Princesė Eugenija pasirinko princesę Beatrice kaip savo garbės mylėtoją

Princesės Eugenie’o spalio 12 d. Karališkos vestuvės Džekas Brooksbankas greitai artėja, bet ar ji turi garbinę tarnystę, padedančią ją paruošti didelę dieną? Nors Britanijos vestuvių vaidmuo yra neįprastas, ar ji eis Kate Middletono maršruto ir pertrauka tradicijas? Arba ji traukia Meghan Markle ir apskritai neturi garbės mergaitės?

Naujame interviu princesė Eugenie atskleidė, kad ji bus garbės mergaitė, o jos vienintelė sūnėlis ir sesuo, princesė Beatrice, pagal Žmonės.

vaizdas

Getty Images

“Aš neabejoju”, – sakoma apie vestuvių planavimą. “Tai nervų lentynos, nes norite, kad jis būtų tobulas, bet tuomet jūs suprasite, kad ketinate būti su asmeniu, kurį myliu amžinai, ir niekas iš tiesų nėra svarbus dalykas”.

Tikėtis, kad taip pat žiūrės ir kiti karališkieji šeimos nariai; Princesė Charlotte bus gėlių mergina ir princas Džordžas bus puslapio berniukas. “Tots” jau turėjo daugybę vestuvių patirties, nes jų dėdė princas Haris, kuris gegužės mėnesį įstrigo, ir teta, Pipa Middleton, ištekėjusi pernai.

vaizdas

Getty Images

Kaip ir Eugenie, princas Haris, kaip geriausias žmogus, nusprendė pasirinkti savo vienintelį broliuką, o jaunikis galiausiai pasirinko Kembridžo hercogą už vaidmenį. Kita vertus, Markle neturėjo garbės mergaitės, nes “ji nenorėjo pasirinkti vieni kitų”, – sakė rūmų atstovas spaudai prieš ceremoniją.

Tačiau jos draugai vis dar padėjo jai pasirengti vestuvėms. Pavyzdžiui, jos bestee Jessica Mulroney padėjo pasirinkti vestuvių dieną garderobą.

Loading...