Reese Witherspoon turi saldžių akimirkų kritikų pasirinkimo apdovanojimuose – Reese Witherspoon, Emilia Clarke – “Critics ‘Choice Awards”

Dabar, kai apdovanojimų sezonas yra visiškai sūpynės, žvaigždės gauna glamą, vaikščioja raudonaisiais kilimais ir prailgina alkūnės su kitais A-listers daugiau nei bet kada. Auksiniai gaubliai davė mums daug įžymybių draugystės ir fangirl akimirkų (pavyzdžiui, Drake ir Svetimas dalykas mesti, visi ir Oprah), taip pat padarė praeitą vakarą “Kritikų pasirinkimo apdovanojimai”. Tačiau geriausia keistis, be abejo, buvo tarp Reese Witherspoon ir Emilija Clarke, kuri mėlyniems kilimams sukūrė nuotraukas.

vaizdas

Getty Images

Jie visi šypsosi.

vaizdas

Getty Images

Jų dvynių juodos spalvos taurės suknelės padarė nuotrauką dar siauresnę. Clarke dėvėjo ilgą rankovės juodą midi numerį iš “Dolce & Gabbana” (ji yra prekės ženklo naujo kvapo veidas) ir minimalūs sidabriniai kulniukai. Witherspoon nusileido trumpesniam ir žaismingam stiliui, “Prada” rankovių marškinėlių suknelelyje ir plunksnuotiems sandalams. Galbūt aktorės “bendros stilistės” Petra Flannery gali būti priežastis, dėl kurios atsiras atitikimas.

vaizdas

Getty Images

Nors daugelis aktorių pasirodė baltais, ryškiomis spalvomis ir pastelinėmis spalvotomis paletėmis kritikų pasirinkimo apdovanojimuose, Reese ir Emilija patraukė juodą spalvą, kaip jie padarė “Auksinių gaublių” paramai “Time Up Up” judėjimui.

Geriausias momentas nuo jų įsilaužimo? Emilijos Clarko veidas. Jos reakcija į pirmą kartą matant Reese yra gryno džiaugsmo įsikūnijimas.

vaizdas

Shutterstock

Tai, kas daro Inerspoono ir Clarko susidūrimą dar geriau, yra tai, kad jie nėra vieninteliai kilimų kilimai. Juos taip pat sukūrė Laua Dernas ir Margot Robbie, padarę nuostabią kvazis grupę nuotrauką.

vaizdas

Getty Images

Sąveika nustato internetą į ugnį. (Ką dar galėtum tikėtis nuo pasipiktinimo Big Little Lies gerbėjai ir Sesijų žaidimas gerbėjai kartu?) Skaitykite geriausias reakcijas žemiau.

Loading...