Jonas Sniegas ir Daenerys Targaryenas. Užsikrečiama. Tronų žaidimas. 7 sezonas

ĮSPĖJIMAS: šioje istorijoje yra spoileriai, skirti “Thrones Game” sezone 7 finale.

Tai atsitiko, vaikinai. Po sezono verta seksualinės įtampos ir susikaupimo, Jonas Sniegas ir Daenerys Targaryenas pagaliau užsikabinęs, o tai buvo linksma. (Ką dar galėtum tikėtis tarp dviejų Targaryens?)

Tai nutiko iš to:

vaizdas

HBO

Šiam:

vaizdas

HBO

Tačiau tai buvo šiek tiek nepatogus, nes scenoje vyko tas pats montavimas, kaip Branas ir Samas, aptarinėjantys Jono tikrąją tapatybę: jis yra teisėtas sūnus Rhaagar Targaryen ir Lyanna Stark, taigi ir tikrasis Geležinio sosto įpėdinis. Tai sukelia komplikacijas dėl dviejų priežasčių: 1) Daenerys yra Rhagaro sesuo, taigi, Jono teta. Incidentas tikrai nėra negirdėtas GoT iš tikrųjų, “House Targaryen” tradicija buvo artimais giminaičiais, vedančiais ir atgimstančiomis, kad išlaikytų savo kraujo kūną švarus, bet Westerosi bendruomenė ją apkaltino. 2) Jono tėvystė jį išlaiko anksčiau Daenerys iš eilės dėl “Geležinio sosto”, nes Ragaro vaikai turi stipresnę pretenziją nei Danija. Atsižvelgiant į tai, kiek Dany nori būti septynių karalių karaliene, neatrodo, kad ši žinia bus gerai, kai ji sužinos, kas Jonas tikrai yra.

Emilia Clarke (Daenerys Targaryen) sutinka, kad Dany nenorėjo perduoti karūnos Jonui. “Aš dirbau taip sunkiai, aš nenoriu pasidalinti šia sona”, – sakė ji Pramogos savaitę naujame interviu.

Kitas Haringtonas (Jonas Sniegas) prisipažino, kad jis “negali nuspėti”, kaip Jonas ir Danijas reaguotų, jei ir kada jie atrinks savo tikrovę. “Tai gali būti, kad jie eina į saulėlydį, tai gali būti, kad jie žudo vienas kitą”, – sakė jis EW. Aktorius taip pat paaiškino, kaip ši filmas su Clarke buvo kitoks nei kiti romantiniai filmai, kuriuos jis kada nors filmavo.

“Paprastai jūs einate į filmą ir pirmą kartą susitinkate su savo” [costar] “, ir tu tuo metu kuria tą chemiją”, – sakė jis. “Bet jei tu jau septynerius metus pažįstate žmogų ir pasidalijote šį neįtikėtiną kelionę savo gyvenime kartu … mes esame abu tokie ištvirkėliai. Aš norėčiau paklausti:” Kokia seksualinė įtampa šioje scenoje? ” pavyzdžiui, “Stop talking about sexual violence!” Tai unikali patirtis būti kaip aktorius ir jūs žinote, kad pasaulis žiūri “.

Nepaisant nepatogumo, gerbėjai džiaugėsi matydami, kad Šiaurės drakonų motina ir karalius galiausiai susibūrė:

Loading...