Sade pavertė rečią išvaizdą, dėka Drake – Drake Posts Photo su Sade

Išjungus “Spotify” ir “Apple Music” transliacijos įrašus, išleidžiant Daugiau gyvenimo, Drake taip pat sugebėjo pasiekti dar vieną feat: susitikti su Sade Adu. Muzikos piktograma ir neo-sielos pionierius, dabar 58 metai, yra žinomi, kad išvengtų dėmesio ir laikytųsi asmeniškumo apie savo gyvenimo sceną, tačiau ji padarė išimtį reperio šou praeitą vakarą Londone. Gimtoji Toronte (ir jo mama) netgi su dainininke gaudavo retos nuotraukos.

“Dvi labai svarbios ponios mano gyvenime.” Jis pavadino “Instagram” šūvį. Sadei atrodo, kad ji nesulaukė dienos, sportuojanti savo klasikiniais žiedais, sparnuotu linijiniu ir uodeginiu petnešomis.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Dvi labai svarbios ponios mano gyvenime. ��

Paštas, kurį dalijasi champagnepapi (@champagnepapi)

Parodos metu ji susimaišė su modeliu “Winnie Harlow”, “Trey Songz” ir kitais minios dalyviais.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Dėdė Steve, Winnie, @bienncasamadhi supjaustyta geriausia foto bomba savo gyvenime. Tada tai tik Bae ir aš.

“Treysongz” (“@treysongz”) bendrai naudojama žinia

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Kai Dievas parodo jums savo minčių ir žodžių galią, ir jūs žinote, kad tik iš to esantis Dievas sukuria jums vietą intymioje atviroje erdvėje su šia nuostabia ir labiausiai vertinga dvasia. Dėkingumas: Baebo, Drake, Melas, Lea, Izaak už dalijimąsi savo mama .. ir, žinoma, gražiu Sade Adu už viską, ką sukūrėte mums. ❤️��

“Bianca” bendrai naudojama žinia. Bibi. Samadhi.下 (@sanbicasamadhi) on

Abu dainininko ir reperio aktoriai išprotėjo “Twitter” per netikėtąjį susitikimą (ir tai, kad ji iš esmės yra seni).

Koncerte dalyvavo ir kiti didieji vardai, tokie kaip Nicki Minaj, Skepta, Popcaan, Jorja Smith ir Giggs. Bet mes turime susidurti su tuo, kad nėra nieko panašaus į reti Sade kamejas.

Loading...