Kas yra kristalai ir kristalų gijimas? – Pradedančiųjų vadovas kristalams

Kristalai

Getty

Kristaus gijimo koncepcija buvo jau daugelį šimtmečių, tačiau šiuo metu jai būdingas didelis atgimimas, be abejo, Adelės ir Viktorijos Beckhamo, kaip atvirai kalbant apie jų tikėjimą šia praktika, patinka. Mes kalbėjome su šios srities specialistais, kad sužinotume viską, ką turi žinoti pradedantysis…

Kas yra kristalų gijimas?

Crystal healing yra alternatyvaus gydymo būdas, kurio metu naudojami brangakmeniai, siekiant subalansuoti asmens gyvenimą ir protą. Pasakyta, kad kristalai “turi stabilų ir nepakeičiamą energijos modelį, kurio kiekvienas turi unikalų dažnio ir energijos lauką, arba rezonansą”, kuris suteikia jiems ypatingų savybių, aiškina Judy Hall savo darbe “The Little Book of Crystals”, £ 5.99. Dėl to “jie veikia kaip tuningo šakutės”, padedančios “suderinti” prie “labai nestabilios žmogaus kūno energijos srities”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Maždaug prieš savaitę nusprendžiau, kad tikriausiai neturėtų rašyti daugiau ametisto nuotraukų … bet … �� #itsbeenaweek #ireallytried ir ši nuotrauka buvo per daug gera, kad galėčiau išstumti mano telefoną. Taigi, štai keletas raudonos lurvos tau visiems, ryškus dvigubo užbaigto ametistas, nufotografuotos tą pačią dieną, kai buvo nustatyta, kad yra nustatytas “Aussie sun” ��⛏

Paskelbta Patrick Gundersen (@ crystals_of_australia)

Kristalų nauda

Siūloma kristalų gijimo nauda daugiausia apsupa psichinės gerovės srityse; įskaitant padidėjusio ramybės, teigiamumo ir dėmesio jausmus, taip pat sustiprintą imunitetą ir skausmą. Žinoma, kad atskiri kristalai turi savo ypatingas energijas, kurios suderinamos su įvairiomis jūsų gyvenimo sritimis, jų formos ir spalvos, taip pat jų tipo, daro įtaką jų įtakai.

Įžymybės ženklai

Adele

Dainininkė, kuri buvo atvira su savo mūšiu su scenine išgąsme prieš pasirodymus, dažnai buvo cituota, sakydama, kad naudojasi kristalais, kad ramina nervus.

“Aš buvau toks nerimtas dėl savo grįžimo šou ir buvau paniką”, – sakė ji Saulė. “Aš buvau iš praktikos ir buvau užsiėmęs mama. Bet tai buvo vienas iš geriausių pasirodymų, kuriuos kada nors padariau, ir aš turėjau šiuos kraujo kristalus rankoje … Tada atėjo Gramis ir aš praradau savo velnias kristalus! Aš turėjau prieš dvi ar tris dienas prieš juos, ir aš manau, kad palikiau juos šioje vietoje. Tai pasirodė blogiausias, labiausiai pražūtingas spektaklis, kurį kada nors padariau … Tačiau dabar turiu keletą naujų kristalų ir viskas vyksta gerai. “

Miranda Kerr

Miranda Kerr gana pažodžiui palaiko savo kristalus labai arti širdies. Neseniai interviu su “Cut”, ji atskleidė: “Aš laikau [rožinis kvarcas] mano rankinėje, ir aš turiu mažą širdies formą, kurią įdėjau savo liemenėlę”.

Naomi Campbellas

Keliaudami laikoma, kad supermodelis laikosi juodo turmalino ir rožinio kvarco savo maiše kaip apsaugos ir meilės simbolius. Kasdieninis paštas.

VIctoria Beckham

Viktorija Beckhamas sakė Allure kad ji keliauja su savo kristalais, nes ji yra “gana prietaringas žmogus” ir, kaip praneša, jos pasirodymuose naudoja juos užkulisiuose. “Aš turiu visas įvairias spalvas”, – sakė ji. “Tai tik kažkas, į kurį aš įsijungiu”.

Kas yra kristalų gijimo seansas?

Standartinės sesijos metu kristalų gydytojai Emma Lucy Knowles paaiškina, kad ji “išdėsto kristalais išilgai pagrindinės chakros kūno linijos, kad padėtų mūsų energetikos sričiai subalansuoti”. Jai “chakros ar energijos taškai mūsų rankose, taip pat trečioji akis, taškas tarp antakių yra veiksmingiausias pradedant gydymą” pradedančiuoju “, nes čia esami jausmai yra tokie veiksmingi, kad galite “Tikrai leidžia jūsų ego priskirti rankų įtampą ir sunkumą į bet kokią placebo poveikį”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Gydomasis išdėstymas su saulės akmeniu, mėnulio akmeniu ir rožine kvarco ✨��emise gryna palaima po dieviškosios pusiausvyros klasės �� #balance #meditation #crystalhealing

Pasidalijamas “Healing Lotus Designs” (@healinglotusdesigns)

Kaip pasirinkti savo kristalus

“Knowles” rekomenduoja “pasirinkti savo akmenis iš savo žarnų”, taip pat tiriant kristalą, kuris yra svarbus jūsų asmeniniams rūpesčiams. Taip yra todėl, kad “naudojantis savo pojūčiais jūs vairuosite, ko jums reikia, o ne jūsų protas, nuviliantis į tai, ką jis mano, kad turėtumėte”. Tokiu būdu ji teigia, kad mes “energingai siekiame to, ko mums reikia – ar tai akmens spalva, akmens jausmas ar tai, ką mes sužinojome apie akmenį”.

Kalbant apie spalvą, apskritai tamsios spalvos kristalai dažniausiai sutelkti dėmesį į asmens apsaugą, juodą apsaugą ir rudą, kad būtų galima valyti, o balta – tai grynumo spalva ir žalios spalvos, kad atsirastų ramybės momentus. Panašiai sakoma, kad rausvos spalvos akmenys sutelkia dėmesį į meilę, raudoną energiją ir geltoną dėl turtų ir daugybės.

Taip pat sakoma, kad apvalūs kristalai taip pat padeda išsiskirti energiją vienodai aplinkoje, o tie, kurių taškas tiesiogine teigiama energija yra į išorę arba neigiama energija iš kūno (arba abiejose kryptyse, jei jos nukreiptos abiem galais).

Šeši populiarūs kristalai

Citrinas: verslui

Savybės: klestėjimas, kūrybiškumas, virškinimas, pasitikėjimas

Citrinas healing crystal

Getty Images

Citrinas yra ideali verslininkams ir studentams, kurie gali stiprinti smegenis, didinti savigarbą, motyvaciją ir kūrybiškumą. “Aevi Wellness” įkūrėjai Natalie Viklund ir Marie Hansen nurodo savo slapyvardį “Merchant’s Stone”, nes jis “yra reklamuojantis ir akivaizdus sėkmė”. Jie rodo, kad jūs “nešiojate arba dėvite jį, kad pritrauktumėte gerovės ir sėkmės energiją”.

Jade: sveikatai

Savybės: ilgaamžiškumas, grynumas, vaisingumas, išmintis, ramybė

Jade crystal healing

Getty Images

Jade jau seniai naudojama kūno valymui ir daugelį amžių buvo naudojama kaip gijimo priemonė, todėl tai yra ramybės simbolis. Naudojant jį tiek fiziškai ant jūsų kūno – pavyzdžiui, “Yu Ling Roller” formos, tiek kaip meditacinės praktikos dalis, sakoma, kad ji padeda atsikratyti toksinų kūno, skatindama filtravimo sistemą.

Rožinis kvarcas: už meilę

Savybės:meilė, santykiai, draugystė, vaisingumas, atsigavimas

Rožė Quartz crystal healing

Getty Images

Tiems, kurie siekia besąlyginės meilės jausmų, tiek kitiems, tiek ir patiems, rožinis kvarcas yra gerai žinomas ir populiarus kristalas. Manoma, kad jis pakeičia negatyvumą su meilės energijomis, atveria žmones savęs atleidimui ir pasitikėjimui, taip pat dažnai naudojamas siekiant padidinti vaisingumą.

Turquoise: už miestą

Savybės: apsauga, draugystė, meilė, pusiausvyra, išmintis, valymas

Turquoise healing crystal

Getty Images

Turquoise yra naudojamas apsaugoti nuo aplinkinių teršalų ar išorinių veiksnių, stiprinant imuninę sistemą, ir tai turi priešuždegiminį ir detoksikacinį poveikį, todėl jis ypač patrauklus miestuose dirbantiems asmenims. Taip pat stabilizuojasi nuotaikos svyravimai, suderinant čakras, o tai reiškia, kad tai yra populiarus kristalas, skirtas raminančioms baimėms ir išsekimui sunkiose situacijose.

Skaidrus kvarcas: gydymui

Savybės: psichiniai sugebėjimai. gijimas, energija

Aiškus Quartz crystals

Getty Images

Kristalas-kvarcas yra stiprus gydymui skirtas kristalas, kurį Viklundas ir Hansenas minėjo kaip “pagrindinį gydytoją” dėl įsitikinimų, kad tai yra “energingas tiltas tarp mūsų sąmoningo ir nesąmoningo proto”. Sakoma, kad palaiko ir reguliuoja neigiamas energijas, kad būtų galima subalansuotai ir atgaivinti save, stiprinti vidinę jėgą, kartu stiprinti psichinius sugebėjimus.

Ametistas: už tarpininkavimą

Savybės: proto, kūno ir sielos išgydymas

Ametistas healing crystal

Getty Images

Ametistas taip pat turi gydomųjų jėgų ir yra naudojamas stresui ir liūdesiui šalinti, pašalinti neigiamumą ir palengvinti sielvartą. Akmens naudojimas dažnai gali būti simboliu ir šaltiniu, taip pat padeda sutelkti savo mintis ir sumažinti galvos skausmo poveikį, palengvinti ir labiau palengvinti meditaciją procese..

Kaip naudotis kristalais

Pasirinkę savo kristalą, reikia jį sureguliuoti ir nustatyti savo ketinimą jį naudoti, o tai reiškia, kaip aiškina Knowles, “nuspręsti, kokiu būdu jūs norite, kad kristalas jus padėtų ar reklamuotų”. Meditacinėje būstinėje laikykite rankoje esantį kristalą ir tada sutelkkite dėmesį į savo tikslą, tyliai kartodami mantrą, pvz., “Prašau man padėti pamatyti mano sielą”, jei nori įveikti savęs abejones.

Taip pat būtina retkarčiais išvalyti ir įkrauti savo kristalus kaip “panašiai kaip kempinę, jūsų kristalai sugeria jūsų emocijų ar dienos palaikymą”, – nurodo Knowles. Norėdami tai padaryti, “nuplaukite juos šaltame vandenyje, prieš juos pamirkdami mėnulio šviesoje arba ant jūsų lentynos per visą mėnulį. Kai pilnas mėnulis jaučiasi pernelyg ilgai, galite juos nuplauti arba pesti juos smėliu ar natūraliomis druskais. “

Kur juos laikyti

Jūs galite išlaikyti savo kristalus, kur tik norite, nesvarbu, ar tai šalia jūsų lovos, ar kitose vietose jūsų namuose, darbe ar rankinėje. Svarbu, kad jie būtų artimi jums, kad jie veiktų aplink jus esančią energiją. Pavyzdžiui, Knowles, kaip ir Miranda Kerras, mėgsta laikyti juos ant odos, prisipažindama, kad ji mėgsta “nunešti juos liemenyje”, kad jos visada būtų arti jos.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

“Aplink sau su svajotojų ir vykdytojų, tikinčiųjų ir mąstytojų, bet visų pirma apsupkite tų, kurie mato didybę jūsų viduje, net jei to nematote patys”. -unknown ✨ Žiūrėk, kad milžiniškas celestito kiaušinis? Štai ką šiandien išsikraustė garbingas draugas ��. Jis kartu su aukštos kokybės ametisto tašku ir dūminiu kvarco bokštu iš Brazilijos bus prieinamas penktadienį atnaujinimui (5 val. PST) ı. Tikiuosi, kad kiekvienas turėjo puikią antradienį ☺️! Aš tik dabar pakuoju paskutinę porą aukcionų, kad visi būtų pasiruošę penktadienio atnaujinimui.

Jennie (@allthatshimmerzz) bendrai naudojama žinia

Kur eiti

Emma Lucy Knowles, kristalų gydytojas, youremmylou.com

Missoma, gydanti kristalų papuošalai, missoma.com

Philip Permutt, autorius ir kristalų gydytojas thecrystalhealer.co.uk

“ZenniBunny” šokoladas ir kristalų dėžutės, aeviwellness.com/shop/zenbunni

Holistinis Sveikata, kristalų gijimas ir kiti gydymo būdai, holistichealthhackney.co.uk

Venusrox, kristalų ir mineralų parduotuvė, venusrox.com

Loading...