Žaidimas sostų sezonas 7 epizodas 3 apžvalga – GoT “Karalienės teisingumas” Recap

SPOILER ALERT for the Game of Thrones 7 sezonas, epizodas 3, “Karalienės teisingumas”.

Jono Snoos atvykimas į Dragonstone buvo šiltas vizitas į teta Daenerio namą. Tačiau, nepaisant jų susidūrimo, Šiaurėje įvyko dar vienas ilgai lauktas susitikimas, ir Cersei buvo daug ką jis norėjo. Peržiūrėkite geriausius momentus žemiau.

(Praleistas praeitos savaitės epizodas? Susipažink su mūsų atsiliepimu).

Jon Snow ir Ser Davos atvyksta į Dragonstone.

Scena atveria Joną, Davosą, ir keli jų vyrai nusileidžia į Dragonstone krantą. Jas sveikina Tyrionas, Missandei ir kai kurie Dothrakio vyrai. Jonas ir Tyrionas turi gražią keitimąsi, šiek tiek pasivaikščiojimas ir nedidelis pokalbis, nes jie pastaruoju metu pamaitino vienas kitą “The Wall”. Po trumpo kalbėjimo su Missandei, Davosas sako Jonui Dragonstone pasikeitė. Vaikštant pilies link, Tyrionas klausia Jono apie Sansą ir įsitikina, kad jo santuoka su ja buvo nešvari ir neužbaigta. Staiga, drakonas skrenda virš galvos, šokiruojantis Joną, kai jis žiūri, kad Danijos trys tvariniai virsta virš Dragonstone. (Jis niekada nematė jų anksčiau, bet mažai žino, kad jis yra daug arčiau jų, nei jis mano!)

Melisandre atnešė ugnį ir ledo kartu.

Kaip Jonas ir kt. įeik į pilį, Melisandre ir Lordu Varys žiūri iš viršaus. Ji nebus parodyti savo veidą savo lankytojams, net jei ji yra ta, kuri siūlė jiems susitikti, nes ji buvo ištremta iš šiaurės, kad aukotų princesę Shireeną. “Aš atvedžiau ledą ir ugnį”, – sako ji Variui. Kai ji pripažįsta, kad eina į Volantis, Varys siūlo jai pasilikti ten, nes ji čia nebus saugi. Ji atsako: “Turiu mirti šioje svetimoje šalyje. Kaip tu. “Ji ir Varys dalijasi žiauriu išvaizda.

Jonas ir Daenerys pagaliau susiduria akis į akį.

Kai Jonas ir Daenerys pagaliau susitiks, ji išliks tiesa jos žodžiui ir paprašys, kad jis sulenktų savo kelio sąskrydį, ji pavadins jį šiaurės sargybiniu. Ji atkreipia dėmesį į panašų mainų tarp jų protėvių Torreno Starko ir Aegono Targaryeno. Bet Jonas to nedarys. Vietoj to jis prašo pagalbos, kad nugalėtų “White Walkers” ir “Dead Army”. “Jei jie praeis” The Wall “, o mes tarpusavyje kovosime, mes baigsime”, – sako jis.

vaizdas

HBO

Tada “Daenerys” jam įveikia vieną iš didžiausių kampanijos kalbų, kurias Westeros kada nors matė. Čia pabrėžiama: “Aš išleidau savo gyvenimą į užsienio šalis, todėl daugybė vyrų bandė mane nužudyti, nepamenu jų vardų. Aš buvau parduodamas kaip broodmare. Aš buvau pakabintas ir išdavėtas, išprievartautas ir ar tu žinai, kas mane palaikė per visus tuos tremties metus? Tikėjimas Ne dievams, o ne mitais ir legendomis. “Aš”, “Daenerys Targaryen”.

Davis bando daryti tą patį ir Jonui, nurodydamas, kad jis atsistojo už savo tautos, sudarė sąjungą tarp šiaurės ir laukinių laukinių žmonių ir netgi paėmė “peilį į širdį” savo tautai, bet Jonas jį sustabdo kol jis eina toliau. Daenerys atkreipia dėmesį į Joną, kad, nesulenkdamas kelio, jis (ir jo karalystė) yra atvirame sukilime.

Varis pasakoja Daeneriui, kad “Euron” užpuolė savo laivus.

Kai Varys įeina į kambarį, Dany ir Jono įtemptas pokalbis yra sutrumpintas. Po Jono ir Davoso atostogų jis informuoja Khaleesi, kad sugautos Dornisho ir Greyjoyo laivynai. Jis nežino, ar Ellaria ir Greyjoys yra gyvi ar mirę.

Trumpai tariant, mes matome, kad Theon išgelbėjo jūrą iš Greyjoy laivo. Jis sako, kad jis “bandė” išgelbėti savo seserį, bet jie žino, kad jis meluoja.

Euron duoda savo dovanas Cersei.

“Euron” vilkia Yara, Ellaria ir Tyene Sand į King’s Landing, kiekviena grandinė prie kaklo. Piliečiai jį giria gatvėse, sveikindami jį. Kai jis pagaliau pasiekia sosto kambarį, jis pateikia Ellariją ir Tyenę kaip savo dovaną Cersei, kurią jis pažadėjo jai septintame septintame septintame epizode 1. Karalienė pasakoja Euronui, kad jis turės tai, ko nori jo širdis (AKA – jos rankos santuokoje) , bet tik tada, kai laimėjo karas. Cersėjus praneša savo žmonėms, kad jų naujai įsteigtame aljansu “Euron” vadovaus kariniam jūrų laivynui ir Džeimelis vadovaus ginkluotosioms pajėgoms. Tuo tarpu “Euron” juokauja “Jaime” su neapdorotais komentarais apie “Cersei”. Bet palauk, ką jis padarys “Yara”?

vaizdas

HBO

Cersei pasireiškia savo keršto.

Jei manote, kad Cersei minkštėja, pagalvokite dar kartą. Karalienė pagaliau pasireiškia savo keršto dėl Ellaria Sand už nužudymą savo vienintelę dukterį. Ji priima ją ir Tyenę į “King’s Landing” ląstelę, kurioje jie abu prijungiami prie priešingų sienų ir užsikimšę. Cersėjus kankina Ellaria su prisiminimais apie Oberyno mirtį ir nuodų Tyenę su lūpomis pabučiuoti. Tas pats metodas ir nuodai (Ilgas atsisveikinimas) Ellaria naudojama Myrcella nužudyti. Bet Cersei versija yra blogesnė. Ji priverčia Ellaria stebėti, kaip jos duktė lėtai pamažu eina iš jos savo ląstelėje. Ji net žada Ellarijui, kad ji privers ją pašerti ir išlaikyti žibintus, kad įsitikintų, jog ji nepraleidžia dalyko. Žiaurus. Dėl didelio galingumo Cersei grįžta į savo kambarį, norėdamas sekso su Jaime.

“Lannisters” turi sumokėti skolų.

Tycho Nestoris iš Geležinio banko Braavose atvyksta informuoti Cersei, kad jos skolos yra “didelės”. Matyt, Lannistero saugyklos yra tuščios, o turtingiausias namas Tyrell juos įjungė. Jis sako, kad “Geležies bankas” investuoja į Cersei paprašo, kad jis liktų “King’s Landing” per dvi savaites, prisiekdamas, kad jos skolos bus sumokėtos jam iki to laiko, kai jis grįš į “Braavos”.

“Daenerys” “Jon Snow” imasi “dragonglass”.

Po tam tikro bendravimo su Jonu Sniegu ant uolų Tyrionas paklausia Daenerio, jei Jonas ir jo vyrai galėtų pamiršti dragonglį saloje, kad taptų ginklais, kad kovotų su “White Walkers”. Tyrion jį tiki ir supranta, kad leisti jam naudoti šiuos išteklius yra “Daenerys” mažos rizikos veiksmas. Ji, matyt, net nežinojo, kad ten buvo. Prieš sutinkant, ji prašo Tyrioną, jei jis žinotų, ką reiškia Davosas, sakydamas, kad Jonas paėmė širdies peilį.

Vėliau Dany susitinka su Jonu, kad pasakytų jam, kad jis gali pasiimti mano dragonglangą, ir ji aprūpins išteklius ir vyrus, kuriems jam reikės. Kai jis klausia, ar ji tiki savo istoriją apie “Baltųjų vaikštynių”, ji tiesiog sako jam: “Tu geriau pateks į darbą” Jon Snow “. (Tai nėra tokia pati žiedas, kaip” Tu nieko nežino, Jon Snow ” “Bet mes jį paimsime.)

Sansa ir Bran Stark suvienyti.

“Sansa” puikiai dirba “Winterfell”. Ji rekomenduoja gaminti grūdų saugyklas, nes šiaurėje maistas yra mažas, o kalviai sako, kad kalviai uždeda odą ant jų pagamintos šarva, tad kariai gali šilti šaltu. Tiesiog tuomet, kai “Littlefinger” pasakoja apie tai, kaip pavojinga visur, kas nors ją informuoja, kad ji reikalinga prie vartų. Ji supranta, kad jis yra jo ašarojimas.

“Sansa” ir “Bran” groja “The Godswood”. Kai ji sako, kad nori, kad Jonas būtų čia, jis sako: “Man reikia pasikalbėti su juo”. (Priminimas: Branas žino, kas yra Jono tikroji mama. Žinai, tik maža detalė.) Sansa sako, kad jis turėtų būti “Winterfell” valdovas, tačiau Branas nesutinka. Jis praneša, kad yra trijų akių vagys, nors ji nesupranta. Jis paaiškina, kad jis gali matyti viską, kas kažkada atsitiko su kiekvienu. Norėdami įrodyti savo tašką, jis pradeda priminti informaciją apie savo vestuvių naktį su Ramsay. “Atsiprašau už visa tai, kas atsitiko tau”, – sako jis. “Sansa” išsigando ir grįžta į vidų.

Jorah pilkos spalvos išgydoma.

Archmaester Ebrose tikrina Joraho išgydomą kūną ir patvirtina, kad jo pilkos spalvos skalė nebėra aktyvi; jis yra laisvas eiti. Prieš, kai jie atsisako kelių, Jora pasakoja Samui, kad jis grįžo į Daenerį.

Archmaesteris užmušė Sam už procedūros atlikimą, kai jis jį uždraudė, tačiau jis sako, kad jis turėtų didžiuotis didžiuotis tuo, kad gelbstė Džoros gyvenimą. Jis užsako Samui kopijuoti senus puvimo rankraščius jo biure. Jo vienintelis atlygis nėra ištremtas iš Citadelės.

Neįsivaizduojamas Casterly Rock’as.

“Casterly Rock” kareiviai “Lannister” žino, kad atvyksta nepaslėpta. Sienos yra neįveikiamos, tačiau, nes Tyrionui, “Unsullied” sugebėjo slėptis, naudodamas savo slaptą pravažiavimą ir kanalizaciją. (Tywinas Lannisteras tarė Tyrioną, atsakingą už santechniką.)

“Unsullied” turi mažiau kariuomenės ir mažiau ginklų, tačiau jie kovos už laisvę ir asmenį, kuris jai davė “, – pažymi Tyrion. “Lannisters” kovoja tik dėl Cersei baimės. Atrodo, kad jie ėmėsi roko, bet pilkasis kirminas žvelgia į jūrą, kur Greyjoy laivai burbulia savo laivyną. Jis pastebi, kad trūksta reikšmingo kareivių skaičiaus. Pasirodo, Jaime išėjo į Highgardeną.

Lady Olenna pripažįsta Jaime, kad ji nužudė Joffrey.

Lannistero armija užsiima Highgarden, vadovaujama Jaime, Bronn, Randyll ir Dickon Tarly. (Atrodo, kad Tarlys, kurie yra “House Tyrell” banners, prisiekia ir kovoja su Lannisters vietoj.) Jaime mano, kad bokšte yra Lady Olenna, ir sako, kad jis nugalėjo savo namus. Ji lieka Tyrell. Jaime pripažįsta, kad jis leido Neišsikėrusių imtis Casterly Rock ir paėmė likusius savo vyrus su juo – žingsnis, kurį jis sužino iš Robb Starko.

vaizdas

HBO

Prieš vykdant Olenna, Jaime ir Tyrell matriarchas aptarė Joffrey ir Cersei. Lady Olenna turi keletą puikių eilučių, kaip ji visada veikia. Ji pastebi, kad Jaime nešioja Joffrey kardą. Jis pasakoja, kad ji buvo pavadinta “našlė”. Dėl to ji retoris: “Jis tikrai buvo c * nt, ar ne?” Kai pokalbis virsta karaliene, ji supranta, kiek jaime myli Cersei. “Ji bus tavo galas”, – sako ji. (Ar tai foreshadowing?)

Pasak “Jaime”, Cersėjus pasiūlė nuplauti Olenną ar ją užklijuoti gyvu ir kabinti ją nuo King’s Landing sienų, tačiau Jaime pasakojo jai apie šias galimybes. Vietoj to, jis išleidžia nuodus į Olennos vyną, ir noriai jis lašai visą stiklą. Ji klausia, ar bus kokių nors skausmų, ir Jaime sako ne, jis įsitikino, kad tai. “Aš nekenčiu mirti kaip tavo sūnus”, – sako ji, prisipažindama, kad ji buvo ta, kuri apsinuodijo Joffrey jo vestuvių metu.

Jos paskutiniai žodžiai? “Pasakyk Cersei. Noriu, kad ji žinotų, kad tai buvo aš “.

Loading...