Szekso hercogas ir kunigaikštystė gali pakeisti karališkąją istoriją, jei turi vaikų

Jei kunigaikštis ir Soussekso kunigaikštystė nuspręstų turėti vaikų, būsimoji duktė galėjo padaryti karališkosios istorijos knygas.

Europos žmogaus teisių teisme ginčijamas amžinasis įstatymas, kuriame teigiama, kad tik sūnūs gali paveldėti gerbėjus.

Šiuo metu pasenusi taisyklė nurodo, kad tik sūnui gali būti suteikta šventovė, o tai reiškia, kad jei jaunavedžiai ateityje laukia dukros, jai nebūtų suteiktas karališkas vardas.

Neseniai ginčijamas įstatymas kilo dėl spaudimo grupės “Dukros teisės”. Nepaisant to, kad yra sudaryta iš vienišų dukterų, jiems neleidžiama sėdėti Lordų rūmuose dėl oficialaus titulo nebuvimo.

Organizacijos vadovas, Charlotte Carew Pole, sakė Laikai: “Tai yra 100 metų, kai moterys gavo balsavimą, ir yra pasibaisėtini, kad moterys vis dar neturi rinkimų į viršutinę namus “.

Ji pridūrė: “Tai yra paskutinis seksualinės diskriminacijos, kuriai taikomos sankcijos valstybėje, ir ją reikia išbraukti iš įstatų knygos”.

Princas Louis' Christening

Kai Kembridžo princas Luisas gimė 2018 m. Balandžio 23 d., Princesė Charlotte padarė istoriją po to, kai ji išlaikė savo vietą pagal sostą
Getty Images

Kai princas Luisas gimė 2018 m. Balandžio 23 d., Princesė Charlotte padarė istoriją, tapusi pirmąja karališkosios šeimos moterimi, kad išlaikytų savo vietą pagal sostą nepriklausomai nuo lyties.

Netrukus po to, kai 2011 m. Susivienijo Kembridžo hercogas ir kunigaikštystė, 2011 m. Paveldėjimo įstatymas nustatė, kad šeimos narys negali daugiau nustatyti savo vietos paveldėjimui.

Loading...