10 lengvų būdų jūsų kūno odai valyti – lengva valyti

Pradėkite ryte su stikline kambario temperatūros citrinų vandens. (Kambario temperatūra yra svarbi, nes šalti maisto produktai ir gėrimai gali trikdyti jūsų sistemą ir dėl to virškinimo procesas sulėtėja.) Paspauskite pusę citrinos ir palaukite 15-30 minučių po jo išgerti valgyti pusryčius. Kodėl tai taip gerai tau: citrinų supakuota su maistinėmis medžiagomis ir imuniteto stiprintuvais, tokiais kaip vitaminas C, kalis ir pektino pluoštas, kuris stabdo bado troškimą. Jie taip pat padeda pagreitinti fermentų funkciją ir skatinti kepenis, todėl jūsų kūnas gali išnaikinti toksinus.

Paimkite aktyvintą medieną. “Tai nauja detoksikacija”, – sako “Food Matters” Tricia Williams. Bekvapiai bekvapiai milteliai gali būti randami papildomuose parduotuvėse ir “iš toksinų ir nuodų išsiunčiami, kol jie gali pakenkti organizmui. Sumaišykite jį su citrinų sultimis ir klevu, kad gautumėte skanų juodąjį limonadą”.

Šaltomis dienomis gurkšnokite kaulinį sultinį per sriubą. “Mūsų klientai papildo savo mitybos planus su vienu puodeliu vištienos ar jautienos sultono per dieną, skirtą galutiniam gydymui ir remontui. Mėgstame įtraukti morką, salierą, svogūną, česnaką ir čiobrelių”, – sako Williamsas..

Jei jis ateina į maišelį, dėžutę ar gali, praleiskite jį. “Tai mūsų nykščio taisyklė”, – sako “Sakara Life” Danielle DuBoise. “Natūrali detoksikacija yra augalinė dieta, kurioje yra ekologiškų vaisių, daržovių, sveiki grūdai, riešutai, sėklos ir ankštiniai”.

Sukaupti saulėgrąžų sėklos pankolių sėkloms. Saldžios, riešutmedžio skonio sėklos yra pilnas antioksidantų. Kramtant, jie išskiria naudingus aliejus, kurie pagerina virškinimą ir subalansuoja cukraus kiekį kraujyje.

Gaukite savo probiotikus. “Lactobacillus acidophilus” yra gera bakterija, kuri linijuoja žarnų membranas ir padeda pašalinti toksinus. Galite pridėti miltelių pavidalo į sultis ir kokteilius arba valgyti tai kaip kopūstai ar jogurtas.

Valgykite tris patiekalus, bet venkite užkandžių. “Valgydami savo maistines medžiagas viename sėdyne, o po to pasninkavę iki kito valgio, jūsų kūnas gali visiškai ir tinkamai virškinti visą savo maistą, kad jis galėtų skirti daugiau energijos valymui, nes virškinimo sistema palaiko. Tai taip pat moko jus priminti signalus iš savo smegenų apie tai, kada jūs iš tikrųjų yra alkanas ir kai tik nuobodu “, – sako Whitney Tingle iš” Sakara Life “.

Padidinkite tamsaus šokolado kakavos procentą. Jei esate 70%, padidinkite jį iki 80%.

Valgyk daugybę prieskonių. “Prieskoniai, tokie kaip imbieras, cinamonas, kajenas, kmynai ir ciberžolė, pernelyg intensyvėja ir padeda jūsų kūnui pasiekti natūralų sotumo tašką”, – sako Tingle.

Pabandykite naktį ramunėlių arbata. Tai ne tik padeda užmigti, bet ir padeda sulaužyti paskutinę maistą.

Loading...