Issa Rae pasikalbėjimai nesaugūs 3 sezonas, Lawrence ir Daniel, “Get Starstruck” pagal Rihanna ir “Hate U Give”

Per dvejus metus nuo Nesaugu premjera HBO, kūrėja ir žvaigždė Issa Rae transformavo save iš nepatogios juodos merginos į tikrąjį magnatą. Kai mes sėsime savo viešbučio kambaryje aptarti naują sezoną Nesaugu, Rae ką tik baigė šaudyti Mažai, filmas, kurį ji apibūdina kaip “atvirkščiai” Didelis“konceptualizuota tada-10 metų amžiaus Juoda ish žvaigždė Marsai Martinas. Dabar ji gali pagaliau išspręsti savo nesibaigiančių projektų sąrašą, įskaitant kitą HBO laidą, Jo ar jos, kurią ji kuria su buvusia “Daily Show” rašytojas Travon Free. Spalio mėn. Ji pasirodys Angie’o Tomo plačiai populiariame YA romane, Hate U Give. O, o tada yra Kitas sezonas Nesaugu, apie ką Ra jau galvojasi, nors dar turi milijoną kitų dalykų.

“Viskas, kas nejudėja dabar, tiesiog dėl manęs”, – sako ji. “Ir aš taip laimingas, aš ką tik baigiau šitą filmą šaudyti vakar ir galiausiai galiu nusimesti visus laukiamus projektus”.

Bet pirma, Nesaugu 3 sezonas, kurį apibūdina Rae kaip “pradėti iš naujo” parodai. “Vienas iš dalykų, kurį aš ir Prentice [Penny, Nesaugu” s showrunner] kalbėjo apie tai, mes niekada nenorime, kad jūs pajusite, kaip pažįstate veikėjus, o jūs žinote, kas yra šou “, – sako ji.” 2 sezonas “uždarė tiek daug durelių”, – pažymi ji ir Issa Dee yra pasirengusi pradėkite iš naujo, tai yra, kai ji gauna savo finansinę padėtį, ir išeina iš jo “ne-tikrai ex” vaikino Danielio (Y’lan Noel) buto.

Nepaisant to, kad jis yra kontroliuojamas, yra aukščiausias pasaulyje, Rae primygtinai reikalauja, kad ji visada išsaugotų savo išgalvotą “alter-ego” nerimą. Po mūsų interviu ji atsisveikino su “Never Have I Ever” šaudyti šampano nuotraukomis ir atvėrė didžiąją dalį jos labiausiai “starstruck” akimirkos – tai, žinoma, buvo ir Rihanna, ir tą pačią dieną ji pasveikino “Emmy” pralaimėjusią aktorę laimėti. Žiūrėkite aukščiau, tada skaitykite, norėdami peržiūrėti Nesaugu 3 sezonas ir tiesa apie Lawrence’ą.

HB: pradėkime nuo premjeros. Aš nesitikėjau, kad Issa taptų “Lyft” vairuotoju. Iš kur kilo tai??

IR: Tai atėjo iš manęs, iš tikrųjų bando tapti “Lyft” vairuotoju praėjusiais metais. Kai praeitą sezoną rašiau pirmąjį epizodą, nuėjau į Malibu, kad pabėčiau, ir aš išsinuomoju automobilį, ir jūs turite nusipirkti visą dujų cisterną. Na, aš nusipirkau visą dujų cisterną. Taigi, iki to laiko, kai baigiau Malibu, aš to nenaudavau, todėl buvau tokia, aš nesugebėsiu grąžinti šio automobilio ir aš sumokėjau už šias dujas. Aš ne grąžinau jį visą rezervuarą, todėl prarasiu pinigus. Taigi aš buvau toks, leiskite man prisiregistruoti prie Lyfto. Galiu atsikratyti dujų, turėti puikių nuotykių. Aš užsiregistravau ir gavo savo lipdukus ir kitus daiktus, tada aš grįžau. Aš gavau el. Laišką, kuris sakė, nes 2014 m. Turėjau pažeidimą, man buvo netinkamas. Tai apriboja mano nuotykius.

Tada aš tai pasakiau rašytojo kambaryje, ir jie manė, kad tai visiškai absurdiška, kad norėjau tai padaryti. Jie buvo tokie: jūs turėjote ką tik grąžinti automobilį. Aš grąžinau automobilį ir grąžina man pinigus, todėl net nereikia visa tai daryti. Bet aš vis dar buvo, aš visiškai tai padariau. Jei aš nedarysiu to, ką dabar darau, aš sakiau, kad būsiu padavėja. Dabar galiu pridėti Lyft tvarkyklę. Yra tiek daug! Jūs susipažinsite su žmonėmis ir jausitės taip pat net Isos dabartinėje valstybėje, tai yra puikus būdas, ypač LA, yra daugybė kūrinių, kuriems reikia šoninio pasirodymo – tai tokia lanksti karjera, kuri jai atrodė natūrali, nes Issa reikia daugiau pinigų, kad galėtų užsiimti šia profesija.

“Jei nebūčiau daręs to, ką darau dabar, aš sakiau, kad būsiu padavėja. Dabar galiu pridėti Lyfto vairuotoją.”

HB: Issa gavo patvirtinimą net ir dėl savo nelaimingo atsitikimo?

IR: [Juokiasi] Jūs klausiate visų tinkamų klausimų! Mes nežinome, kas buvo kaltė. Lyft nežino.

HB: Pakalbėkime apie Isos “Headspace” šį sezoną. Ji jaučiasi kaip geresnė vieta po finale, bet jūs niekada nežinote su ja.

IR: Aš sakyčiau, kad ta jos gyvenimo dalis, kuri jai trukdė, ji uždarė šią dalį. Bet viskas vis dar yra pakliuvom. Jūs žinote, kad ji gyvena su ja ne, o ne iš tikrųjų, ji sugedo, neturi buto. Aš noriu, kad ji pasiektų tašką, kur ji paprasčiausiai plaukioja virš vandens, kad plauktų. Ji šiek tiek pavargusi nuo to, ką ji daro. [Ji yra tokia,] “Aš noriu plaukti, noriu klestėti”.

HB: “Šį sezoną” nebuvo jokio “Lawrence”. Ar galite tai pasakyti??

IR: Kalbėdamas apie tai, kur mes norėjome, kad simboliai būtų eiti, tuo metu, kai mes patekome į Lawrence’ą, buvau toks: “Jie turėjo puikų pokalbį, ar jis turėtų būti čia dabar?” Ir sprendimas buvo ne. Ji judėjo su Danieliu, todėl jaustis įdomu, kad galėčiau eiti į jo perspektyvą. Mes nesitikėjomės, kad vyrų atsakymas į parodą bus toks teigiamas. Žmonės, susiję su Lawrence’o personažu, tiek daug, bet idėja pasakyti kitokį vyriškį [perspektyvą] -Lawrence ir Danielis yra tokie skirtingi, kaip suprasti, kas [Daniel] yra, nes mes jį matėme tik per Issos akys, jos svajingi, kas, jei akimis, išties jaudina mus, kad galėtume dažyti jį kaip visumą, 3-D žmogus.

vaizdas

Rae kaip Issa Dee ir Y’lan Noel kaip Danielis Nesaugu 3 sezonas
HBO

HB: kaip jūs einate linija, mes turime šio gerbėjų mėgstamą personažą, bet taip pat turime tarnauti istorijai? Ar ten ten kova??

IR: Ne, aš niekada nenori tarnauti gerbėjams. Aš niekada nenori tarnauti internetui, “Twitter”. Aš tiesiog noriu prisijungti prie realaus gyvenimo. Tikruoju gyvenimu, kai išeina išeiti, žinau, aš jų beveik nematau. Aš tvirtai tikiu, kad tiek daug jų išsiverčia, kai darai puikiai, bet iš esmės aš nesusijęs su exes, kai esu santykiuose ar net apskritai. Man patinka judėti į priekį ne atgal, todėl norėjome, kad darbas tai atspindėtų.

HB: koks yra jums kaip rašymo procesas? Ar jūs jotting pažymi žemyn savo automobilį raudonos šviesos?

IR: Taip! Aš tai padariau. Aš tai padariau, aš prabudau iš savo miego, norėdamas parašyti užrašą. Aš net nenoriu galvoti apie 4-ąjį sezoną, bet aš apie tai “galvoju”. Ir niekada nenorite pamiršti tyrinėti dalykų. Aš naudoju savo mažą “Evernote” programą ir nuolat veikia puslapį.

HB: Ar kada nors ką nors parašėte, tada tą dieną nustatysi tą pačią dieną. “Ką?”

IR: [Juokiasi] Arba aš rašau, ir aš, kaip tai yra? Ką turėjau galvoje? “Vištienos sparnelis”? Tai atsitinka visą laiką ir jūs tiesiog darote tai, ką darai.

HB: Koks buvo pats įdomiausias siužetas ar netgi scenos, skirtos tau spręsti šį sezoną?

IR: Jis ateina į 5 epizodą. Visas epizodas buvo labai įdomus šaudyti, ir mes jį erzinėme [epizodas 4]. Manau, kad penktasis epizodas yra tikrai įdomus ir ypatingas, todėl mes susiduriame su rūpesčiais. Bet pamatysime, kada mes ten pateksime.

HB: jei simbolis yra toks laisvas pagal tave, kas yra sunkiausia dalis, susijusi su veido, jos vardu, jos veiksmais…?

IR: Viskas. Žmonės jau negali atskirti realaus gyvenimo nuo simbolių, taigi aš ne lengviau, turėdamas tą patį vardą kaip simbolį. Manau, kad eik į gatvę, labiausiai erzinantį klausimą, kurį visi mano, kad jie yra originalūs, yra “Kur yra Lawrence”, “Kur Molly?”, “O tu suklydai”. Jūs žinote, “cheater”. Kai Issas apgaudinėja 1 sezone, aš negalėjau nieko elgtis, nesvarbu, kad jis vadinamas apgaudintuvu. Arba žmonės man sako, kad jie yra “Team Lawrence”. Tačiau dienos pabaigoje tai giriasi. Tai mažas nepatogumus žmonėms, kurie mėgsta jūsų pasirodymą.

vaizdas

HBO

HB: Kokia yra sunkiausia dalis, kai ketinate nustatyti ir įsitraukti į simbolį kaip Issa Dee, o ne Isa Rae, kūrėjas, vykdomosios prodiuseris, bosas?

IR: Visada įdomu įsijungti į personažą, ypač kai esu scenoje su Yvonne [Orji] arba Jay [Ellis] ar mergaitėmis. Tai daugiau galvoju apie kitus dalykus. Jei per dieną pertraukiame ilgą laiką, aš manau, ar tai bus biudžetas? Ką tai kainuotų mums už liniją? Tai tikrai skiriasi nuo to, kad kartais galbūt turiu būti linksma ir linksma siužetu, o galiu galvoti, kad mes būsime per biudžetą, ir mes turėsime šaudyti sekmadienį. Taigi tai sunku.

HB: Aš pamačiau savo citatą apie Jezebelio “Eriko Aleksandro” kūrinį, kur rašė: “Taip dėkingi tiems, kurie mane įkvėpė, galėčiau manęs įkvėpti”. Aš maniau, kad tai buvo tokia neliečiama ir man priminė daugybę pokalbių, kurių metu aš turėjau apie apgavikų sindromą, apie tai, kaip jūs galite rasti drąsos ar sau leisti sau leisti sau. Tiek daug puikių, kūrybingų moterų anaiptaru atspindi savo sugebėjimus. Nesu įsitikinęs, ar kas nors ją įveikia, bet kaip jūs suprato, kad turite teisę naudotis savo balsu? Kaip jūs išjungiate balsus savo galvoje, “tai nėra gera mintis”, arba “tai nebus gera”?

IR: Manau, aš per tuos balsus, nes aš jaučiuosi blogiau, jei nesistengsiu. Aš jaučiuosi kur kas blogiau, jei, pavyzdžiui, su Nepaprasta juoda mergina, Aš buvau tarsi: “Aš neturiu išteklių, neturiu pinigų”, o tada aš mačiau, kad tai padarė kažkas kitas. Aš negalėčiau gyventi su savimi. Nes aš mačiau, kad taip atsitiko. Ir kad baimė, kad kažkas darys tai prieš mane, ir aš niekada nesuvokiu savo svajonių ar man net negalės pabandyti, tai kenkia man, arba verčia mane imtis veiksmų daugiau nei “Ką daryti, jei jie tai nepatinka?” Arba “Ką daryti, jei tai nėra gerai?” Man tiesiog nepatinka gyventi.

“Tai baimė, kad kažkas darys tai prieš mane, ir aš niekada nesuvokiu savo svajonių ar man net negalės pabandyti, tai kankina mane ar verčia mane imtis veiksmų”.

HB: dėl ne-Nesaugu Pastaba, mes visi taip džiaugiamės Hate U Give. Ką tu gali pasakyti apie tai?

IR: Aš to dar nesu matęs, bet tai bus premjera Toronto [Tarptautiniame] kino festivalyje, ir tai bus mano pirmą kartą pamatęs. Bet aš girdėjau puikių dalykų. Man patiko knyga. Manau, Angie’as Thomas yra neįtikėtinas, ir aš negaliu laukti antrosios knygos. Bet netgi dirbdamas su Amandla [Stenberg], ji buvo žvaigždė. Ji galėjo patekti į savo zoną taip ir tikrai identifikuoti su personažu, ir tai buvo tokia garbė žaisti balandžio mėnesį.

HB: kaip jūs elgiatės su tokiais projektais, kaip jūs, su kuriais susidūrėte užkulisiuose, pvz., Rašydami ar kurdami?

IR: Aš tiesiog leis save būti vizionierių nuosavybe, jei kas nors. Man patinka žengti žingsnį atgal ir būti tokiais: “Pasakyk man, ką darai, pasakyk man, kaip tai matai, ir kaip galėčiau padėti išreikšti savo regėjimą?” Kadangi kažkas panašaus Nesaugu, Aš įsitraukiu į kiekvieną žingsnį, ir man tai taip daug. Jūs turite atsakyti į visus šiuos klausimus, ir jūs turite žinoti visus šiuos atsakymus. Taigi aš tiesiog myliu būti laivu.

HB: Jūs atvykote į žvaigždes, dirbančius su kažkuo, kas buvo jūsų smegenų vaikas, ir tai skiriasi tuo, kas per daugelį metų veikė su skirtingais režisieriais, rašytojais ir prodiuseriais. Ar jaučiatės – ne tai, kad kažką praleidote, bet kita kryptimi gali būti ir mokymosi kreivė?

IR: Manau, kad būdamas rašytojų kambaryje tikrai buvo sveikintinas kultūros šokas, nes aš nežinojo, ko tikėtis, ir jūs turite tiek daug veterinarų, kurie dirbo kituose rašytojų kambariuose, kurie tam tikru būdu yra pripratę prie dalykų. Bet aš daug sužinojo, kad būdamas toje patalpoje. Aš sužinojau, kaip valdyti savo kambarį. Ir aš manau, “kodėl” iš jo, pavyzdžiui: “Aš galėjau tai padaryti pigiu internetu, kodėl mes negalime tai padaryti tokiu būdu?” Ir tai [atsakymas] kartais būna tiesiog: “Kadangi žmonės mirs. Galite ne tik įdėti fotoaparatą į automobilį, nes tai ne kaip tai veikia”.

HB: Ar tu tai darai??

IR: Mes bandėme. Niekas manęs neklausytų. Bet apie Nepaprasta juoda mergina, taip! Tai atrodė kaip “Draugas, laikykite fotoaparatą ir kartu su manimi važiuokite kitu automobiliu”. Taigi, jūs žinote, tai yra “bootleg” būdai, bet man patinka: “Kodėl mums tris valandas reikia nustatyti proceso priekabą, kai mes tiesiog įdėmime Bobą į automobilį ir filmuoja mus? Kodėl mes negalime to padaryti?” Bet aš nesudariu taisyklių.

HB: Kokia sunkiausia dalis yra susijusi su terminu “nepatogu”?

IR: Manau, kad žmonės nematys nieko kito. Kuris yra gerai. Man patinka, tai tik kas aš, ir man nesigėdija.

HB: kaip jūs dabar naršote šias situacijas, kai supranate, “O, aš galiu iš to ištraukti savo darbe?”

IR: Tie nemalonūs momentai, tos nemalonios akimirkos – aš nežinau, kas tai yra apie juos, bet aš tikrai myli juos vaizduoti, nes jie jaučiasi taip smalsūs. Aš tiesiog norėčiau, kodėl? Kodėl tai labai paveikė mane? Kaip, kas man rūpi, jei kas mane pamatė beveik kelionę? Kodėl man rūpi, kad kažkas galvoja, kad nežinau jų vardo? Kodėl man toks nerimauja? Kodėl negaliu tiesiog eiti prie jų ir paklausti? “Atsiprašau, pamiršau. Kuo tavo vardas vėl?” Tie dalykai, kas verčia tai, yra kažkas apie tai, kas man visada paveiks. Mes visi turime savo daiktus.

HB: Ar kas nors grįžta pas tave ir sako: aš žinau, kad tu to paėmei nuo to laiko tarp mūsų?

IR: Vieną kartą mano Nepaprasta juoda mergina dienų, aš specialiai sukūriau kūdikio balso simbolį dėl šio vieno konkretaus asmens. Tai buvo mergaitė, ir aš padariau charakterį vaikiną, todėl problema išspręsta. Bet ji manęs rašė ir buvo panaši, [priima piktinantį balsą] “Ar tai apie mane?” Ir aš buvau toks: “Ne, mergaitė. Tu veltui”. Bet buvau toks nustebęs, kad ji žinojo, kad tai apie ją, nes jis grojo visiškai kitaip nei ji. Bet tai buvo vienintelis laikas.

Iš tikrųjų Nesaugu vienas iš mano draugų, gyvenimas atspindi Tiffany. Ir aš padariau, pasakiau jai, kad aš atspindėjo ją ir jos santuoką. Aš padariau juos blogiausią versiją. Aš padariau Dereką ir Tiffanyą blogiausią mano draugų versiją, pora. Ir ji paklausė, ar tai apie ją, ir aš buvau panašus į “Taip, bet, žinote, blogiausios versijos. Tai ne toks, kaip tavo gyvenimas”. Ir tada aš padariau juos nėščia, ir tada ji atsitiko pranešti, kad ji buvo nėščia, ir ji buvo tokia: “Dabar žmonės tikrai manys, kad tai yra apie mane. Tai pakanka”. Bet kiti žmonės, kaip ir pagrindiniai žmonės, kurie turėtų žinoti, nežino.

vaizdas

Yvonne Orji kaip Molly, Issa Rae as Issa, Natasha Rothwell kaip Kelli ir Amanda Seales kaip Tiffany 3-iame sezone Nesaugu
HBO

HB: Jūs paminėjote, kad visi projektai, kuriuos jūs kuriate, laikomi, nes esate užsiėmę. Kaip atspausti? Kas man laikas tau?

IR: Mano laikas atsitinka nuo kiekvieno ir visko, neatsako į mano telefoną ir tikrai suprantu save su draugais ir šeima. Aš to dar neturėjau, bet jis ateina. Aš tikrai turi būti tokia: “Ne, aš to nedarau, tai yra užblokuota”. Aš supratau, kaip tai svarbu, nes žmonės vis tiek stengsis jums mesti stuff. Ir yra baimė, kad niekas nebus paprašęs manęs dar kartą ką nors padaryti, bet aš negaliu leisti tai vairuoti mane. Asmens sveikumas yra daug svarbesnis.

HB: paskutinis klausimas: kas yra vienintelis meno kūrinys, kurį dabar tikrai myliu, gali būti knyga, filmas, TV laidas, podcast’as, nieko.

IR: Aš ką tik pradėjau žiūrėti Atlanta dar kartą. Aš tik pamačiau Teddy Perkinso epizodą praėjusį savaitgalį. Mano brolis tai man parodė, ir buvau tikras įsimylėjes. Tai tik taip dopas, kad [Donald Glover] tampa tai daryti, ir tai gerai, ir jis jaučiasi relatable, ir tai menas. Ir aš žinau, kad vėluosi 2 sezono metu. Aš pamačiau tai lėktuve! Bet aš esu puikus gerbėjas. Tai labai jaudintis žiūrėti.

Nesaugu sekmadienis vakare, 10:30 val. HBO.

Šis pokalbis buvo aiškinamas ir sutrumpintas.

Contents

Loading...