Princo Filipas negali dalyvauti “Princess Eugenie’s” vestuvėje Jack Brooksbank, 2018 spalio 12 d

Princo Eugenie’s vestuvės Jack Brooksbank vyks 2018 m. Spalio 12 d., Ir tikimasi, kad dauguma Britanijos karališkosios šeimos dalyvaus. Tačiau ten yra vienas žmogus, kuris gali nepadaryti jo draugų, o tai yra princas Pilypas.

Pasak naujos ataskaitos, princas Pilypas gali visiškai praleisti Princesės Eugenie’o vestuves, o jo priežastis yra tokia pati. Pagal Žmonės, Princas Pilypas priima savo taisykles, įskaitant tai, ar jis dalyvauja svarbiuose šeimos renginiuose, nes jis oficialiai išėjo iš savo karališkųjų pareigų. Pažymėtina, kad karalienė ir princas Pilypas neseniai negalėjo dalyvauti princas Luisas krikštyti.

Kaip viešai pasakoja leidinys: “Jis daro tai, ko nori”. Nors jo požiūris yra mano asmeninė mantra, verta paminėti, kad princas Pilypas padarė tai princui Hariui ir Meghano Markelio vestuvėms 2018 m. Gegužės mėn., Ar jis tikrai praleistų vienos iš jo anūkų santuoką?

Epsom Races - The Derby Festival

Getty ImagesBryn Lennon

“Inside” pasakoja Žmonės kad kai kurios šeimos dramos taip pat gali išlaikyti princą Philipą nuo didžiosios Eugenie dienos. Kaip rodo šaltinis, “Jis padarė didžiules pastangas Hariui. Aš būtų labai nustebęs, jei jis eitų, nes jis taip atsiskyrė nuo Fergie. Manau, jis nuspręs 99 valandą. “Fergie yra, žinoma, Jorko kunigaikštystė Sarah Ferguson ir nuotaka motina.

Nors princas Pilypas yra atskirtas nuo jo sūnaus, princo Andriejaus, buvusios žmonos, gali būti, kad jis pamiršta tai dėl savo anūkės.

Karališkasis šaltinis taip pat tariamai atskleidė Žmonės kad vestuvių vieta yra nepaprastai svarbi nuotaka: “Eugenie yra vietinė vietovė ir praleido daug savo gyvenimo Vindzoru”.

Loading...