Outlander Season 3 Episode 2 apžvalga – “Outlander” “Atsisakymas” Recap

Praėjusios savaitės epizodui po Culloden mūšio isterijos, Jamie Fraser viskas buvo gana tyla. Jis namuose yra Lallybroch, tarsi, priverstas pasislėpti į urvą ant turto, kad būtų išvengta britų karių patruliavimo Highlands. Jis galėjo ištrūkti iš keturiasdešimt penkių, bet jis vis dar norimas žmogus. Tai yra jo ištikimos, tačiau perpildytos šeimos problema, kuriai vadovauja sesuo Jenny (Laura Donnelly) ir jos vyrui Ianui (Steven Cree), kuriam britai nusiminusi ir persekiojami dėl informacijos apie Jamie (žinoma kaip “Red Jamie” ir “The Dunbonnet “) per šešerius metus nuo mūšio.

1949 m. Jamie prisimena, kad pats Claire (Caitriona Balfe) ir Frank (Tobias Menzies), bando įžen ginti savo lytinį gyvenimą, išvedė juos toliau, atsidūręs Claire link profesijos, kur ji galėtų panaudoti savo talentus dėl geresnio gero.

Galų gale, tai jauniausias Fergusas (Romannas Berruxas), kuris labiausiai kenčia šį epizodą. Praėjusį sezoną po smarkių prievartavimų prastas berniukas dar kartą tampa impulsu tėvo herojiškumui. Jamie reikalauja, kad jo sesuo paviešintų jį britams už atlygį ant galvos.

Žemiau pateikiami septyni dalykai, kuriuos mes išmokome iš šio vakaro epizodo “Atsisakymas”.

1) Jamie’s norimas vyras.

Didžiosios Britanijos ieškojo “Dunbonnet”, paslaptingo Škotijos išdavikas, turintis barzdos ir ilgų raudonų plaukų, kuriuos jis slepia su skrybale, kad padengtų ryškiai raudoną spalvą. Jie įtaria, kad jis yra nusipelnęs žinomas Škotijos išdavikas Jamie Fraseris.

“Lallybroch”, “Fergus”, “Rabbie MacNab” ir “Young Jamie” atranda ginklą, priklausantį Rabbio vėlyvam tėvui. Britų karininkai atvyksta į namus, o berniukai grąžina šautuvą prie savo slėptuvės, nes britai uždraudė įtariamus išdavikus valdyti ginklus po Culloden. Britaniečiai mano, kad Dženijus ir Janas slepia Džejį šiame rajone, tačiau vėl grįžusi nėščia Jenny sako, kad nuo jo negirdėjo nuo Cullodeno. Britų pareigūnas pasakoja Jenniui, kad jis nužudys bet kurį žmogų – “žmogų, moterį ar vaiką” – užpuolikas užmuštų ir primena, kad yra Džeimio galvos kaina. Jie areštuoja Ianą, tikėdamiesi atskleisti informaciją apie Džeimio buvimo vietą. Kai pareigūnai palieka, Fergus nusišypsojo viename iš Škotijos vyrų “Redcoats” ir vadina jį išdaviku.

Malyje, aplink Lallybroch, stipriai berodotas Džeimis užmuša stresą su lanku ir strėle ir įneša jį į namus. Jis mano, kad mato Claire stovintį kieme, bet tai iš tikrųjų yra Jenny. Ji sako jam, kad britai paėmė Ianą, ir nors Jamie nieko nesako, jis akivaizdžiai kaltinamas save. Kai jie valo skerdeną, Jenny pasakoja Jamie, kad net neturėtų meluoti apie jo buvimo vietą. “Džeimsas Fraseris ilgą laiką nebuvo čia”, – sako ji. Jamie, grįžęs iš “Culloden”, sans Claire, yra kitoks žmogus, o Samas Heuganas vaidina šį žmogaus kūną su įtikinamu nuniokimu.

vaizdas

Starz

2) Claire negali nustoti galvoti apie Jamie.

Lovoje šalia Frank, Claire masturbuoja, nes ji prisimena Jamie. Jos veidas apgailėtinas, ji žiūri į Franką ir įsivaizduoja Jamie savo vietoje. Aš myliu šią mažą sceną, atsidavusią moters akiratyje; tai primena man apie tuos mažus, intymius momentus tarp Claire ir Jamie po jų medaus mėnesio 1 sezone.

Vėliau, gyvenimo kambaryje su kūdikiu Bree, Claire skaito ją iš Pasaulis apie Airiją, deklaruojančią save respublika (subtilus aktorė Caitriona Balfe, kilusi iš Airijos). “Tai yra istorija, kai jūs norite tai išgirsti”, – sako Claire savo dukrai, kol ji supranta, kad pati vaikiška kūdikio spalva yra apleista. Prasidėjus pasididžiavimui, Claire sutiks Bree švęsti, kai Frank, skundžiasi, kad trūksta karšto vanduo dušu, pasivaikščiojimai rankovėje. Malonu matyti Franką, paprastai tokį dapperą ir traukiantį į savo trijų dalių kostiumus tokiu banaliu kasdieniu momentu. Jis priima Bree ir Claire paliečia jo krūtinę, bet supranta, kad tai gali būti pernelyg intymus. Dviejuose pasidalijama įprasta šypsena, tarsi jie bando nustatyti, ką reiškia normalus vienas su kitu.

vaizdas

Starz

3) Visi “Lallybroch” pralaužiančios pragaro plyšys.

Džeimis atvyksta į Lallybroch’ą, kad Jeniui būtų lengviau rūpintis ūkiu, kai Jane nebus, tačiau Mary MacNab informuoja apie tai, kad jo sesuo išėjo į darbą. Iš kiemo, Young Jamie, Rabbie ir Fergus šnipai varna. Rabbis sako, kad tai yra blogas ženklas naujam kūdikiui, o Fergus šaudyti naudoja šautuvą. Žinoma, britai yra netoliese ir girdi šūvį.

Viduje namuose Jamie turi naujagimį, pavadintą Ian. Jenny nusprendžia iškelti Claire tema. “Kaip ilgai tai buvo nuo to laiko, kai tu nusibodai su moterimi Jamie?” Jo veidas žlunga ir jis bando uždaryti savo seserį, bet Jenny pažymi, kad ji buvo šešerius metus, nes “Culloden” ir “Claire”, pagal Jamie, yra mirę. manau, kad jis turėtų apsvarstyti galimybę iš naujo susirasti ir pasiūlyti Maryą MacNabą, tačiau Jamie prisiekia niekada nebesinaudoti. Jenny nėra patenkinta. “Tai Dievo liūdesys, kad jūs niekada neturėjote galimybės atnešti vaiką į pasaulį.” Tai labiausiai skauda Jamie, jei jo sūnus ar dukra gimė, jis niekada nebus su juo susitikti. “Aš tik noriu, kad turėtumėte šiek tiek laimės”, – nusibodo Jenny.

Britų karininkai grįžta į namus. Jamie, laikydamas kūdikį ir meldžiant, jis lieka tylus, antys į šoninę kambarį, kai kareiviai patenka į Jenny miegamąjį. Pasirodo įtampa: Jenny neigia žinios apie ginklą, o kai kareiviai klausia savo naujagimio, sako, kad vaikas mirė gimdymo metu. Marija atneša ginklą ir sako, kad ji nušovė ginklą, kad nužudytų vareną, bet bet kada mirė vaikas. Britanijos pareigūnai jį konfiskuoja ir po tam tikro dvejonių palieka Lallybrochą. Jamie grąžina jauną Janną į Jenny, suprasdamas, kad jo šeima nebegali gyventi šiomis aplinkybėmis.

4) Jamie ateina tarp Claire ir Frank pastangų intimacy.

Claire slypi lovoje šalia Frank. Ji paliečia jo pečių ir sako jam: “Aš praleidau savo vyro” (taip, mes visi žino, apie ką ji kalba apie). Claire bučiavo Franką, tada pakilo ant jo. Jie turi lytinius santykius ir, nors aišku, kad jie ilgą laiką nebuvo kartu, Claire leidžia sau jaustis. Vėliau “Randalls” surengia vakarienę už nepakenčiamus kaimynus. Vėliau gyvenanti kambaryje, Claire vilioja Franką ir vėl inicijuoja seksą. Šį kartą Frank reikalauja Claire atverti akis. “Tu niekada nenaudojate akių”. Claire nuliūdina. “Tai nieko nereiškia, aš tai džiaugiuosi”. Frank yra nepagarbus: “Kodėl tu nežiūrėsi į mane?” Claire išsitraukia, ir Frank nusibodo. “Claire, kai aš su tavimi, aš su tavimi. Bet jūs esate su juo “. Šie greitieji” Claire “ir Franko žvilgsniai XX a. XX a. Jaučiasi” epizodais “, kai 18-ajame amžiuje su Džeimiu vyksta aukšto lygio varžybos. Tobias Menzies visų pirma mano, kad nusikalstamai nepakankamai naudojamas, ir aš norėčiau pamatyti daugiau iš “Frank” ir “Claire’s” suskaidytų santykių, nei šie trumpi scenos. Epizodas būtų stipresnis, jei visa tai būtų nustatyta Škotijoje, o visa epizodas būtų skirtas Bostonui vėliau, sezono metu.

5) Fergus užburia britus ir moka už tai rankomis.

Britų kareiviai atneša Ianą namo, tačiau Škotijos kareivis jam sako: “Tai tik laiko klausimas, kol radome” Red Jamie “. Tada mes grįšime jums ir jūsų šeimai. “Fergas, niežulys už veiksmą, palieka namus, ketindamas klaidinti britų biurus, kurie, jo manymu, vis dar yra netoli. Kai jie seka paskui jį, Fergusas pradeda skleisti įžeidimus, ypač Škotijos kareivius: “Nešvarus škotiškas, jūs išduosite savo žmones, tu niekada nebūsi vienas iš jų!” Jie kareiviai persekioja Fergusą per miškus tiesiai į daugiau raudonųjų kortų kelią. Fergasas gali vos apsivaikyti pavojų, kol Škotijos kareivis nutrūks jo kairę ranką.

Britų kareiviai pabėga, paliekant Fergusą kraują. Jamie, kuris stebėjo, kaip užpuolimas atsiskleidė nuo šalia esančių medžių dangos, pasirodo linkęs į Fergį. Grįždamas pas Lallybrochą, Jenny pasakoja Džeimijui, kad jis išgelbėjo Fergo gyvenimą, tačiau Jamie apgailestauja, kad nesikiša, kad užpuolė. Jenny pasakoja jam, kad britai būtų ką tik nužudę jį kartu su likusia šeima. Jamie, kuris taip ilgai parodė tokį mažą emociją, suskaido ašaromis.

vaizdas

Getty Images

6) Jamie priverčia Dženijį paversti jį britais ir pasiimti lazda.

Ianas pasakoja Jamie, kad kartais jis gali pajusti savo trūkstamą koją ir sako, kad taip pat tikriausiai atsitiks su Fergu. Bet “tai tik ranka”, – sako Janas Jamie. “Claire buvo tavo širdis”.

Jamie atsiprašo Fergo, kuris, atrodo, mažiau nusiminęs dėl savo kūno praradimo nei Jamie. Kaip jaunas broliukas gimęs brothelje, galbūt jis visada manė, kad kažkas panašaus tai atsitiks vieną dieną. Fergus Jamie primena, kad Jamie vėl jam pažadėjo Prancūzijoje; Jei kas nors atsitiko su Fergu, o Jamie dirba, Jamie rūpintųsi jam visą gyvenimą. “Vienu smūgiu tapau laisvalaikio žmogumi!” jis juokauja.

Po to Džeijis pasakoja Jennyi paversti jį Didžiosios Britanijos valdžia ir paimti pinigus. Dženija yra siaubta, bet Ianas sako, kad Jamie tikriausiai bus išsiųstas į kalėjimą, o ne pakabinti. “Mažas skirtumas prie kalėjimo, kuriame aš dabar gyvenu”, – sako Jamie.

Grįžęs į savo urvą, Jamie ruošiasi palikti, kai Marija MacNab atvyksta su Jenny reikmenimis. Ji valgo savo barzdą, o kai Jamie palieka plauti upę, Marija nusimeta. Jamie bando palikti, bet Marija jį sulaiko, tikėdamasi, kad ji neketina paimti Claire vietos. “Aš noriu pasidalinti kažkuo kitokiu … kažką mums reikia. Kažką, kad išlaikytume mus visą, kaip mes einame pirmyn šiame gyvenime”. Jamie kvepia, tada duoda. Emma Campbell-Jones yra puiki, kaip našlė Marija, vieniša, bet ne poteistinė , o Heuganas padaro Jamie sielvartą apčiuopiamą, kai jo šlaunika lieka vieniša.

Vėliau Jamie ir Jenny suimė. Jamie atvyksta į “Lallybroch” kiemą, kurstydamas entuziazmą dėl ilgai laukto grįžimo. Didžiosios Britanijos išsiskleidžia iš savo slėptuves ir ima jį globoti. Džeijijis ketina ištraukti ruse, kaltindamas savo seserį “kraujo pinigus”, bet Jenny vargu ar gali suklastyti savo pyktį. Ji nusiaubta. “Tai yra jūsų pačių kaltė, broli, ir aš niekada tau neatleksiu už tai”. Laura Donnelly yra puiki šioje epizodoje, tačiau ypač ši siuva yra judanti, nes Jenny dūmai virš jos brolio padėties. Aš tikiuosi, kad šį sezoną pamatysime daug daugiau Donnelly.

7) Claire nusprendžia medicinos mokykloje.

Kai ji rengia pusryčius, Claire tyrinėja savo gyvenimą iki šiol, surašydama laikraštį su antrašte “Trumanas skiria pirmąją moters iždininką”:

“Aš įmetė save į savo naują vaidmenį, kaip galėčiau, bet mano gyvenime vis dar kažkas trūko. Kartą maniau, kad esu sveikas. Aš galėčiau mylėti vyrą, pagimdyti vaiką, išgydyti sergančius, ir visi šie dalykai buvo natūralios mano dalys. Bet žmogus, kurį buvau mylimas, buvo Jamie, ir tam tikrą laiką aš buvau kažkas daugiau nei aš. Aš norėjau tai dar kartą. Štai kodėl, galų gale žinodamas, turėčiau padaryti kažką daugiau “.

Claire užsiregistruoja medicinos mokykloje. Pirmąją dieną jos profesorius klausia, ar ji prarasta. Ji įsitikinusi, kad ji yra studentė, o nuo praeitos savaitės epizodo jis griauna Franko atrankos bosą: “Deanas man pranešė, kad šiais metais įstojusi moteris yra moteris. Moteris ir negra. Kaip labai moderni iš mūsų “. Tai kartais jaučiasi Outlander 20-ojo amžiaus seksizmas yra storas, tačiau tai, be abejonės, yra moterų, panašių į Claire patyrusius bandymus kurti karjerą.

Claire užima vietą tarp kitų studentų, visi baltieji vyrai, kurie arba ignoruoja ją, ar regėti išgąsdinti. Juodas žmogus įeina į kambarį ir klausia šalia Claire. Jis įžeidžia save kaip Joe Abernathy, ir atrodo tikrai mielai susitikti su ja.

Vėliau tą pačią naktį Claire pateko į savo miegamąjį, kai Bree miegojo. Nepaisant to, kad tarp jų tarpusavyje atrodo linksmas, scenoje greitai atsiskleidžia Claire ir Frank, miegančios atskiromis lovomis. Čia yra dar viena scena, kurioje aš norėčiau daugiau statyti. Man patiko subtilus atskleisti, bet šis šuolis nuo pertraukto sekso gyvenimo kambario grindyse iki visiško intymumo trūkumo – jaučiamas skubotas. Prieš pradėdamas šviesas, Frank atidavė Claire vieną paskutinį.