD ir sijonas, 2 500 USD, Nordstrom, 800-695-8000, nordstrom.com; kanalas krepšys, $ 4200, 800-550-0005.

Kalbant su groovy ir protingas Alexa Chung yra ištrynus. Pokalbis yra toks sunkus, kad kai mes visi baigsime, mums abu reikia nap. Siekdami išgelbėti tave mūsų begalinį balsą, čia yra Chungo popietės akcentai.

Alexa apie savo viešumą prieš realųjį gyvenimą:

“Tikruoju gyvenimu aš retai galvoju apie drabužius, bet kadangi dažnai esu interviu, tai tampa pastoviu kitu ruožu. Kitą dieną buvau interviu. Buvo daug žmonių iš skirtingų teritorijų, kai kurie žmonės iš Korėja, kai kurie žmonės iš Pietų Amerikos, žmonės iš visur. Jie klausė man šių klausimų, ir supratau, kad esu nusivylusi, nes jie visi buvo apie tai, kaip sudaryti maišą su apranga ar kaip gauti savo stilių “.

“Jie visi buvo gana sekliai, ir tai yra verslo pobūdis. Aš maniau,” Kaip aš galiu padėti šioms moterims su manimi įdomiau kalbėtis? ” Vėliau tą vakarą man pasireiškė miego metu, nes negaliu tikėtis, kad žmonės paklaus, ar įdomūs klausimai, jei aš negaliu jiems suteikti nieko, kas įdomu kalbėti “.

Dėl skirtumo tarp jos šlovės ir Cara Delevingne …

“Aš manau, kad daugelį metų užtruks pakankamai atstumo, kad jį apmąstytų. Nuo to, kaip greitai baigėsi internetas, aš jau galiu suprasti, kad esu kitoks žvėris nei jaunas mergaites, pavyzdžiui, Cara Delevingne ar Kendall Jenner “Instagram” karta. Tai, kaip tai atsitiko man, buvo per dienoraščius ir “Tumblr”, tačiau dėl to – kadangi žmonės nebūtinai žiūrėjo į mano TV laidas, nes jie negyveno Jungtinėje Karalystėje ar JAV, būtent tada ” Tai “mergina atėjo”.

Turint projektų, kurie padėtų perduoti faktą, kad “aiškiai ji yra mąstymo žmogus, nors ji turi tikrai gražių kombinezonų.”

“Neseniai buvau susirūpinęs, nes visada turėjau išvadą, visada turėjau balsą. Nesvarbu, ar žurnalams kažkas negerai. Aš buvau toks:” Na, jūs nežinote, kad sugrįžiu į darbą kiekvieną rytą 8 val. ir skaitykite scenarijų. “Kadangi aš atidaviau savo darbą, aš neturėjau noro dalyvauti televizijos laidoje per metus ar taip. Neįsivaizduoju, kiek tai vertinu. laimingas. Taigi dabar aš noriu vėl tvarsti. “

Dėl mados redagavimo …

“Man patinka kuruoti dalykus apskritai. Man patinka rašyti. Tai iš tikrųjų galėtų būti mano problemos sprendimas, mano dilema, kad aš nežinau, ką daryti. Taip yra todėl, kad man patinka viską daryti. Man patinka pasigailėti tokio pobūdžio noro dainuoti į dalykus “.

Kuriant akis nuo jauno amžiaus:

“Aš buvau augęs labai vizualiai namų ūkyje. Mano tėtis yra dizaineris, mano sesuo yra dizaineris, mano brolis yra nuostabus architektas, kuris muziką atlieka. Bet aš manau, kad Chungo namų ūkyje, kaip atrodė, buvo svarbi tai, kas tu yra.”

“Aš prisimenu, kad esame meno klasėje kaip vaikas, ir jie moko mus apie futuristus ir yra tokie kaip” taip, taip, taip, ar mes kalbėsime apie [Gino] Severini ar kas? ” Bet tai buvo todėl, kad turėjau knygas apie kubizmą. Tai knygos, kurias galėčiau turėti ant mano lentynos, – mano mama iš tikrųjų buvo į literatūrą, o tėtis iš tiesų buvo menas “.

Dėl intelektualumo mados sferoje …

“Tai priklauso nuo to, su kuo esate apsuptas. Manau, kad labiausiai protingi žmonės yra šioje pramonėje. Kaip Dereko Blasbergo smegenys yra kaip jis šaudo ant visų cilindrų ir papildomos atsarginės, tuo pačiu metu. Manau, kad yra daug pramogų, protingų žmonių čia “.

Dėl pastangų sutelkimo:

Kitą dieną kažkas man pasakė: “Pavadinkite tą, kuris puikiai sekėsi ne vien arenoje”. Jie sakė: “Alexa, jums reikia sutelkti dėmesį į vieną dalyką, nes tu negali pasisekti, jei tu tai darysi vienu metu”. Aš buvau … Aš neleisiu žmonėms riboti to, ką darau “.

Laikydami žurnalą:

“Radau šiek tiek istorijos, apie kurią rašiau apie tai, kaip vieną dieną galėjau būti Anglijoje, ir aš galiu turėti vaiku ar kažką, ir galėčiau pasakyti:” Aš vieną kartą gyvenau Niujorke “. Aš neturiu jokio pločio viskas, kas ten atsitiko, ir tai toks šurmuliška, aš visada toje erdvėje, kur bandau nuspręsti, kur gyventi, ir manau, kad jums reikia tokių [pastabų] egzistuoti “.

Keliaudami solo, palyginti su kitais:

“Neišgyvena patirtis, nebent tai yra bendra. Negaliu prisiminti viešbučio kambario Čikagoje ar Brazilijoje ar LA, jei aš buvau savęs. Bet jei aš padaučiau rožių ir minkšto berniuko langą, aš prisimenu Ypatingas laikas, ten turėjote! “

Paskutinis dalykas, kurį ji nupirko:

“Louis Vuitton” batai, jie juodi su įdegiu dirželiais. Mano gimtadienio dienai. Aš jaučiuosi blogai, kad praleidžiau daug pinigų. “

Pažintys Niujorke prieš Londoną:

“Tai nėra Londone, tik tu tikrai nesate susipažinę su Londonu. Tu tiesiog einate ir susipažink su kuo nors, kas tau patinka. Jei tau atsitinka daugiau nei tris kartus iš eilės, tu neturi pokalbio .Tai tiesiog palaukite, kol kažkas pasidarys pakankamai, kad keletą kepinių užmuštų tave ir tu eisi “Aš manau, kad tai mano vyras”.

“Tada yra” New Yorker “pasirinkimo dilema – tai visada lygina ir kontrastuoja. Aš nežinau, nes aš, žinoma, nėra masyviai sėkmingai susipažinęs. Aš esu tik senosios mokyklos mintis, kad viskas atsitinka, kai jie yra. tariant, jūs negalėsite jėgos jį įveikti. Kiekvieną kartą, kurį aš kada nors įsimylėjau, aš tiesiog įsimylėjau! Aš neatsiuntė juos bandyti “.

Dabartinė mergina smurta:

“Caroline de Maigret Mes susipažinome Paryžiuje ir per savo agentą, ji tiesiog atėjo vakarieniauti, nes jis mane išvedė. Ir ji buvo tokia kieta, ji turėjo įrašų kompaniją ir tokius plaukus. O ji atrodė:” Ką tu iki rytojaus? Norėčiau eiti į apyvokos apsipirkimą? “Ir aš buvau toks keistas, bet taip, šaunu! Aš sakiau, kad berniukas atvyksta į Paryžių, norėdamas pamatyti mane, ir ji atrodė:” Jums reikia tobula apatinių drabužių “. Aš “M ne tokia mergina, kaip seksualus atitikimas, ji buvo kaip” Prašau. Jūs turite. “Ji iš tikrųjų buvo prancūzų.” Aš pasiimsiu apatinius rūbus “.

Prarasti dalykas:

“Aš ką tik sugaužiau. Rūkymas. Aš tiesiog palikau, aš buvau priverstas mesti.” Command + Quit. “” Force Quit “.

Pirmas dalykas, apie kurį žmonės praneša apie ją?

“Žmonės komentuoja mano balsą. Jie visada klausia, ar aš serga. Taksi vairuotojai, durininkas”.

Ką ji norėtų žinoti apie žmones??

“Nieko, aš nieko nepadariau”, jie visada nori paslapties: “Koks yra jūsų paslaptingas talentas, apie kurį niekam niekas niekam nepasakė?” Na, tai nebūčiau paslaptis, jei aš tau sakiau “.

“Mano įvaizdis manęs nusiėmė! Aš labai daug daviau suplanuotą savęs versiją, bet dabar turiu elgtis tokio pobūdžio, kad aš net nesusijungia per pusę laiko”.

Vaikystės karjeros tikslas?

“Būti blondine. Tai buvo tik mano gyvenimo ambicija. Būti tik blondine”.

Dėl jos AG bendradarbiavimo:

“Aš buvau ten daug ir tai buvo ne tik projektavimas, bet ir meno kryptys. Ši kolekcija susirinko į viską, kaip etiketė tinka ir kokia skelbimų lenta ją įdėti … ir kokia garso takelio tema – Manau, kad tokia rūšis kaip psichinis sintezatorius, 60. Tai buvo daugiau darbų, nei tikėjomės, ir tikrai labiau tikėtina, kad tai yra tinkamas dizaineris nei aš tikėjosi.

Kuriant savo kolekciją ateityje:

“Man reikia puikios verslo partnerės, aš džiaugiuosi, kad mes kalbame apie tai, nes tai buvo didžiulė nusivylimas mano gyvenime. Man atrodo, kad negaliu rasti tinkamo asmens, kuris padėtų man tai padaryti. Aš norėčiau tai padaryti, bet man reikia finansinės paramos, ir man reikia puikios verslo partnerės. “

Loading...