Tai yra mūsų sezonas 2 epizodas 11 apžvalga – tai yra mus “penktasis ratas” Recap

Po jo kritimo, aš grįžau į Tai mes tikėdamasis, kad Randall galiausiai pasakoja apie Keviną. Po to, kai Kevinas girtas užpuolė per Randallo alkoholio kabinetą, prieš kreivuojant neapgalvotais Tesso bokšte esančiame greitkelyje, aš ką tik supratau, kad bet koks empatija, kurį Randall sukūrė savo broliui per metus, išgaruos. Bet aš buvau neteisingas. Tiesą sakant, tai Kevinas, kuris apversdavo stalus Randallą, taip pat jo motiną ir seserį vis įtemptoje žiemos premjeroje, kuri pagaliau sugriovė puikų viešąjį Pearsonų įvaizdį. Tuo tarpu “Tibi”, “Miguelis” ir “Beth” sujungė dar vieną “Big Three”, nors jis buvo pašalintas iš Pearsono terapijos laiko.

“Pearsons” lieka pamiršta, kad vieni kitiems tyliai verkia pagalbos.

Epizodas atidaromas trisdešimties metų amžiaus. Kevinas nuvyko į futbolo stovyklą, o Rebecca praleido laiką su Randall ir Kate. Bet kažkaip ji pamiršta savo vaikų ramybės skausmo. “Randall” nerimauja, kad vaikai mokykloje jį žudo, nes dabar jis turi dėvėti akinius, bet Rebecca atstūmiškai atleidžia jo baimę, nepaisydamas to. Kai Kate patvirtino savo nerimastingumą tiesiai ant kyšio, pasakodami savo motiną iš tiesų, kad kiti vaikai bus negailestingi link jo, Rebecca perteikia jai žvilgsnį tarp nuodėmių ir nuogąstavimų, tačiau nepakankamai rūpinasi toliau diskutuoti apie Randallo gydymą daugiausia baltoji mokykla. Kate tada klausia savo mamos kitam slapukui, į kurį Rebecca atsako, kad jie turėjo pakankamai sausainių tą dieną ir siūlo obuolį. Kaip įprasta, natūralios pasyvios Rebecca agresijos link Kate’o svorio pažymi devynerių metų vyras, kuris šiuo metu savo gyvenime pasirenka internalizuoti, o ne atsikratyti. Kaip mes žinome iš savo dabartinio pasakojimo, šiandien yra tiesa priešinga.

Tada Džekas barža į namus, kad pertrauktų ledą. Jis vasarą atostogavo miške. Tiesiog taip, Rebecca stresinis momentas su vaikais išgaruoja dabar, kai tėtis atėjo namo, kad išsaugotų dieną. Šis Džeko, kaip gelbėtojo, vaizdas, nepaisant jo pačių demonų, besikaupiančių po paviršiumi, yra vienas iš likusių “Pearsons”.

vaizdas

NBC

Kate kenčia Kevino apsaugą, net ir visą savo poreikių laiką.

“Flash” pristato prie daugelio laimingesnių Kate ir Toby arba “Katoby”, kaip siūlo Kate. Dvi, atrodo, yra geresnėje vietoje, nes paskutinį kartą mes juos matėme, atsipalaidavę dėl savo kūdikio praradimo. Jie ruošiasi aplankyti Keviną, dabar reabilitacijoje dėl priklausomybės, pirmą kartą kartu su šeima – Rebecca, Miguel, Randall ir Beeth. Tačiau Kate nerimą kelia tai, kad per mėnesį reabilitacijos metu jos brolis, kuris, jos manymu, bus “nepripažįstamas” – ilgiausiai ji niekada nesikalbėjo su juo. Toby yra, kaip įprasta, labai palaikoma, tačiau jūs negalite padėti, bet atkreipti dėmesį į jo atleidimo užuominą šiame Kevin-free laikotarpyje jų santykiuose. Tai reiškia, kad šiukšlių dėžė gali sudėti tuščią kibirą kepta vištienos. Dabar jis susirūpinęs dėl nesenų Kate gyvenimo įvykių sukėlė jai atsinaujinimą dėl savo dietos.

vaizdas

NBC

Bet ir Randallas jokiu būdu neturi to, kad Kevinas kelia pavojų savo dukrai.

Beth ir Randallio namuose Bete vis dar giliai jaučia savo jausmus, prisipildžius Tesui beveik katastrofišką patirtį, susijusią su savo dėdės plentu. Bethas nerimauja dėl savo dukterų palikimo namuose lankydamas Keviną, kurio paties vardas sukelia akivaizdų panieką. Vis dėlto, ji daro pastangas Randallo labui, nes jis primena, kad jo Kevinas buvo jam žemiausias. Jis mano, kad jis privalo Keviną jam atsilyginti.

Nors jo demonai atėjo skraidyti iš spintos, Kevinas vis dar bando pastatyti fasadą.

Jie atvyksta į objektą, o Kate iš karto pereina į pep-talk režimą, bandydama paruošti šeimą susitikti su kveinu. Vietoj to jis vaikščioja sveikais, kaip visada, aplinkais. Jo linksmas nustebina visus. Pirmasis Kate žengia į priekį, kad apkabinti savo brolį, ir jis atsiprašo už tai, kad jis neapsiribojo ja, kai ji prarado kūdikį. Tada jis kreipiasi į Randallį, kuriam jis negali pasakyti “Atsiprašau”. Randallas nesirūpina paskatinti jį eiti, nes iš tiesų jis žino, kad nėra pakankamai atsiprašymo. Be to, Beth stovi šalia Randallio, pasiruošęs įtikti pirmąjį neteisingą dalyką, kuris išeina iš bet kurios iš jų burnų.

Jūs žinote, kad kažkas pasileidžia, kai tik Barbara, Kevino terapeutas, prašo, kad sesijoje dalyvautų tiktai artimiausi šeimos nariai. Nors Randall, Kate ir Rebecca neketina paprašyti savo svarbių kitų palikti, Beth juos lengvina, entuziastingai surenka jai dalykus ir paskatinti Toby ir Miguel eiti pas jį. Ji pataikė iš staigaus išėjimo, pasakydama: “Eikime, kol jie pakeis savo protus”.

vaizdas

NBC

Džekas niekada nebuvo geras tuo, kad buvo “blogo policininko” tėvas, tačiau jo dukterys prisipildė Kevin’o nepilnavertiškumo komplekse.

Kitas berniukas mano, kad Rebecca prašo Džeko padėti savo kūdikiui Kate nuo greito maisto, kad galėtų reguliuoti savo svorį. Jis iš pradžių kvepia, tada sutinka bandyti apriboti ledų išvykas ir paskatinti ją aktyviau. Tai trunka, kol gal kitą dieną, kai Džekas ir Kevinas žaidžia futbolą kieme, o Džekas atneša Kate į žaidimą. Ji išsitraukia, kai ji tampa pernelyg pavargusi, ir Džekas stengiasi, kad ji toliau žais. Kai ji visiškai sustoja ir skundžiasi, kad tai visai nereikalinga, Džekas, nepažįstamas tėvo mergaitės nuvylėme, šiek tiek pernelyg aiškina, kad pastaruoju metu valgė daug saldainių, ir tai svarbu naudotis. Ji sklendžia į ašaras ir bėga, todėl Džekas seka savo palikimą Keviną kiemo viduryje, laikančiame kamuolį. Feeling paliktas, Kevinas mesti kamuolį kieme, kur Rebecca ir Randall sėdi skaitymo knygos.

vaizdas

NBC

Kevinas teigia, kad šeima turi priklausomybės problemą.

Pokalbis pradedamas nuo neužkrečiamų, kai Kevinas išsižadina savo šeimos narius ir siūlo jiems palaikyti. Tačiau, palaikydama Barbarą, jis nuliūdo į klausimus, kuriuos jis kalbėjo terapijos metu. Jis pripažįsta, kad jis visada jaučia šeštąjį ratą, o “Randall” suporuotas su Rebecca ir Kate su Džeku. Jis pripažįsta, kad davė jam kompleksą, kuris paskatino jį sėkmingai žaisti futbolą, tada veikdamas. Tada jis sakė, kad jam reikalingas kažkas “stipresnis”, remdamasis jo tablečių įpročiu. Jis mano, kad jo priklausomybė kyla iš šeimos istorijos, nurodant Džeko mūšį su alkoholizmu, o Kate, kuris, kaip sako jis, taip švelniai, yra priklausomas nuo maisto. Ji yra priblokšta iki ašarų. “Rebecca” yra įžeistas šiuo “Jack” priklausomybės ženklu, ypač po to, kai Barbara klausia, ar ji kada nors kalbėjo su savo vaikais apie savo tėvo priklausomybę. “Ne, aš nesėdėjau ir nesuvokiu savo tėvo prisiminimų, kalbėdamas apie tą dalį, kuri nebuvo tobula”, – sako ji..

Kevinas yra ypač pavydus Rebecca ir Randallo obligacijų.

Ką daro tikra, kai Barbara atkreipia dėmesį, kad Rebecca nemini, kaip Džeko mirtis paveikė Keviną, tik tai, kaip jis paveikė Kate ir Randall gyvenimus. Rebecca sprogs į ašaras, jos galva sukasi tarp Kevino ir terapeuto. Tai sukelia Randall’ui pagaliau nutraukti tylą, kai įspūdingai laikosi savo liežuvio, o Kevinas atsitraukia iš savo šeimos. Jis kviečia Keviną “sugadinti” (jis yra) ir primena jam “labiausiai ką nors dar būtų išsiųstas į kalėjimą” (taip pat tiesa). Tačiau Kevinas neatsako, sakydamas, kad tai, kad Randalas yra “genijus”, kuris buvo “paliktas”, nes vaikas privertė motiną patraukti link jo daugiau, kad ji jai labiau myli.

Vyšninė viršuje yra tada, kai Rebecca ašariai pripažįsta, kad dėl to, kad Randalas neatsitraukė po Džeko mirties, arba nuraminti, kai ji apkabino jį, ji labiau pasipūtė prie jo. Šis pareiškimas numato bombą į pokalbį, nes visi lieka tylūs.

vaizdas

NBC

Miguelis žino, kad, nesvarbu koks jis, jis niekada negali gyventi Džeko.

Nors “Pearsons” turi tokią galimybę, Tobis, Betas ir Migelis taip pat laužo tiesos bombas baru, daugiausia apie tai, kaip jie visada turėjo kovoti dėl vietos kartu su Džeko palikimu ir kaip Pearsono sąsaja beveik neįmanoma įsiskverbti. Pasirodė, kad Bet bandė anksčiau kreiptis į Randallą apie Keviną, tačiau jis jį nušovė. Ir mes visi žinome, kaip kieta apsauga Kate yra ir Kevino, ir Džeko vaizdų, todėl Toby sunku net paminėti vieną iš jų. Tačiau Miguelas sako, kad jis yra tolimiausias Džeko šešėlyje, susituokęs savo žmoną po jo mirties. Ir vis dėlto, Miguelis pripažįsta, kad Džekas yra kažkas, kad “nė vienas iš mūsų negalės gyventi”. Toby nusprendė pavadinti triją Pearsono pašaliečių “kitų Big Three”.

Trijukai sutinka nesutikti dėl vaikų interpretacijos.

Po įtemptos terapijos scenos stebina tai, kad Kevinas su Kate ir Randall laukia. Iš pradžių jie sėdi gana nepatogu tyloje, tada Randall atsiprašo už jo nepakankamą palaikymą, dar kartą padėkodamas Kevinui už tai, kad ten jam tenka labiausiai jam reikia. Randall taip pat nurodo, kad kiekvieno Pearsono trigubos išraiškos yra labai skirtingos jų vaikystės interpretacijoje, kurią aš laikysiu kaip kasti Kevino prisiminimu ir pusiaukelėje mea culpa. Bet kuriuo atveju, tai yra tikslus įvertinimas.

Rebecca ir Kevin turėjo bent vieną vertingą motinos-sūnaus akimirką, tačiau nė vienas iš jų nebuvo pakankamai budrus, kad jį suprastų.

Rebecca vėliau sugriebia Keviną ir atsiprašo už atsakymą, kaip ji padarė. Vienas galutinis “flashback” atkelia mus atgal į devynerių metų Keviną, kuris atsibunda per visą griaustinio vidurį savo kambaryje. Jis eina į savo tėvų miegamąjį, tik norėdamas pamatyti, kaip Randall ir Kate jau miega kartu su savo tėvais. Taigi, Kevinas pasiima antklodę ir guli ant grindų, kad būtų arti jų. Rebecca atsibunda, mato jį ant grindų ir guli šalia jo. Jie neturėjo tobulų santykių, bet, kaip ji pripažįsta Keviną, jie turėjo savo akimirkas.

Loading...