Meghan Markle Royal vestuvių suknelės kaina – kiek Meghan Markle vestuvių suknelė kainuoja?

Meghan Markle vestuvių suknelė bus tinkama princesei, bet ar bus karališkoji kaina? Per savaitgalį pasklido gandai, kad nuotaka nešioti paprasto “Ralph & Russo Couture” numerio, kainuojančio maždaug £100 000 (apie 135 600 USD).

Nors mes greičiausiai nežinome sąskaitos ar dizaino, kol didžiausias atsiskleis gegužės 19 d., E! Karališkoji ekspertė Melanie Bromley sužlugdo tai, ko tikėtis iš būsimos kunigaikštijos suknelės, finansiškai, BAZAAR.com.

Kaina gali būti šešių skaičių.

Tikimasi, kad “Meghan suknelė kainuoja šimtus tūkstančių dolerių”, – sako Bromley. “Tai bus rodoma istorijos knygose, todėl turi išlaikyti laiko testą.” Ralphas ir Russo numeris suplanavo tai į perspektyvą; palyginti su tuo, kad vidutinė JAV nuotaka savo “vestuvių suknele” išleidžia 1,564 dolerius.

Tačiau net ir su sunkia kaina, ji nebus tokia brangu, kaip 2011 m. Sukomplektuota Kate Middleton užsakytinė “Alexander McQueen” suknelė. “Kotrynė kainavo apie keturis šimtus tūkstančių dolerių, tačiau ši akių laistymo kaina tinka ateities karalienei, todėl mažai tikėtina, kad Megano bus toks brangus, nes kai kurios iš jų gali būti nesąžiningos “, pridūrė Bromley. Tiesą sakant, anksčiau buvo pranešta, kad Markle nenorėtų “pakelti” savo būsimos sesers-in-law vestuvių suknelės kaina.

vaizdas

Getty Images

“Vis dėlto Megano suknelė vis tiek bus astronomiškai brangi,” tęsia Bromley. “Kaip ir bet kokia nuotaka,” Megan “norės atrodyti geriausiai, todėl ji greičiausiai pasirinks geriausią dizaino darbą, norėdamas užtikrinti, kad jos sukomplektuotas suknelė būtų verta įvykio masto. Unikalaus dizaino ir nesuskaičiuojamų suknelių detalių kaina greitai pakels kainą. Galų gale bus verta kaina. Tai turi būti pasakų suknelė, kuri atitiktų daugiau kaip du milijardus žmonių, kuriuos tikimasi prisitaikyti žiūrėti ceremoniją. “

Bromley pasakoja, kad nėra jokio budėjimo dėl karališkų vestuvių suknelių, bet “niekada nebus pigus”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Labai ačiū už visas nuostabias pastabas po to, kai išleido “Prince Harry” ir “Meghan Markle” įdarbinimo nuotraukas. Pora yra tokia dėkinga už šiltus ir dosnius pranešimus, kuriuos jie gavo per tokį laimingą gyvenimą. Ačiū padėkoti, jie nusprendė pasidalinti šia nuostabia nuotrauka nuo jų portretų posėdžių dienos tiesiogiai su visais jums.

Paskelbta Kensingtono rūmuose (@ kensingtonroyal)

Pranešama, kad karališkoji šeima moka už suknelę.

Paskelbęs įsitraukimą, Kensingtono rūmai paaiškino, kad karališkoji šeima turėtų pasiimti sąskaitą už ceremoniją, įskaitant “Meghan” suknelę, sako Bromley. Bet karaliaus gyventojai rizikuoja viešai pasipriešinti “jei per daug mokesčių mokėtojų pinigai bus išmesti tik vienam drabužiui”. Tokiu atveju tai nebūtų šokas, jei nuotaka įsiskverbtų.

“Man nestebėtų, jei Meganas nuspręstų sumokėti dalį savo sąnaudų, kad ji galėtų turėti savo svajonių suknelę”, – paaiškina Bromley, vadinantis “Markle” savarankiškai turtingą “. Buvusi aktorės grynoji vertė yra maždaug 5 milijonai JAV dolerių iš jos Holivudo atlyginimo ir akcijos, bet tai nieko, palyginti su jo garbės nugalėtoja, kuri yra aštuonis kartus didesnė, pagal Miestas ir šalis.

Galų gale, suknelės kaina bus tik dalis bendrų vestuvių išlaidų, o tai tikriausiai bus mažesnė nei 50 milijonų JAV dolerių, – teigia Bromley. Tai žymiai daugiau nei William ir Kate vestuvės, kurių kaina siekia 34 milijonus dolerių. “Turėkite omenyje, kad kainos per pastaruosius septynerius metus pakilo”, – priduria ji. Be to, apie 40 milijonų JAV dolerių pranešama tik dėl saugumo. Haris yra pažeidžiamas tikslas, nes jis tarnavo kariuomenėje.

vaizdas

Getty Images

Karalienė turi patvirtinti dizainą.

Yra keletas veiksnių, kuriuos turėjo apsvarstyti Markė (ir jos vestuvių dizaineris), galiausiai pasirinkdami suknelę. Vienas iš jų yra karališkosios šeimos įnašas, ypač karalienės patvirtinimas. “Svarbu, kad dizaineris dirbtų kartu su rūmais, kad įsitikintų, jog suknelė yra tinkama proga”, – aiškina Bromley..

Antrasis elementas yra vieta, St. George’s koplyčia, kuri yra daug mažesnė nei William ir Kate vieta, Westminster Abbey 2011 m. (Kembridžo kunigaikštystė turėjo devynių pėdų traukinys jos frock.) Nors Markle suknelė gali tilpti daugiau intymioje vietovėje “, suknelė turi būti pakankamai įspūdinga, kad dešimtis tūkstančių gerbėjų, kurie pasirodė” Windsor “, matytų, kad pora eina dvi mylios atvirame ore, važiuoti”.

Trečias elementas yra Hario vieta karališkojoje paveldėjime (kuri šiuo metu yra šeštoji, po kūdikio princas Luisas). “Jis turi daugiau laisvės nei jo brolis,” aiškina Bromley, todėl jis ir Megan gali lengviau sulyginti taisykles. Pradedantiesiems jų vestuvės nebus “pilna valstybine proga”, kaip buvo Williamas ir Kate.

The Queen, Prince Charles

Getty Images

Markle yra labai praktiška, sukūrusi savo suknelę.

Pranešama, kad nuotaka pasirodė jos dizainerio suknelę sausio mėnesį, ir nuo tada ji “išgyvena dizainą ir turi slaptąją įrangą”. Dar kartą ji naudoja savo istoriją visuomenės akyse kaip pranašumą.

“Ji labai trokšta mados ir žino, ką ji mėgsta, ir tai, kas tinka jai, o tai, žinoma, yra dar viena darbo aktorės nauda”, – sako Bromley..

Tikėtis, kad Meghan suknelė atrodys kitaip nei Kate.

Tiesiog, kaip Markle nenori įveikti Middleton’s nuotakos išvaizdos, ji taip pat nebus nukopijuoti.

“Iš to, ką mes jau matėme iki šiol, Meghan yra labiau linkęs imtis mados rizikos, o ne laikytis tradicinės karaliaus taisyklės knyga”, aiškina Bromley. “Ji taip pat, atrodo, turi daugiau pasitikėjimo nei Katherine, šiuo metu savo santykiuose su William, o tai nenuostabu, atsižvelgiant į” Meghan “raudonojo kilimo liudijimus.”

vaizdas

Getty Images

Ir jaunikis nebus dėvėti kostiumo – jis bus vienodas.

“Būdamas su britų kariuomeneis davė Hariui genties, jis jam davė šeimą už Vindzoro namo ribų ir priklausymo jausmą”, – sako Bromley BAZAAR.com. “Jam bus labai svarbu, kad jis pasinaudotų šia diena, kad sumokėtų duoklę”.

vaizdas

Getty Images

Žiūrėti Bromley gyventi Windsor karaliaus vestuvių E! Live iš karališkos vestuvės, vesti šeštadienį, gegužės 19 d., pradedant 5 val. EST / 2 val. PST.

Loading...