Marionas Cotillardas atveria susitikimą su Bradu Pittu

Žiūrint į peržiūras, Sąjunginė Costars Marion Cotillard ir Brad Pitt turi neginčijamą chemiją. Bet kaip tiksliai tai atsitiko? Cotillard neseniai atvėrė apie žvaigždes priešais aktorius jų artėjančiame Antrojo pasaulinio karo dramoje.

“Jis toks geras žmogus”, – sakė ji Pramogos Tonight. “Žinoma, jis nuostabus aktorius. Jis toks geras žmogus, kad tikrai sunku su ja susitikti”.

Kainos iš tikrųjų pirmą kartą įvykdytos Sąjunginė Cotillard’as paaiškino, o per 20 dienų praleido repetavimą ir filmavimą (su režisieriumi Robertu Zemeckio), kuris padėjo sukurti matomą elektroninį chemiją. Aktorės atveju dažnai būna reta atvejis.

vaizdas

Cotillard ir Pitt “Allied” serijoje 2016 m. Kovo mėn.
Getty Images

“Kartais jūs neturite nieko bendro, nėra chemijos ir jis vis dar veikia ekrane. Turi daugybę skirtingų situacijų, tačiau mes turėjome šią galimybę, kad turėtume šį laikotarpį susiburti”, – pridūrė ji..

Cotillard ir Pitto projektas tapo viešosios priežiūros centru po to, kai žiniasklaida nutraukė aktoriaus santuokos nutraukimą iš Angelinos Jolie’o ir gandai skleidė jo tariamą santykį su savo “Costar”. Cotillardas, kuris laukia savo antrojo vaiko su savo vaikinu Guillaume Canet, šaudė gandas netrukus po emocinio pranešimo “Instagram”. “Visoms žiniasklaidos priemonėms ir nekenčiamiesiems, kurie greitai priima sprendimą, nuoširdžiai linkiu jums greito atsigavimo”, – ji atkreipė dėmesį į tuos, kurie skleidė gandus, prieš siunčiant Pittą ir Jolie geriausius norus.

Žiūrėkite visą priekabą Sąjunginė žemiau.

Loading...