Ši teorija nurodo kitą sūnų žaidimo mirtį

Sesijų žaidimas paliko sekmadienį naktį su daugybe įtampos tarp Lannisters, Tyrells ir High Sparrow.

Jei prisimenate, Sparrowas, sukilėlęs karališkojo laivavedžio vyriausiasis kunigas, ketino leisti karalienei Margaery Tyrelli iš laisvės atėmimo, priversdamas ją ištverti gėdą kaip savo atgailą. Tačiau kai Jaime Lannister ir Mace Tyrell vadovavo savo kariuomenei, kad sustabdytų Margaery viešąjį pažeminimą, Aukštasis Sparrow pranešė, kad Margaery nebus vaikščioti, nes ji jau atgailavo, pakeitusi savo vyru karalių Tommeną į tikėjimą.

“Lannisters” ir “Tyrells” buvo įsiskverbę, kad jų sutuoktiniai įpėdiniai Tommen ir Margaery, atrodo, kartu su priešu. Bet ar jie tikrai?

Anksčiau Margaery paragino savo brolią Lorą (kuris taip pat yra kalėjime) išlikti stiprus ir priešintis Sparrowui ir jo mokiniams (tiesiog vadinamas “Žvirbliais”). Kaip ji gali taip greitai persikelti į galvą? Na, gal ji ne. Kaip žiūrovai gali žinoti, “Saldūs” margaery turi “connivery” įgūdžių, tai gali būti tik jos naujausias apgauti..

Naujas GoT Akivaizdu, kad teorija (jos yra begalinės, matyt), kad “Reddit” atgimdo mažą detalę iš ketvirto sezono. Pažvelkite į sceną ir pažiūrėkite, ar galite pastebėti praeinančią progą:

vaizdas
HBO / Reddit

Šioje scenoje Margaery ir jos močiutė renkasi karolius, kurias jos vestuvių dieną dėvėtų karalius Joffrey Barateonas. Apgailestaujame, ji sarkastiškai juokauja, kad ji turėtų tik leisti savo būsimam vyrui pasirinkti juvelyrinius dirbinius ir “pasibaisėti su negyvų žvirgždas galvučių, pakabintų ant jos kaklo”. Įdomus.

Žiūrėkite scena žemiau:

Sesijų žaidimas yra žinomas dėl žodinio foreshadowing, tai kodėl tai reiškia ateities epizodus? Viena vertus, tai gali reikšti, kad netrukus pasibaigs “High Wreck’s” laureatas. “Lannisters” jau planuoja jį nugabenti su armija, bet atrodo, kad “Margaery” jį paima iš vidaus.

Žiūrėkite sekmadienio epizodo priekabą čia.

[h / t Huffington Post

Loading...