Lady Kitty Spencer, princesė Dianos mergaitė, tiesiog patekusi į karališką vestuvę

“Prince Harry” ir “Meghan Markle” vestuvės – tai neįtikėtinai žvaigždės reikalas, visi nuo “Oprah” iki “Priyanka Chopra”, o Serena Williams pasuko į didžiąją dieną. Tačiau kaip ir Holivudo autoriniai atlyginimai, taip pat buvo pakviesti Britanijos karališkosios šeimos nariai, įskaitant princesės Dianos dukterėtą Lady Kitty Spencer.

“Kitty Spencer” atvyko į vestuvines drobes, dėvi Dolce & Gabbana neprilygstamą žalią gėlių suknelę su oranžiniais kulnais ir žalia fascinatoriumi. Išvaizda ji pasirinko paprastu, sparkliu karoliu ir nešiojo oranžinę skara.

vaizdas

Getty Images

Kaip Princesės Dianos dukterė, Kitty yra princo Hario pusbrolis ir Earl Spencer dukra. Nenuostabu, kad ji gavo kvietimą į vestuves, nes jos tėvas yra Dianos brolis, ir jis visada buvo neįtikėtinai apsaugotas nuo savo sesers ir vaikų.

vaizdas

Getty Images

“Lady Kitty” nėra svetimas dėmesio centre, o “Instagram” paskyra akimirksniu sužavėjo pasaulio dėmesį, ypač todėl, kad ji reguliariai demonstruoja savo elegantišką aprangą, įskaitant tai, kada ji turi vaikščioti Dolce & Gabbana takeliui:

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Ką DREAM ✨�� Ėjimas @ dolcegabbana į #DGSecretDiamonds Show �� Aš myliu jus, vaikinai, labai, ačiū už tai, kad manęs �� [photo via @polymoda] # DGFW18 #DGWomen #DGFamily #MFW

“Kitty Spencer” (@ kitty.spencer) bendrai naudojama žinia

Šį rytą karališkosios šeimos oficialioje svetainėje paskelbta, kad Meghanas Markle gaus Sasekso hercogos vardą nuo jos santuokos su princu Hariu. Jis sakė:

“Karalienė šiandien su malonumu suteikė Velso kunigaikščiui Henriui Dukedomą. Jo pavadinimai bus Ssekso hercogas, Earl of Dumbarton ir Baron Kilkeel..

Princas Haris tampa Jo Karališkuoju Didenybe Sasekso hercoge, o ponia Megana Markle santuoka taps jos Karališkuoju Didenybe Sasekso Kunigaikštija. “

Loading...