The Walking Dead Season 7 Episode 2 “The Well” Recap – “TWD apžvalga”

Na, tai buvo kitoks. Po praėjusios savaitės trauminės sezono premjeros žudynių, nebuvo iš karto lengva suprasti, kaip ateityje “Walking Dead”, dabar, kai jos centrinė grupė išlikusių žmonių buvo suskirstyta ir terorizuota į pateikimą raving sociopath Negan.

Kaip paaiškėja, antroji sezono sezonas 7, “The Well”, neatsižvelgia į “Negan” atako padarinius visam laikui, o ne nuo Rick ir co. sutelkti dėmesį į du, kurie pasitraukė. Karolis ir Morganas, kurie dar nesuvokia, kaip sėkmingai jie turi būti atskirti nuo likusios grupės grupės, – 6-ojo sezono finalo pabaigoje – naujoji išgyvenusių grupių grupė, o “The Well” mes matome kaip atrodo nauja jų bendruomenė.

Vis dar išgaudama iš savo šaunamųjų žaizdų finale, iš pradžių Carol išmaldaujamas ir vėliau tiesiog nustebintas, kai ji atsibunda “Karalystėje”, kur Morgan jau kvailai atrodo namuose. Melissa McBride “neveikia” WTF? ” veidai yra džiaugsmas, kai Morganas priima Carolą, kad pamatytų bendruomenės lyderį “karalius Ezechielis”, kuris saugo naminių gyvūnėlių tigrą, pavadintą “Shiva”, ir kreipiasi į ją kaip “sąžiningą mergaitę”.

Visa tai yra juokinga, o Carol’io atsakymas užtikrina, kad mes neapsiribojame pirmenybe, nei ji yra. Ji grįžta atgal į tą pačią plačiąja eglę, slapuką kepstančią namų šeimininkę, kurią ji priėmė Aleksandrijoje, paskelbdama viską “nuostabiu!” o ramiai suplanuodami savo pabėgimą.

Karalystė atrodo gana nuostabi, jei šiek tiek pernelyg sveikas; tai savarankiška žemės ūkio bendruomenė su savo mėgėjų choru. Skirtingai nuo Carolio tiesioginio noro pabėgti, Morganas, atrodo, čia radęs sau vietą, ypač tada, kai Ezekielas įpareigoja jį mokyti vieną iš savo vyrų, knyginį tipą Benjaminą, kaip kovoti su darbuotojais.

Ezechielis in The Walking Dead season 7

AMC

Iki šio taško “Walking Dead”, mes žinome, kad bet kokia panaši idilė ir saugi bendruomenė yra per daug gera, kad būtų tiesa. Karalystė dar ne visai atrodo kaip “Woodbury 2.0”, ir Ezechielis turi daugiau savimonės, nei Valdovas kada nors padarė, bet vis dar sunku jausti, kad tai gali baigti gerai – žmogus, pastatantis save tiek kaip karalius, tiek ir kaip dievo pasaulyje, kuriame mes jau žinome, kaip visiškai sugriauna galia.

Labiausiai kenksmingas dalykas, kurį mes iki šiol žinome apie Karalystę, – tai, kad jie kiaules kiaules pjauna mėsa, kuri, atrodo, yra tikrai bloga žinia tiems, kurie įsigyja ir valgo šią mėsą. Pasirodo, “Saviors” yra tie, kurie perka mėsa, todėl zombių kiauliena atrodo karmiškai tinkama, bet ar yra kokių nors pasekmių valgyti? Mes visi žinome “Walking Dead” jau yra jame pasyvus virusas, todėl teoriškai neturėtų būti piktnaudžiaujama zombių mėsa.

Be to, kodėl pirmame akte įvesti tigrą, jei jis nesiruošia eiti į trečią? Ezekielas praleido šiek tiek laiko, kalbėdamas apie tai, kaip Shiva gali lengvai nusipirkti ranką, atsilaisvinti nuo jos grandinės ir tt, tačiau ji neturi, nes ji yra prijauta. Bet ką nutiks, jei Shiva bus įkando? Zombių tigras skamba kaip A) puiki naujiena AMC rinkodaros žmonėms, ir B) labai blogos naujienos visiems parodoje. Iki šiol pasirodžiusioms zombių gyvūnų grupėms trūksta parodymų, kad galbūt virusas gali būti perduotas žmonėms, bet vėlgi, ar gyvūnui anksčiau buvo suteiktas toks vaidmuo kaip Shiva? Zombių tigras. Tu čia girdėjote pirmiausia.

Nors “Šulinys” yra gana lėtai judantis epizodas, per klaidą jis ilgą laiką vilkina savo nustatymus, todėl Ezechielis beveik iš karto žiūri Carolio “gee golly” veiksmą. “Niekada neužsikimšink”, – pasakoja jis, atskleidžiantis, kad jo visa vibracija yra tokia pat panieka, kaip ir jos. Jo vardas iš tikrųjų yra Ezechielis, bet viskas kita yra sąmoninga kūrinys, skirtas žmonėms tapti didesnio nei gyvenimo lyderiu, kurį jie gali pažvelgti (jis dažnai darydavo bendruomeninį teatrą, kuris paaiškina jo karaliaus asmenybės mėgėjų teatrą).

Carolis jį apkaltina “parduodant žmones pasaką”, kurį jis pripažįsta, bet ar tai visai blogai, tokiu pasauliu? Jie sutinka laikytis vieni kitų paslapčių, o vėliau, kai Carolas iškeliavo į savo namus, Ezechielis pasirodė prie savo durų, viliojant laikydamas granatu. Ar Carolas ketina gauti tam tikrą (atvirai ilgai trunkantį) veiksmą? Tai tokia klinčių žaibė, kurią galime atsigręžti.

Loading...