Meghan Markle atsitiktinai atskleidžia slapyvardį Prince Harry “Hamilton” spektaklio metu

Lankydamiesi Hamiltonas Trečiadienį labdaros pasirodymas Meghan Markle leido paslėpti jos pranašą Hariui – ir jai atrodė, kad jaudina, kai žmonės pastebi.

Vaizdo įraše iš renginio matyti, kad kunigaikštis ir Soussekso kunigaikštystė išreiškė grupinę nuotrauką su miuziklo, už Cosmopolitan. Vienu metu Meganas kreipiasi į savo pulsą ir klausia: “Ar tu matai, mano meilė?” Kai kurie aktoriai išsiskyrė į “Aww!” Per saldų momentą, o Markle atsakė su nuostabiu niūriu išvaizda.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

“Ar galite matyti mano meilę?” Ups, Meghan atrodė tikrai nemalonus, atskleidęs mus, kaip ji slapčia vadina savo Vyru! �� ir reakcija iš mesti yra žavinga … Žmogus mirs sind doch soooooo süß zusammen!!!!!

Paskelbta “Meghan & Harry” palaikytojais (@ harry_meghan_updates)

Tuo metu, nors ir kunigaikštienė suklupo, ji trumpai ir intymiai ištyrė jos santykius su Sasekso himnu. Paprastai viešajame įsikišime pora, kuri dabar jau buvo susituokusi tris mėnesius, – parodykite kai kuriuos PDA, laikydami rankas ir prireikus atsikabindami vienas kitą. Neseniai polo varžybose šią vasarą jie netgi dalinosi bučiniu. Trečiadienį Meghanas atnešė šiek tiek daugiau šviesos apie savo santuoką.

Pora pavogė pasirodymą Hamiltonas spektakliai “West End”, kuriame dalyvavo jo kūrėjas ir kompozitorius Lin-Manuelas Miranda. Renginys įvyko kaip labdaros gala, kuria pasinaudojo Sentebale, Princo Hario organizacija, kuri padeda jauniems žmonėms, sergantiems ŽIV Botsvane ir Lesotoje. Markle apsvaigusi nuo sužadėtuvės, dėvi Juditą ir Charlesą apipjaustytą trumpą smokingingo suknelę.

The Duke & Duchess Of Sussex Attend A Gala Performance Of

Getty ImagesWPA baseinas

Meghan “pet-name” apreiškimas nebuvo vienintelis tokios nakties akcentas. Po spektaklio princas Harry taip pat paėmė sceną ir dainavo keletą pastabų, parodydamas King George III parašą. Minios (ir mesti, įskaitant Mirandą) išnyko.

Loading...