Miranda Kerr ir Evanas Spiegelis “iš karto” susituokę – Miranda Kerro vestuvių gandai

Pasak “US Weekly”, Miranda Kerr ir jos sužadėtinė Evanas Spiegelas planuoja nedelsiant susieti mazgą. “Victoria’s Secret Angel” ir “Snapchat” įkūrėjas, užsiimantys 2016 m. Liepos mėn., Po daugiau nei vienerių pažinčių metų, planuoja susirasti Los Andžele. Nors mes laukėme girdėti, kai tie du sujungs mazgą, šaltiniai pasidalija tuo, kad jų vaikščioti žemyn eina yra neišvengiama.

vaizdas

Getty Images

2014 m. Pora susipažino su “Louis Vuitton” vakariene, kai jie sėdėjo šalia vienas kito ir nuo to laiko buvo kartu. Kerr paskelbė apie savo dalyvavimą “Spiegel” “Instagram”, pristatydamas savo sužadėtuvių žiedą kartu su “Bitmoji” ir saldžia antraštine dalimi.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Aš pasakiau taip!!! ❤️aist❤️aist❤️

“Miranda” (@mirandakerr) bendrai paskelbta nuotrauka

Kalbėdamas apie tai, nuotaka iš į Australiją atvyko nuotaka šeimai, ir kad vestuvės tikrai bus viršūnės be išlaidų, o ne mažesnio intymumo, nepaisant to, kad tai yra Kerras antrą kartą pravažiavime. Labai spalvingas reikalas yra dar labiau netikėtas, atsižvelgiant į tai, kad Kerr paminėjo, kad pora nori mažos raiškos, nepakartojamų naktų. Ji pasakė “Net-a-Porter” Redaguoti praėjusiais metais, nors jos sužadėtinė yra 25 (ir ji 34), jis nėra susijęs su šalies arenoje. “Jis ne vakarieniauti, jis eina dirbti Venecijoje [Kalifornijoje], jis grįžta namo, mes nenorime eiti. Mes norėtume būti namuose ir vakarieniauti, eiti miegoti anksti”, – sakė ji..

vaizdas

Getty Images

Kerr anksčiau buvo vedęs Orlando Bloom. Pora išsiskyrė 2013 m. Ir pasidalins šešerių metų sūnumi Flynn. Mes tikimės, kad antrą kartą supermodelis eina per šį savaitgalį ar kada kitą savaitę.

Loading...