Meghan Markle pusbrolis primygtinai ragina princą Hariui atšaukti karališką vestuvę

“Meghan Markle” pusbrolisas Thomas Markle Jr. rašė laišką princei Hariui, prašydamas, kad jis nebūtų susituokęs iš buvusio Kostiumai žvaigždė. Pasibaisėtiname rankraščio pastaboje, kurią paskelbė “Touch” per savaitę vakar, išvykstantis brolis, sako, kad Haris ir Megano sąjunga “didžiausia klaida karališkųjų vestuvių istorijoje” kaltino atėjusį nuotaiką atsisakant savo tėvo Thomas Markle Sr. ir vadina ją “neryškia, sekli, ištverta” moteris.

“Gerbiamasis princas Haris, tai ne iki galo. Meghanas Markle akivaizdžiai nėra tinkama jūsų tauta”, – jo laiškas prasideda. “Kadangi daugiau laiko pereina prie jūsų karališkų vestuvių, ji tampa labai aiški, kad tai yra didžiausia klaida karališkųjų vestuvių istorijoje.” Jis taip pat pakvietė “Megano bandymą veikti kaip princesę, kaip mažesnę C vidutinę Holivudo aktorę”. OUCH.

vaizdas

Getty Images

Jis toliau apkaltino savo pusę seserį “savo tėvo naudojimu, kol jis nebus bankrutavęs, ir užmiršta apie jį Meksikoje, palikdamas jį sugedusį, daugiausia dėl visų savo skolų”. Markė pridūrė: “Ir kai atėjo laikas jį grąžinti, ji pamiršta savo tėvo, nes ji niekada jo nepažino”.

Thomas Jr teigė, kad jų tėvas “nekviesdavo” į vestuves, nors kai kurie pranešimai sako, kad Thomas Sr. pasieks ją praeiniui. (Kensingtono rūmai dar turi patvirtinti savo vaidmenį ceremonijoje arba visur lankyti).

“Mano tėvas niekada neišsipildys finansiškai iš mokėjimo” Meghan “, o emociniu požiūriu jo neatsisakant, Meg parodo savo tikrąsias spalvas”, – sakė jis. “Jei tai nebūtų mano tėvas, ji būtų užsiėmusi stalais ir kūdikis sėdėtų, kad sumokėtų savo seną skolą”, – pridūrė vėliau.

Ir tarsi “žemiau C vidutinis aktorė” komentaras buvo ne blogai, Thomas Jr tęsė keletą pasirinkimų žodžius apie savo atsiskyrusi sesuo: “Jo [sic] labai akivaizdu, kad jos mažai šiek tiek Holivudo šlovės nuėjo į galvą, pakeisdama ją į niekšingą, seklią, pasibaisėtiną moterį [sic], kuri sukurs jūsų ir karališkosios šeimos paveldo pokštą “.

Nepaisant to, kad vilkina įprastą nuotaiką, Thomas Jr pripažino, kad “Meghan” ateitis yra jos pačių rankose: “Ji yra šeima, taigi, kas atsitiks su ja”.

Thomas Jr, 51 metų, dabar gyvena Oregone ir nematė Meghano nuo 2011 m. (Prieš septynerius metus), kai abu dalyvavo jų močiutės laidotuvėse, Kasdieninis paštas ataskaitos. Jis yra tik naujausias Megano giminaitis, kuris pasakoja apie savo santykius su Hariu, nes jų dalyvavimas buvo paskelbtas.

Jo sūnus Tyler Dooley ir buvusi žmona Tracy atskleidė JK naujienas, kad jie nebuvo pakviesti į vestuves. Megano pusė sesuo Samantha Markle, kuri raginama prisiminimus Princesės Pushy’s seserio dienoraštis, vadinamas “nuotaka” – “socialinis alpinistas”.

Neaišku, kiek “Meghan” biologinių giminaičių iš tikrųjų buvo pakviesti į vestuves.

Loading...