Ryan Reynolds ir Jake Gyllenhaal juokiasi necenzūruoto interviu – Ryan Reynolds, Jake Gyllenhaal “Life” Interviu

Ryan Reynolds ir Jake Gyllenhaal šiuo metu kainuoja Gyvenimas, trileris apie svetimų gyvenimo formą, kuri terorizuoja mokslininkų grupę kosminėje misijoje, tačiau abu pertraukos nuo įtampos ir filmo dramos ir išleido kai kuriuos nesibrendusius juokus – interviu. Po to, kai buvo reklamuojamas “back and forth” projektas, skirtas spaudos mėgėjams, jie šiek tiek pasitraukė prie bėgių per “FOX 5” Keviną McCarthy.

Pirma, McCarthy pradėjo pokalbį su dovana. Jis pasiūlė kryptį su Deadpool kaklaraiščių klipai, nes Reinoldas suvaidino pavidalą filme, o “Gyllenhaal”, matyt, buvo gerbėjas. Pastarasis sarkastiškai nublokšęs begalę per pečių, nusiųsdamas savo kandarą siūlėmis:

Tada jie atskleidė, kad iš tikrųjų jų vardai buvo paženklinti ant kėdžių. “Mes idiotai!” Gyllenhaal sušuko, prisipažindamas, kad jis tikrai sėdėjo netinkamoje sėdint, kai jis vaikščiojo kambaryje, nors ir buvo pavadinta kėdėmis:

vaizdas

Fox 5 / YouTube

Jie greitai pasuko kaklaraištines spaustukus į pagamintus auskarus:

Atrodo, kad viskas šiek tiek nusiramino, kai McCarthy pradėjo klausinėti apie atidarymo scenos kūrimą, kuris buvo nufilmuotas vienu smūgiu. Palyginus jį su vaizdo įrašu “Gyllenhaal”, kurį neseniai startavo (iš savo naujojo “Broadway” švento sekmadienio parke su Džordu) jis paklausė, koks šis procesas buvo panašus.

“Aš myliu didelius žaidėjus”, – atsakė Reynoldas su maloniu slapyvardžiu. Tai buvo iš karto paversta NSFW įkvėpimu, kad abu veikėjai negalėjo padėti, bet juoktis:

Pasibaigus nekontroliuojamo juoko srautu, Reynoldas ėmėsi atsakomybės ir padėjo kambariui apsigyventi su tam tikrais žodžiais. “Ei, f * ckers, leiskime jį sujungti, ar leisime išeiti iš F * ck Town, gerai?” jis pasakė. Akivaizdu, kad Gyllenhallas to nepriėmė labai rimtai:

Tačiau antikai netrukus prasidėjo, kai abu dalyviai apkaltino savo kitą pokalbį. Jakeas juokavo, kad jis norėtų paimti pavadinimą iš jo kėdės, todėl žmonės galvoja, kad Ryan nusprendė, kad jo daiktai būtų pažymėti kaip dva. Reinolds buvo laive:

Jie galų gale užbaigė “McCarthy” interviu savo vardo lipdukus:

vaizdas
Fox 5 / YouTube

Kai jie pagaliau atsakė į McCarthy klausimą apie filmuotą nepertraukiamą šūvį (a.k.a. “didysis”), Gyllenhaal apsimeta Reynoldą iš scenos, kurią greičiausiai vėliau rasysime kumštelio ritėje. “Mes visi ketiname mirti!” jis sakė pernelyg dramos tonu:

Žiūrėkite visą vaizdo įrašą žemiau ir pamatysite, ar galite išlaikyti tiesią veidą:

[h / t Entertainment Weekly

Loading...