Kas yra “Shogun” pasaulis? – “Westworld” antrojo parko 2 sezonas

Hype aplink Westworld 2 sezonas artėja prie karščiavimo aikštės, o itin daug dėmesio skiria paslaptingam “Shogun World”, kuris yra antrasis iš šešių “Delos Destinations” parkų portalo, pristatymas. Mes pirmą kartą sužinojome apie šio parko egzistavimą Westworld Pirmojo sezono finale, ir dabar, kai jis turi oficialų pavadinimą, ir mes matėme keletą peeks iš šou priekabų, norime žinoti viską, ką galime apie šį naują pasaulį. Prieš šio sekmadienio premjeros epizodą, pasivykite viską, ko reikia žinoti apie “Shogun World” žemiau.

Pirmame pirmojo žvilgsnio parke gavo pirmojo sezono finale.

In Westworld Sezono 1 epizodas 10, keletas scenų “Delos HQ” erzino paslaptingą pasaulį su intitais “SW”.

vaizdas

HBO

Viduje šeimininkai sukaustojo samurajus, kovojančius su katanais. Ventiliatoriai spėliojo, kad “SW” stovėjo “Samurai World”, tačiau kovo mėnesį, EW patvirtino parko oficialų pavadinimą: “Shogun World”.

vaizdas

HBO

Tai antrasis iš šešių “Westworld” komplekso parkų.

“Delos Destinations” tinklalapyje pateikiama patirtis, nukreipta į “tikrąjį goros žinovą”:

Tiems, kuriems “Westworld” nepakanka, tikras goro žinovas gali pasidalinti savo fantazijomis su katanos brūkšniu. Modeliuojantis po Japonijos “Edo” laikotarpio, “Shogun World” siūlo svečiams galimybę pajusti savo vidinį karį aukščiausio grožio ir tamsiausio siaubo kraštovaizdžiu. Tegul jūsų tikroji savijauta formuoja žemę, kurioje savęs atradimas yra meno forma.

Nolanas pasakė EW Jis pagrindė “Shogun World” aspektus “Sonny Chiba” darbe, kuris taip pat įkvėpė “goros ir chaoso perteklių”, kuris yra žinomas Quentin Tarantino. “Tai buvo ne tik apie gore, bet ir apie tai, kaip pasidomėti”, – sakė Nolanas. Pasak “Joy”, tai buvo kruopštus procesas. “Mes pažvelgė į visus mūsų [departamentų vadovus], kad įsitikintume, jog turime visą susižavėjimą tyrinėti” Shogun World “… tiriant plaukų ir gaminių dizainą bei kostiumus, dirbant su choreografais, kurie buvo įgudę kovoti su stiliumi, kuriuos anksčiau nematėme, ir, žinoma, dirbdamas su neįtikėtinu talentu “, – sakė ji toje pačioje interviu.

Penktasis 2 sezono epizodas bus skirtas “Shogun World”.

Pasak Nolano interviu su EW, visas sezono epizodas yra japonų kalba. Epizodo 5 pavadinimas “Akane No Mai” ir aprašymas “シ ョ ー グ ン · ワ ー ル ド へ よ う こ そ” (Sveiki atvykę į “Shogun World”) “signalu, kad šis epizodas bus tas pats. “Mes norėjome jausti, kaip mūsų istorija nukrito į visiškai kitokį pasaulį”, – sakė Nolanas, tikėdamasis, kad vienas iš sezono istorijų išliks “Shogun World” “pora epizodų”.

Geriausia manyti, kad ši siužetinė medžiaga bus susijusi su “Maeve”, kuris gali būti matomas per “Shogun World” per visą 2-osios priekabos pusę (2:03):

vaizdas

HBO
Loading...