Mindy Kaling BJ Novak Oskarų 2018 datas – Mindy Kaling BJ Novak akademijos apdovanojimai 2018 m.

Kaip įprasta, “Oskarų” raudonasis kilimas buvo pripildytas žavinga “Celebrity Couples” (Leslie Bibb ir Sam Rockwell, ateis). Tačiau “A” sąrašo dvylika, kuri mus tikrai sukrėtė ir nugalėjo mūsų širdis romantine nostalgija, buvo Mindy Kaling ir BJ Novak (aka Biuras“Kelly ir Ryan), kas atvyko praeitą naktį tuštybės mugė Oskaro vakarėlio raudonojo kilimo rankena.

The Raukšlių laikas aktorė ir nauja mama pasidalino savo vakarą socialinėje žiniasklaidoje, paskelbdama an “Instagram” vaizdo įrašas su savo datos kelyje į vakarėlį. “Mane nuvyko į linksmą vakarą su savo geriausiu draugu”, – sakė Kalingas, pasukdamas kamerą “Novak”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

��

Mindy Kalingas (@mindykaling) bendrai paskelbtas pranešimas

Jie taip pat paėmė savarankiškai.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Mindy Kalingas (@mindykaling) bendrai paskelbtas pranešimas

Kalingas, suteikiantis Novak “geriausio draugo” statusą, rodo, kad vaikščiojimas buvo 100 proc. Platoniškas, tačiau gerbėjai galėjo greitai suvokti romantišką ryšį, iš dalies dėl to, kad jie buvo naudojami iki šiol tiek Biuras ir IRL.

Kai apklausta “Howard Stern” šou 2015 m. Kalingas, dabar 38 metų, pripažino, kad ji būtų vedęs Novaką 24 metams, kai abi buvo kartu. Ir Stiliuje tais pačiais metais aktorė sutiko, kad jos romantiški santykiai su Novaku buvo tikrai sudėtingi.

vaizdas

Getty Images

“Aš laisvai pripažinsiu:” Mano santykiai su B. J. Novaku yra keistai kaip pragaras “, – paaiškino Kalingas. – Jis nėra mano vaikinas, bet jis nėra mano geriausias draugas”.

“Manau, kad galėtumėte apibūdinti savo santykius kaip” romantiškai įkrautą bendravimą su garsiais argumentais “, tačiau nemanau, kad” Facebook “tai pripažintų kaip naują statusą”, – pridūrė ji..


Atsižvelgiant į ekrano ir ne ekrano istoriją, jie nebus-jie santykiai, praeitą naktį spalvingi ir aukšto lygio Kaling-Novak data atsiuntė “Twitter” į pilna pūstą įsiutimas.

Kai kurie gerbėjai “atsitiktinai verkė” per susirinkimą.

Vienas iš jų parodė, kad galimas pora santykių statusas prieš akademijos apdovanojimus yra svarbus.

Vienas iš labiausiai patyrusių gerbėjų netgi pavadino “duo” datą 2018 m. Akcentu.

Nors akivaizdu, kad žmonės tikisi, kad “Oskarų” išvykimas buvo ne vien tik du draugai, dalyvavę kartu kartu, mes neturime įrodymų, kad romantiški santykiai gali būti ginčijami.

Šiuo metu gerbėjai gali melstis dėl Kelly ir Ryan sugrįžimo į gandai Biuras perkraukite.

Loading...