Paslėpti užuominos premijų žaidime 1 sezonas Premjera – Arja Starkas Edas Sheeranas Sergimųjų teorija

Įspėjimas: ši istorija yra spoileriai sezono 7 premjera Sesijų žaidimas.

Niekas negalėjo paruošti mums, kaip visiškai artimas Arja buvo atidarymo vietoje Sesijų žaidimas7 sezono premjera. Pradžioje epizodas, Arja buvo laikomas Walder Frey ir apsinuodijęs visą savo svečių partiją, prieš atmetant veidą atskleisti save, nurodydamas, kad viena žmona stovi šalia, kad pasakytų pasauliui, kad “žiemos atvyko į House Frey”. (“Pasakyk jiems, kad Šiaurė prisimena” tikriausiai yra kas GoT nauja fantazijos mėgstamiausia frazė.)

Bet kaip šokiruojantis, kaip buvo šioje scenoje, pasirodymas buvo greitas, kad padėjo Arją kur kas stipresnę padėtį, kai ji sujaudino juoką ir triušį su nieko kito, išskyrus (daug iškraipytą) Edą Sheeraną ir grupę “Lannister bannermen”. Šioje scenoje, greičiausiai, buvo siekiama humanizuoti kareivius Arja, parodydami, kad jie tikri žmonės, kurie praleidžia savo šeimas ir savo namus – kažkas tik atrodo išjungti. Ir gali būti bloga priežastis, kodėl. Vienas “Reddit” naudotojas pasidalijo savo teorija, kad Arja tiksliai žinojo, ką ji daro, antroji įėjo į kareivių stovyklą.

Kai ji važiuoja savo arkliu, Arja išgirsta garsiai toli ir, net jei ji galėtų apsistoti ir laikyti save paslėpta iki nakties, ji priėmė sąmoningą sprendimą važiuoti žmonėmis dienos šviesoje. Ir tai ne tik todėl, kad Edas Sheeranas turi gražų dainuojantį balsą.

“Kai kareiviai kreipiasi į ją, ji iš karto žaidžia personažą,” Reddit vartotojo delipeachtea paaiškina savo scenos analizei. “Ji veikia jauni ir nepatyrę, ir mes, auditorija, yra patvirtinti, kad ruse dirbo, kai kareiviai prašo jei ji yra pakankamai sena, kad gertų. Tai yra apmokytas žudikas su žiauriu keršto jausmu – ir ji turi visą paketą kareivių, įsitikinusi, kad ji yra nekenksminga šiaurinė mergaitė, kuri yra per daug jauni vynui. Kyla klausimas, kodėl? “Reddit naudotojas teigia, kad Arja šį momentą naudojo stebint vyrus – beveik kaip keistas socialinis eksperimentas prieš nužudymą – tikėdamasis pasinaudoti įgūdžiais, kuriuos ji išmoko iš” Besivystančių “vyrų, kad apsimestų vienas iš jų.

Tai gali atrodyti šiek tiek ištempto tiems, kurie ką tik pasidalijo gervuogių vynu ir ugniai skruduotais triušiais su šiais žmonėmis. Vis dėlto Arja išmoko atstumti save nuo kitų iki aukštesnio vidurkio, kai mokosi pagal Jaqen H’ghar, todėl įmanoma – netgi tikėtina, kad jie naudosis šiais įgūdžiais, norėdami kirsti kitą vardą iš savo sąrašo: Cersei Lannister.

Šioje scenoje kamera vaidina milžinišką vaidmenį, nes lėtai pamažu stovi stovyklavietė ir seka Arją, nes ji išlaiko savo arklį ir, dar svarbiau, pastebėdama, kad kareivių kardai yra nepasiekiami. Ši informacija gali suteikti jai pranašumų už vieno ar visų vyro žudymą, jei teorija taps tiesa. Mes supažindinti su dviem kareiviais – pirmuoju, gražiu, tamsiu vyru, kuris pasakoja Arją apie savo žmoną ir naujagimį; antrasis – jaunas žmogus, kuris siūlo naminį vyną ir primena savo tėvą, kuris galėtų tapti jos kitomis aukomis. “Mano mama visada man pasakė, kad turėčiau būti malonus svetimams, o svetimšaliai tau bus malonūs”, – sako antrasis kareivis. Jei jūs visai nepritariate šiai teorijai, šios linijos ironija yra beveik siaubinga. toje pačioje šūvėje atskleidžia, kad jau žino, kad ji netrukus artimiausiu metu paneigia savo įsitikinimus. Nors dauguma žmonių galbūt perskaitė šį išvaizdą kaip supratimą, kad kai kurie Lannister pasekėjai iš tiesų turi gerus ketinimus, tai tikėtina, kad Arja tik saugo šią informaciją vėliau, jei ji turėtų dėvėti jo veidą, kad patektų į “Red Keep”.

Galų gale Arja akivaizdžiai pripažįsta, kad ketina nužudyti Cersėją, kurį žmonės laiko juokais. Galų gale, kas savo teisingą protą prisipažįsta, kad nori nužudyti karalienę, kad visas kareivis galėtų išsigelbėti? Kiekvienas žmogus dalijasi juokais prie tamsaus “pokšto”, tačiau ilgalaikiai žiūrovai žinos, kad Arja toli gražu nežudė. Tai ne tik padeda žiūrovams pasinerti į šitą dramatišką ironiją, bet ir patvirtina Arya, kad ji įgijo šių vyrų pasitikėjimą ir įsitikino, kad ji nėra grėsmė. Mergina yra labai niekšinga.

Taigi, nebūkite pernelyg šokiruoti, jei atsitiktų, kad vienas iš šių gerų kareivių pasirodys Cersei pusėje sekančiose epizoduose. Tai tik gali reikšti, kad kitas pavadinimas bus tikrinamas iš Aryos Starko sąrašo.

Loading...