Princas Haris susitinka su “Outlander” Caitriona Balfe Airijoje

Savo oficialaus vizito į Dublino metu princas Harry ir Meghan Markle susipažino su keletu svarbių airių figūrų, įskaitant prezidentą Michael Higginsą, Taoiseachą (premjerą) Leo Varadkarą ir netgi regbio legendą Brian O’Driscoll. Tačiau pora turėjo susitikti su kai kuriomis didžiojo ir mažo ekrano žvaigždėmis.

Per vakarinę Didžiosios Britanijos ambasados ​​sodo vakarą, Sasekso hercogas buvo fotografuotas, juokdamasis Outlander“Caitriona Balfe”, žvaigždė “Claire Fraser” žvaigždė “Starz”. Airijos aktorė dėvėjo sudegusią oranžinę trumpą rankovių suknelę už soirée, su aukso auskarai, išpūstos iš savo bukos brunetės bob.

Balfe prisijungė kolegos Airijos aktoriai Moe Dunford (Vikingai) ir Barry Keoghan (Dunkirkas, Sacred Deer žudymas), kai kalbasi su princu Hariu. (Deja, Sam Heugano ženklas nebuvo.) Įdomu, ar tiems, kurie turėjo trijų susirinkimų, turėjo susieti su Sasekso herenogemija apie jos buvusią karjeros karjerą ir septynias sezono dienas Kostiumai.

vaizdas

Getty Images

4 sezonas Outlander, kuri yra 13 epizodų ilgai, nėra oras iki lapkričio. Ar princas Haris paskatino Balfe išpūsti bet kokius spoilerius? Prince William ir Kate Middleton anksčiau pried Sesijų žaidimas aktorius Tomas Wlaschiha, AKA Jaqen H’ghar, už patarimus apie savo mėgstamą šou. Galbūt Haris ir Meganas kenčia nuo #Droughtlander?

Hercego ir kunigaikštijos vizitas Dubline pirmąjį oficialų kelionę iš Anglijos tapo vedybine pora. Ekskursija truko tik dvi dienas, o pora jau išvyko iš Airijos.

Loading...