Rachel Weisz flaunts savo kūdikio Bump gražus gėlių suknelė

Rachel Weisz fotografavo palikdamas Gera ryto america Trečiadienį dėvėjusi gėlių Miu Miu suknelė ir smėlio Burberio tranšėjos kailis, puikiai pristatė savo augantį kūdikio smūgį.

Tikimės, kad mama gali būti jau kelis mėnesius, tačiau tai nesustabdė jos nuo dantų ant poros aukso Tabitha Simmons kulniukai, kad būtų susieti su savo ansambliu.

Rachelė Weisz

Getty ImagesRaymond Hall / GC vaizdai

Rachelė Weisz

Getty Images

Prieš penkias dienas Weisas, 48 ​​metų, nustebino gerbėjus, pranešdamas, kad ji ir vyras Danielis Craigas, 50 metų, tikėjosi kartu su savo pirmuoju vaiku. “Aš greitai pasirodysiu, Danielius ir aš būsime laimingi”, – sakė ji Niujorko laikas.

Anksčiau atėjo, o ne vėliau, kaip Weisz išdidžiai parodė savo nėštumo pilvą Niujorke pirmąkart antradienio vakarą. Aktorė debiutavo savo sukrėtimą į savo naujosios dramos premjerą, pavadintą Chloé ant kaštainių šilko krepų suknelelio Nepaklusnumas, kuris yra adaptuotas pagal to paties pavadinimo “Naomi Alderman” romaną ir žvaigždes Rachel McAdams kartu su žvaigždute.

Rachelė Weisz and Rachel McAdams

Getty Images

Nors tai yra Weisz ir Craigas pirmas vaikas kartu, pora turi savo vaikus nuo ankstesnių santykių. Weiszui yra 11 metų sūnus, vardu Henry Aronofsky su buvusiu vyru Darrenu Aronofsky. Craigas turi dukrą, 25 metų Ella, iš savo ankstesnių santykių su Fiona Loudon.

Rachelė Weisz and Daniel Craig

Rachel Weisz ir Daniel Craig.
Getty Images

Weisz sakė The New York Times kad ji ir Craigas yra malonu patenkinti savo “mažą žmogų”, bet neatskleidė kūdikio lyties. “Mes negalime laukti, kol susitiksime su juo. Tai viskas tokia paslaptis”, – sakė ji.

“Weisz” ir “Craig” buvo susituokę 2011 m. Per labai mažą ceremoniją Niujorke po metinės pažintys. Pagal Žmonės, jų du vaikai buvo vieninteliai lankytojai, išskyrus du savo draugus.

Loading...