Priyanka Chopra ir Nickas Jonas pranešė, kad Pažintys

Naujausias iš gando malūno? Pranešama, kad Priyanka Chopra ir Nickas Jonas yra daiktas. “Jie susipažinę ir yra visiškai nauji”, – patvirtino šaltinis Us Weekly. “Tai geras derinys, ir jie abu yra suinteresuoti vienas kitam.”

Spektaklių pažintis jau prasidėjo per savaitgalį po to, kai 35 metų Chopra, 25, ir Jonas, 25, buvo fotografuoti kartu, pamaldos dieną su draugais. Vienoje nuotraukoje jie kartu suvaldomi laivu ir kitoje, jie valgomi maistą šalia vienas kito.

(Įdomus faktas: “Pals” grupei priklauso Chord Overstreet, buvęs Glee žvaigždė, kuri tiesiog atsiskyrė su Emma Watson. Kitas susipažinęs veidas yra Jack McBrayer, AKA 30 roko‘s Kenneth Parcell.)

Šeštadienį Chopra ir Jonas buvo pastebėti kartu dalyvaudami “LA Dodgers” žaidime. Žmonės matė, kad “kalbėjo labai atidžiai ir buvo labai šypsokis ir labai laimingi”, – sakė žiūrovas Mus. Vienas ventiliatorius net sugavo du vaikščiojimo.

Anksčiau jie taip pat buvo laikomi žiūrint Grožis ir žvėrys gyvas Holivudo dubenyse, tačiau jie bandė išlaikyti savo išvaizdą prastai. Sakė liudininkas pasakojo, kad jie pasirodė taip pat, kaip spektakliai prasidėjo ir pasirodė netinkami Mus.

Chopra, neseniai dalyvavusi karališkame vestuvių solo scenoje, pirmą kartą pamatė Joną 2017 m. “Met Gala” raudoname kilime, tačiau ji paaiškino, kad išvykimas buvo tiesiog draugiškas ir atsitiktinis.

“Taip, mes buvome toje pačioje stalo ir mes jau pažinome vieni kitus. Taigi jis buvo kaip” Ei, tu nori eiti kartu? ” Ir aš buvau toks: “Taip, gerai, eikime kartu”. Ji baigėsi rengti “, – sakė ji Jimmy Kimmel.

vaizdas

Getty Images

Jonas anksčiau nuo Olivijos Culpo išdirbo beveik dvejus metus iki suskaldymo 2015 metais. Praėjusį lapkritį jis buvo susijęs su modeliu Georgia Fowler. Anot jo, kiti ankstesni gandai skandalai yra Kate Hudson ir Westworld Angela Sarafyan Mus. Atrodo, tie tariami ištroškę komentarai ne Jenna Dewan buvo tik blaškymas.

Loading...