Perskaitykite Amal Clooney kalbą, kuri sumažino Georgeą ašaromis

Praėjusią naktį Amalas Clooney padarė savo pirmąją viešą kalbą apie vyrą George’ą, kai surinko “AFI Life Achievement Award” apdovanojimą Los Andželo “Dolby Theater”.

Žmogaus teisių gynėjas, kuris dėvėjo gražią rožinę “Prada” suknelę proga, nuoširdžiai kalbėjo apie tai, kaip jos partneris jausdavo tiek tada, kai jie pirmą kartą pradėjo pažinti ir dabar. Nors ji prisipažino, kad jai nervingai buvo kalbama apie kalbą, ji nuėjo į audrą – aktorius paliko neužsimenamą žodį, o abi jos pabučiavo, kai ji grįžo į savo stalą.

vaizdas

Getty Images

“Aš susitiko su Džordu, kai man buvo 35 metai ir pradėjau visiškai atsistatydinti dėl idėjos, kad aš ketinu būti spinster”, – sakė ji. “Tada mes susipažinome ir pradėjome pasislėpti į mano Londono butą ir labai greitai tai atrodė, nesvarbu, kas nutiko, niekada nenoriu būti su kuo nors kitam.”

Ji taip pat kalbėjo apie tėvą kaip savo vienerių metų dvynukus Elą ir Aleksandrą.

“Matydamas jus su savo vaikais, Ella ir Aleksandras yra didžiausias džiaugsmas mano gyvenime”, – sakė ji. “Jūs užpildote savo namuose juoko ir laimės, ir tai dar prieš tai, kai vaikai dirbo, kad” da-da “yra Batmanas, kalbanti lapė ir draugai su Marija Poppina”.

Žemiau skaitykite liečiamąją kalbą:

“Man kažkaip lengviau kreiptis į teismą sulaikytųjų vardu, nei kalbėti viešai, nes aš pirmą kartą šį vakarą darau apie savo vyru … Aš tai padarau iš didžiulio pasididžiavimo, kurį jis pasiekė. Čia yra keletą dalykų, apie kuriuos jūs negalite žinoti apie [George]. Pirma, jis yra džentelmenas. Jis yra dvasininkas kiekviename žodžio prasme ir tokiu būdu, kuris atrodo toks retas šių dienų ir galbūt net pasenęs…

“Kiekvienas, kuris jį pažįsta, net tie, kurie jam politiškai priešinasi, arba profesionaliai su juo ginčydami, tau pasakys, kad jis nepamiršo savo Kentukio manierų. Kiekviename iš mano aplankytų komandų man sakė, kad Džordas tvirtai laikosi labiausiai pažeidžiami…

“Nepaisant to, kad Džordžas kukliai priskiria daug sėkmės, kurį švenčiame čia sėkmei, manau, kad tai yra neįtikėtinas talentas ir personažas, kad jį įvedė čia. Ir šie požymiai taip pat daro jį nuostabiu vyru ir tėvu. Susitikdavau Georgeą, kai man buvo 35 metai ir pradėjau tapo visiškai atsistatydinęs nuo idėjos, kad aš ketinu būti spinster. Tada mes susipažinome ir pradėjome pasislėpti į savo Londono butą ir labai greitai jis jautėsi, nesvarbu, kas atsitiko, aš niekada nenoriu būti su kuo nors kitam…

“Aš negalėjau miegoti, kai atsiskyrėme, ir man pasakė, kad skaitant jo tekstinius pranešimus ar laiškus, kuriuos jis paslėptų mano krepšyje, aš norėčiau rodyti tam tikrą šnibždesį ir nukreipti galvą. Po penkerių metų niekas nepasikeitė Jis yra tas žmogus, kuris mano visiškai suprato, taip pat tas žmogus, kurio šypsena visada ištirpsta.

“Mano meilė, ką radau su tavimi, yra didžioji meilė, kurią aš visada tikėjosi, egzistuoja. Matydamas tave su savo vaikais, Ella ir Aleksandras yra didžiausias džiaugsmas mano gyvenime….

“Jūs pripildote mūsų namuose juoko ir laimės, ir dar prieš tai, kai vaikai sukūrė, kad” da-da “yra Batmanas, kalbanti lapė ir draugai su Marija Poppina, aš taip didžiuojuosi tau mano meilė. Sveikiname tai Didžioji garbė, kad šiandien esate priėmusi. Aš didžiuojuosi jumis, bet aš taip pat žinau, kad kai mūsų vaikai sužinotų ne tik tai, ką padarėte, bet ir jūs esate, jie taip taip didžiuosi ir tau “.

Loading...