Steve turėjo nešioti svetimų daiktų spąstą

Įspėjimas: šioje istorijoje yra spoilerių Svetimas dalykas 2.

Steve’as Harrington’as turėjo neįtikėtiną istoriją Svetimas dalykas“antrojo sezono. Nansi buvo išmestas ir nuvertinamas kaip mokyklos galva, tačiau jis išplėtojo broliškus santykius su Dustinu ir įrodė savo epinės auklėjimo įgūdžius per paskutinį epizodą, tuo pačiu išlaikydamas savo plaukus taip ilgai, kaip bet kada.

Tačiau aktorius Joe Keery, kuris parodoje demonstruoja Steve’ą, atskleidė, kad žiūrovams nepavyko pamatyti kitos pusės į vidurinę mokyklą širdies ritmą atgal 1 sezone. Jis turėjo būti scenos Speedo, bet showrunners (AKA Duffer broliai) deja, nyko siužetą, nors jis praleido savaičių mokymą plaukti scenos.

“Pirmojo sezono pradžioje aš gavau tą dalį, ir aš kalbėjau su broliais Duffer’ais ir jie sakė:” Steve’as bus tokio pobūdžio, jis yra plaukikas “, – sakė” Keery “. Vėlyvą naktį su Setu Meyersu.

“Taigi, per pirmąsias šešias savaites iki šaudymo, aš mokiausi, darė visą šį plaukimo renginį. Be to, aš maniau, kad aš būsiu, kaip” Speedo “. Tai TV laidas, pirmas dalykas, kurį kada nors padariau, buvau bus “Speedo”, – paaiškino aktorius.

“Ir tada mes pasirodė ir pirmą dieną, ir jie panašūs:” O plaukikas? O ne, mes jį supjaustome “, – sakė Keery. “Tai panašu į formą, kurią kada nors buvau”.

Nors Svetimas dalykas gerbėjai gali liūdėti dėl galimo “Steve Speedo” scenos praradimo, bent mes vis dar turime savo saldus plaukus (ir naujai įvertintą motinos instinktą).

Tačiau Keery’s treniruotės nebuvo nieko. Aktorius pažymėjo, kad turi dėvėti kelis labai tvirti džinsai ant komplekto. “Jie ne apie tai jums sako, kai jie jus įmetė, o apie džinsus ir kaip jie bus jiems griežti”, – sakė jis..

Loading...