Pranešama, kad Kendallas Jenner’as vėl sugriovė Anwarą Hadidą

Pranešama, kad Kendallas Jenneras su anwar Hadid’u vėl buvo užfiksuotas lūpomis. Pasakoja šaltiniai Puslapis 6 kad realybės žvaigždė ir jauniausias brolis Gigi ir Bella Hadid buvo sugauti bučiavosi per “New York Fashion Week” vakarą Cipriani Soho trečiadienį.

“Kendall sėdėjo su Anwar visą naktį ir su juo sudarė ilgą laiką”, – sakė viešai paskelbtoji svetainė. “Jie nepadarė velniškai, kas jas matė”. Tai ne tik pirmas kartas, kai Dženeris ir jauniausias Hadidas buvo susiję romantiškai.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

��

Kendallas (@kendalljenner) bendrai naudojama žinia

Kendall ir Anwar pranešė, kad praeitą savaitę Malibu Chili Cook-Off mugėje su draugais susitiko. Pasakojo šaltinis Žmonės kad “Jenner” turėjo linksmą savaitgalį “paplūdimio mieste.

“Kendallas atrodo puikiai”, į svetainę įtraukta vidinė medžiaga. “Ji praleido laiką su Anvaru. Ji akivaizdžiai mėgsta jį, bet abi naktys buvo su draugais. Ji nebuvo meilė Anwar. “

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

mes nieko nerašome ��

Kendallas (@kendalljenner) bendrai naudojama žinia

Birželio mėnesį virusinės nuotraukos parodė, kad Jenneris ir Hadidas drauge po CFDA apdovanojimų Niujorke.

TMZ Šaltiniai sakė: “jie tiesiog linksmino drauge” ir kad tarp jų nieko “rimtų” nebuvo. Bučinys pasirodė viešai, tuo metu atsiranda pranešimų apie “Jenner” NBA žvaigždės Ben Simmonso pažintis.

Jenner ką tik neseniai užbaigė su “Simmons” po vasaros trukmės. Prieš kelias savaites jie net atostogavo su Khloe Kardashian ir Tristan Thompson Meksikoje. Vienu metu buvo net gandai, kad Jenner ir Simmons nuomoja namą Vakarų Holivude.

Loading...