Jūsų “Post-Holiday” fitneso planas

vaizdas

Emma Tempest už Harperio turgus Didžiojoje Britanijoje

Jei ką tik grįžęs iš savaičių ar dviejų dienų, atėjo laikas gauti motyvuotus ir sutelkti dėmesį į grįžimą į sveiką praktiką. Reguliarūs treniruotės, daug miego ir geri mitybos įpročiai yra labai svarbūs, tačiau yra ir kitų konkrečių dalykų, kuriuos galite padaryti, kad gautumėte ilgalaikius rezultatus..

Mes kalbėjome su Daltonu Wongu, treniruokliu ir dvidešimt dviejų mokymų įkūrėjais, kaip sugrįžti į kelią.

1) Valgykite – 3 dienų per indulgencija nesugriaus jokio ilgalaikio sveiko mitybos plano. Geriausias dalykas yra paspauskite dar kartą ir grįžkite prie savo senų sveikų mitybos įpročių, o tai reiškia, kad neveikia dietos. Kūnas trokšta pusiausvyros, todėl jūsų kūnas bus jums dėkingas už sveiką ir subalansuotą požiūrį.

2) klasė Pass – Savaitės pradžioje užsirašykite mokymą ar klasę. Įsitraukdami į tam tikrą veiklą, jūs jausitės geriau ir poveikis truks per savaitę.

3) Grožio miegas – kiekvieną vakarą eik prie lovos 15 minučių anksčiau, nei įprastai, – pradėkite savo įprastą ankstyvą laikotarpį, o tai reiškia, kad per savaitę jūs gausite daugiau laiko.

4) sustabdyti išsiplėtimą – užsukite į lūpų gydymą, pavyzdžiui, limfodrenažinį masažą ar veido išsiplėtimą ir sumažinkite tuštinimą.

5) Probiotikai – Padidinkite natūralius probiotikus į savo mitybą, o tai padės išlaikyti pusiausvyrą nuo žarnyno floros po sunkios gėrimo ir valgymo. Pasirinkite visiškai riebalų kalakutienos jogurtą, fermentuotus maisto produktus, tokius kaip rauginti kopūstai, ir valgykite natūralius, sveikus maisto produktus.

6) Linksmų dienų – Padarykite šiek tiek pakilimo, kad jaustumėtės gerai – perskaitykite gerą knygą, klausykite muzikos pakilimo ar atsisiųskite naują treniruotės grojaraštį.

Loading...