Sarah Jessica Parker pripažįsta “Sex” ir “City” atrodo “tonas-kurčias” 2018 m

Seksas ir miestas Šiais metais prasidėjo įspūdingas įvykis, nes garsios televizijos serijos šventė savo 20-ąsias metines. Tačiau Sarah Jessica Parker, garsi savo Carrie Bradshaw vaidmeniu, prisipažino, kad pasirodymas 2018 m. Bus “tonas kurčias”, nes jo neabejotinas įvairovės stygius.

Neseniai interviu su Holivudo reporteris, aktorė kreipėsi į prieštaringą liejimą iš keturių baltų moterų vyrų, kurie paėmė Carrie, Miranda, Charlotte ir Samantha vaidmenis.

“Šiandien negalėjote padaryti dėl ekrano įvairovės stygiaus. Man asmeniškai manau, kad jausmas būtų keistai”, – prisipažino ji.

Tačiau kai buvo klausiama, ar darbas perkrautas po trečiojo filmo planų buvo neseniai atleistas, 53 metų vyras atrodė kenčiantis.

“Aš nežinau, kad tu galėtum tai padaryti kitokiu būdu”, – sakė aktorė. “Manau, kad tai radikaliai ir įdomu, bet jūs negalite apsimesti, kad tai yra tas pats”.

“Tai nebūtų perkrauta, nes suprantu”, – tęsė ji. “Jei grįžęs ir padarė šešis epizodus, turėtum pripažinti, kad miestas nėra svetingas toms pačioms idėjoms. Atrodo, kad jūs iš karto buvo pašalintas iš tikrovės, bet tikrai būtų įdomu pamatyti keturias skirtingas moteris NYC savo keliu … Būtų įdomu ir labai verta tyrinėti, bet tai negalėjo būti tas pats “.

seksas and the city

Garsaus televizijos šou buvo plačiai kritikuojamas dėl įvairovės trūkumo, ir Sarah Jessica Parker pripažįsta, kad 2018 m. Jis atrodo “tonas kurčias”
“New Line” kinas

Nepaisant neabejotinos pozicijos pop kultūros reiškiniu, Seksas ir miestas jau seniai buvo įkvėpimas daugybės mąstymo dalių viskuo, nuo jos įvairovės stokos, ir jos atstovavimas LGBT bendruomenei kelia abejonių.

Begalinis gandų sūkurys, uždengiantis trečdalį Seksas ir miestas Praėjusiais metais Sarah Jessica Parker greitai atsisakė filmų, nes ji patvirtino, kad “viskas baigta, mes to nedarome”.

“Mes turėjome šį gražią, juokingą, sielvartą, džiaugsmingą, labai reliktą scenarijų ir pasakojimą. Tai ne tik nusivylimas, nes mes negalime pasakoti istorijos ir turėti šią patirtį, bet ir tai, kad ta auditorija buvo tokia garsi, kad nori kitas filmas “.

Loading...