Kodėl Tomas Hardy buvo pakviestas į karališką vestuvę – Tom Hardy ir princo Harry draugystė

Kai gegužės mėnesį princas Harry ir Meghan Markle surengė karališkus vestuves, gerbėjai galėjo tikėtis įžymybių, tokių kaip “Beckhams” ir “Clooneys”, tačiau “Tom Hardy” buvo malonus siurprizas svečių sąraše.

Jo išvaizda drauge su žmona Charlotte Riley nebuvo visiškai nepagrįsta; aktorius anksčiau buvo stebimas su princu Hariu. Tačiau, jei jūs ieškote tiksliai Priežastis, kodėl Hardy užsiminė išskirtinį kvietimą į renginį, nesitikėkite, kad jis pradės išsipildyti detalių.

“Tai giliai privati”, – sakė aktorius Esquire savo rugsėjo viršelio istorijoje. Tačiau jis pasakojo apie jaunikį: “Haris yra” fiksavimo legenda “.

Princas Harry Marries Ms. Meghan Markle - Windsor Castle

Charlotte Riley ir Tom Hardy karališkuose vestuvėse.
Getty ImagesMax Mumby / Indigo

Hardy dalyvavo vestuvėse iškart po to, kai išvyniojo savo filmą, Fonzo, kur jis vaidina legendinį gangsterį Al Capone. Planas buvo intensyvus; jie nufilmavo Naujojoje Orleane su šešių savaičių 19 valandų darbo dienomis, Esquire ataskaitos. Jei norite eiti iš to tiesiai į savo draugo vestuves, tai yra tikros atsidavimo ženklas.

Tai nėra tiksliai žinoma, kaip susitiko Hardy ir Harry, tačiau aktorius tapo “Prince’s Trust”, “Prince Charles” labdaros, skirtos nepalankioje padėtyje esantiems jauniems žmonėms, ambasadorius 2010 m. 2017 m. Rugsėjo mėn. Jis kartu finansavo kampaniją su organizacija “Youth Can Do It” kuris padėjo ugdyti jaunų žmonių savigarbą. “Princo pasitikėjimas yra labdara, kuri visada buvo arti mano širdies”, – sakė jis Veidrodis tuo metu.

“Hardy” ir “Sussex” hercogas taip pat turėjo keletą “Audi Polo” rungtynių “Londono Coworth parko 2014 ir 2016 m.”.

Audi Polo Challenge - Day 2

2014 m
Getty ImagesDavid M. Benett

Audi Polo Challenge - Day One

2016 m
Getty ImagesDavid M. Benett

Jie gandai, kad filmavo paslaptį Žvaigždžių karai: paskutinis jedis Kamaja kartu su princu Williamu, kaip strumtroopers, – 2016 m. (Galiausiai, scenos buvo iškirpti, nes princesai buvo per aukšti, matyt.)

Pora taip pat kirto kelius praeitą vasarą Dunkirkas Londono premjera, kur princas taip pat susitiko su savo vieno pavaduotoja, buvusi viena kūrybinga Harija Styles.

'Dunkirk' World Premiere - Red Carpet Arrivals

Getty ImagesEamonn M. McCormack

Mes miršta, kad sužinotume, kur ateina šios nuostabios draugystės vadovybės.

Loading...