“Outlander” sezonas 4 Pirmasis priekabos išleidimas – žiūrėti “New Outlander Teaser” čia

Grab dramą ir patogiai; pirmoji priekaba Outlander Čia yra 4 sezonas. Su šviežia aplinka (sveika, Šiaurės Karolina!), Daugybės naujų personažų ir sveika sekso ir dramatiškumo priemonė, “teaser” žada. 4 sezonas suteiks daugybę “Fraser” ir “co” “nuotykių”. kaip jie žiūri į Ameriką.

Žemiau yra keturi pagrindiniai prizai iš teaserio.

1) taip ilgai, Škotija.

Mirti sunkiai Outlander gerbėjai žino, kad iš esmės Škotijos serija iš tikrųjų netenka daug laiko Škotijoje. 4 sezono metu Claire ir Jamie atvyko į savo namus Šiaurės Karolinos dykumoje, kurioje savo pačių keliais buvo toks pat pavojingas kaip Škotijos aukštumų.

vaizdas

Starz

2) teta Jokasta yra ledo šaltis.

Ji pasirodo ekrane ne mažiau kaip keturias sekundes priekaboje, bet aš jau gąsdinau Jamie vėlyvosios motinos seserį (Maria Doyle Kennedy). Nieko apie jos skubantį žvilgsnį, kietą bandelę ir keterą “Sveiki atvykę į upės paleidimą” rodo, kad ji iš tikrųjų tai reiškia.

vaizdas

Starz

3) Jamie ir Claire susiduria su nauju priešu.

“Būkite atsargūs, keliautojai šiuose miškuose yra vagys ir įžeidinėjimai”, neklaustas žmogus įspėja Džeimius ir Claire. Kitame rėmime jis atskleidžia, kad jis yra švarus, gailimasis buriuotojas. Susipažinkite su naujo sezono piktadariu Stephenu Bonnetu (Ed Speelers), piratu ir kontrabandininku, kuris pasireiškia ant “Jamie” “beatdown” pabaigos per sekundę..

vaizdas

Starz

4) Laiko keliautojo panika.

Claire yra šokiruota, kad surastų žmogaus kaukolę su sidabro įdaru, “kažką, kuris nebus išrastas dar keletą šimtų metų”, – ji dejuoniai pasakoja Jamie. “Ką daryti, jei tai būtų įspėjimas, iš ateities?” Akivaizdu, kad Claire ne paskutinį keliautoją mes susitiksime šį sezoną.

Outlander Lapkričio mėn. “Starz” premjeros sezono metu.

Loading...