Branas Starkas paaiškina savo “Jon Snow Vision” “Tronų žaidimo” finalą

Viena didžiausių momentų Sesijų žaidimas“6 sezono finale buvo Jono Snoos gimimo motinos Lyanna Stark apreiškimas. Tai galėjo būti neįtikėtina – garsiosios teorijos dėka visi tai matė, bet tai tikrai buvo patenkinta.

Atskleidimas vyko vienoje iš Branto Starko vizijų, kur jis vėl sugrįžo ir aplankė garsųjį “Džiaugsmo bokštą”. Jis seka savo tėvui Ned Starkui iki bokšto, kad sužinotų, kaip Lyanna kraujasi savo mirties lovoje, kur ji prašo jauno Ned užauginti ir apginti savo naujagimį sūnų Jon Snow.

Aktorius Isaakas Hempsteadas Wrightas, kuris vaidina Braną, kalbėjo Holivudo reporteris apie tai, kad žaidimas keičiasi ir kaip jis mano, kad tai turės įtakos parodos ateičiai. Jaunasis aktorius, 17 metų, sulaužė, kaip jo personažas turėjo jaustis žiūrėdamas, kad ši vizija vyksta.

“Kai Branas mato savo tėvo reakciją ir supranta, kad tai yra surogatinis vaikas, jo tėvas išaugo, jis galvoja sau:” Na, palauk, kokie surogatiniai vaikai išaugo mano tėvui? “” Jon Snow “,” Jon Snow ” t mano pusbrolis “. Tačiau manau, kad mes vis dar gana tuščiai tėvui “, – sakė jis.

Nors garsi R + L = J teorija rodo, kad Daenerio miręs vyresnysis brolis Rhaegar Targaryen yra Jono tėvas, Wrightas juko kitaip. “Ir šiame etape tai gali būti net Ned. Čia gali būti Cersei ir Jaime dalykas”, – sakė jis su juokais. Tikėkimės, kad tai netiesa.

vaizdas

HBO

Dabar, kai Branas žino tiesą apie Joną, kaip jis jam pasakys? Kadangi jis jau eina į pietus, Wright įsivaizduoja, kad jis keliaus į Winterfell, kad pasakytų savo pusbroliui (dabar pusbroliui) tiesą.

“Aš nežinau, kaip Branas ketina nutraukti Joną”, – sakė jis THR. “Jis jo metų nematė.” Ei, taip, beje, aš dabar medžio vedlys, o tėtis ne tavo tėvas “. (Juokiasi) Aš manau, kad Jonas eis: “Jūs praleidote per daug laiko urve, drauge”.

Jei Branas bet kada grįš į Winterfellą, gali būti, kad jis gali pavydėti Jono propagavimu Karaliui šiaurėje ir gali norėti užimti save. Kiek visi kiti žino, jis yra labiau teisėtas paveldėtojas, kaip Ned Starko biologinis sūnus. Tačiau Wright patikino, kad Branas tai nėra suinteresuotas. “Manau, kad jis žino, kad tai ne dėl jo, jis nėra lyderis”, – paaiškino jis.

Branas taip pat sužinotų apie Rikono mirtį, kai jis grįš. Iš visų Starko vaikų naujienos greičiausiai jį nukentėjo, nes jis išgelbėjo Winterfellą ir keliavo su Rikonu prieš jį išsiųsdamas su Osha Wildling.

“Jis yra Branto reikalas, kai jis sužino, kad jis nusprendė atsiųsti Rikoną su savimi su Osha. Jis patikėjo abu, kad saugotų ir saugotų save. Manau, kad Branas tikrai jaučiasi šiek tiek atsakomybė už tai, kas nutiko “, – sakė Wrightas.

vaizdas

HBO

Visas šis “Winterfell” pokalbis vis dar yra tik Brano galimybė, nes jis eina į šiaurę nuo The Wall. Nepriklausomai nuo to, kur ta kelionė veda jį, jam bus daug atsargų per ateinančius ir paskutinius du sezonus GoT.

“Dievas žino, kaip mes padarysime išvadą iš šios didžiulės klestinčios žmogžudystės ir mirties bei ledo zombių ir visų rūšių”, – sakė Wrightas, – tačiau tai bus gana įspūdinga “.

Loading...