“Princas Džordžas” pranešė, kad “Karališkosios vestuvės” prisipildė verkiančiosios pamergės

Princas Džordžas šiek tiek keblus ir drovus princas Haris ir Meghan Markle karališkosios vestuvės šeštadienį, bet jis taip pat parodė savo sąžiningą pusę. Kai vienas iš kolegų iš vestuvių dalyvio įsiskverbė į ašaras, ketverių metų karalienė, pasak jo, sugrįžo, kad padėtų jaustis geriau, karališkieji korespondentai Emily Andrews ir Omid Scobie atsiskleidė Įpėdinis podcast.

Prieš ceremoniją dvejų metų mergaitė Zalie Warren, matyt, “turėjo šiek tiek” žlugimo “. “Ji pradėjo verkti, kai jie laukė Megano”, – sakė Andrejus. “Tai buvo tik porą minučių, taigi Nanny Maria Borrallo rūpestis jai rūpėjo, o Džordžas, be abejo, taip pat stengėsi jai pasimėgauti, o tai yra labai saldus”.

Pasirodo, George’o ramybės įgūdžiai dirbo. Jis, Zalie ir likę vestuvių vakarėlis prisipildė savo įėjimą, kai jie sekė Markę žemyn.

Zalie yra princo Harry ir jo artimų draugų, Zoe Warren ir Jake Warren, vaikas. (Jake iš tikrųjų ėjo į mokyklą su jaunikiu ir yra karalienės žirgų lenktynių vedlio John’o Warreno sūnus). Nors berniukas buvo sulaikytas ašaromis, nes aukle Borrallo nešiojo ją į Šv. Jurgio koplyčią, ji ištraukė savo didelę akimirką.

vaizdas

Getty Images

Princo Džordžo mažoji sesuo princesė Charlotte taip pat suvaidino didelį vaidmenį vestuvių vakarėlyje savo dėdės vestuvių ceremonijoje. Kai viena pamergė bandė vaikščioti prieš užuominą, ji, kaip pranešė, nurodė jai: “Ne jūs negalite eiti dar ilgiau. Mes turime palaukti, kol mes paprašysime”.

Tarsi mes turėtume dar vieną priežastį, kad norėtume, kad mūsų princas George’as ir princesė Charlotte mūsų vestuvėse.

Loading...