Meghan Markle “Bachelorette” vakarėlis yra vieta, kur šiandien yra slapta vieta

Nors Meghan Markle’io vestuvės princei Hariui vyksta ne anksčiau kaip 2018 m. Gegužės 19 d., Ateityje karaliene, tariamai, šį savaitgalį turės bernvakarių šventę.

Pagal Kasdieninis paštas, “Markle” turėtų būti paslaptingos “Bachelorette” vakarėlis šiandien “paslaptingame penkių žvaigždučių kurorte”. Tačiau publikacijoje taip pat pranešama, kad jos gyvenime nebus dviejų svarbių žmonių: jos mama Doria Radlan ir Kate Middleton, Kembridžo kunigaikštystė.

Tačiau, Saulė praneša, kad dalyvaus keletas “Markle” artimų draugų, įskaitant britų realybės televizijos žvaigždę Millie Mackintosh, mados dizainerę Misha Nonoo ir Violet von Westenholzą, kuris yra princo Hario draugas.

Laikoma, kad slaptoje vietoje šalis, be abejo, apima dekadentines SPA procedūras.

Millie Mackintosh and Misha Nonoo​

Millie Mackintosh ir Misha Nonoo
Getty Images

Pagal Kasdieninis paštas, kai Markė aplankė Kardifą Velse su princine Harija, ji juokavo, kad ji turės savo bachelorette partiją mieste. Du žmonės minioje tariamai pasakojo karaliui ateityje, kad ji bus laukiama, kol vyks vakarėlis Kardife, į kurį Markė atsakė: “Aš tikiu, kad tai bus labai linksma”.

Išsami informacija apie jos faktinę partiją buvo laikoma paslaptyje, o vieta “laikoma saugiai saugoma dėl saugumo” (per Kasdieninis paštas).

Kensingtono rūmų išleistame pareiškime buvo atskleista, kad “princas Harry ir ponia Meghan Markle sakė, kad nori, kad jų vestuvių diena būtų suformuota taip, kad visuomenė galėtų pajusti ir šventes … [Jie ] pakvietė 2 640 žmonių į Vindzoro pilies gatvę, kad pamatytų, kaip atvyksta jaunikis ir jaunikis, ir jų vestuvių svečiai, koplyčioje ir stebėti vežimėlį, kaip jis eina iš pilies “.

Loading...