Miley Cyrus ir Liam Hemsworth dalyvaus “Oskarų partijos” drauge

Atnaujinti 3/5: Miley Cyrusas ir Liamas Hemsworthas padarė “Oskaro” naktį raudonojo kilimo pasirodymus. Po to, kai sustabdė Eltono Džono žiūrovų partija, skirta “Academy Awards”, pora susimaišė su daugeliu Holivudo “A-listers” “Vanity Fair” oficialioje “Afterparty”.

Fietes Cyrus pasikeitė iš savo elektrinės rožinės “Moschino” suknelės ir į šilkinę, juodą ir baltą suknelę, tuo tarpu Hemsworthas pakabino “Burberry Tux”.

vaizdas

Getty Images

Miley atrodė maloniai pasakęs.

vaizdas

Getty Images

Tuo metu ceremonijoje jie taip pat turėjo daug mėgstamų nuotraukų.

Pirmą kartą pora pirmą kartą atkurta po 2012 m. Iškilmingo šventės.

vaizdas

Getty Images

Originali istorija, 3/4: “Miley Cyrus” ir “Liam Hemsworth” nevykdė vakarinės akademijos apdovanojimų, tačiau “Elkowno Jono” “Oskarų” žiūrovų salėje jie vis dar padarė spalvingą bendrą raudoną kilimėlį. Pora atvyko į Vakarų Holivudo renginį kartu, kai Cyrus spindėjo (tiesiogine prasme), apsiaustas ir karšta rožine “Moschino” ir “Hemsworth” suknele..

Dainuojamoji stulpe užbaigė savo išvaizdą su vienodai aptemdytomis juvelyrikos-žvaigždžių auskarais ir, žinoma, savo sužadėtuvių žiedu savo kairėje rankoje. Ji taip pat laikė savo plaukus retro bangomis, kad galėtų paliesti “Old Hollywood glam”.

Pora buvo raudonojo kilimo vizija:

vaizdas

Getty Images

Ir jie turėjo taip pat žavinga nuotrauka op su savo iconic host:

vaizdas

Getty Images

Tai retai išvyksta pora. Tai vienas iš jų kelių raudonų kilimėlių pasirodymų nuo 2016 m. Pradžios. Jų pirmasis raudonasis kilimas per ketverius metus įvyko 2017 m. Spalio mėn. Thor: Ragnarok premjera, kuria jie dalyvavo, kad palaikytų Liamo brolį Chrisą, kuris žvaigždė superhero filme.

vaizdas

Getty Images

Nors mes mėgstame matyti Cyruso ir Hemswortho kvailius ar romantiškus momentus socialinėje žiniasklaidoje, tai gaivina juos pamatyti oficialiu įvykiu, primindami mums, kad jie yra “#CoupleGoals” tiek “Instagram”, tiek ant raudono kilimo.

Mes laukiame daugiau Cyrus-Hemsworth pasirodymų ateityje.

Loading...