Pranešama, kad Jennifer Lawrence yra New York Art Gallerist Pažintys

Ar J.Law turi naują žmogų? Jennifer Lawrence yra gandai, kad susipažįsta su Niujorko meno galeristu Cooke Maroney, pagal Puslapis Šeši televizija.

Pasakė šaltinis, susitiko per aktorės draugą Laura Simpsoną ir išlaikė santykinai naują romaną. “Santykiai vyko kelias savaites, tačiau jie buvo labai privatūs ir atsargūs, kad jie nebūtų matomi kartu”, – sakė “Inside” Puslapis Šeši televizija. Lawrence ir Maroney dar nekomentavo romantikos gandų.

Maroney, pranešta, 33, dirba direktoriumi “Gladstone 64”, “Gladstone” galerijos “Upper East Side” vietoje istoriniame Edwardo Durellio akmens namuje. Vietoje anksčiau buvo eksponuojami Carrollo Dunhamo (Lena Dunhamo tėčio) darbai. Pasakoja šaltiniai Puslapis Šeši televizija kad Maroney anksčiau dirbo Gagosian galerijoje ir dažnai mato “aukščiausios klasės meno atidarymo” aplink miestą.

vaizdas
Getty Images

Lawrence anksčiau buvo susijęs su Motina! režisierius Darrenas Aronofskyas, tačiau du atsiskyrė būdai 2017 m. lapkričio mėn. po poros metų. Tačiau jie išliko geromis sąlygomis po atskyrimo ir netgi buvo pastebėti, kad jie pasitraukė po sunaikinimo. Vasarą, kalbėdamas apie savo ex, aktorė sakė: “Aš vis tiek jį myliu”.

Ji ir Aronofsky netgi sukėlė gandas, kad jie sugrįžo praėjusią savaitę, kai jie buvo pastebėti kartu “Brooklyn” 2018 m. BAM galerijoje. Tačiau dabar susitikimas galėjo būti tik draugiškas susivienijimas.

vaizdas

Darren Aronofsky ir Jennifer Lawrence gegužės 30 d.
Getty Images

Lawrence anksčiau patvirtino, kad kovo mėnesį ji buvo viena. “Aš neturiu santykių”, – sakė ji interviu su Howard Stern’iu. “Aš aišku, kad per ilgą laiką neturėjau lytinių santykių. Aš norėčiau turėti santykius, jūs žinote – ten sunku! “

Loading...