Kate Middleton ir Prince William’s Baby Princas Louis būti krikštas liepos 9 d

Karališkieji renginiai tik liejasi šią vasarą. Praėjus beveik dviems mėnesiams po jo gimimo, Kensingtono rūmai paskelbė, kad princas Luisas, trečiasis ir jauniausias vaikas princas Viljamas ir Kate Middletonas, bus krikštas liepos 9 d..

Krikštas vyks Londono Šv. Jokūbo rūmų karališkojoje koplyčioje, kur Louis vilniškos senelės princesės Dianos kūnas buvo padėtas prieš laidotuves 1997 metais. Meghanas Markle taip pat buvo slaptai pakrikštytas ten kovo mėnesį vedęs princą Harį. Kūdikio princą christa Kenterberio arkivyskupas.

vaizdas

Getty Images

Praėjus tam tikram laikui nuo tada, kai pamatėme princo Louisą, kuris gimė balandžio 23 dieną, jam trūko paskutinių karališkų įvykių, tokių kaip Hercegis ir Sussekso vestuvių kunigaikštienė ir “Trooping the Color”, tačiau liko jo šeima..

Nors kūdikis neatrodė viešai po to, kai paliko ligoninę nuo gimimo dienos, hercogas ir Kembridžo kunigaikštystė pasidalijo naujomis jo nuotraukomis po trečiosios gimtadienio Princesės Charlotte savaitės.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Kembridžo hercogas ir kunigaikštystė labai džiaugiasi dalijasis dviem princesės Šarlotės ir princo Louiso fotografijomis, kurias paėmė kunigaikštienė Kensingtono rūmuose. Šis paveikslėlis buvo paimtas gegužės 2 d., Trečią gimtadienio princesės Charlotte’o dieną. Kunigaikštis ir kunigaikštystė norėčiau padėkoti visuomenės nariams už savo gerus pranešimus po princo Louiso gimimo ir trečiojo gimtadienio princesės Charlotte.

Paskelbta Kensingtono rūmuose (@ kensingtonroyal)

Luisas dar nebuvo oficialiai fotografuotas su brolio, penkerių metų princo George’u. Galbūt krikštu galime pirmą kartą pamatyti visus tris karališkus totis.

Krikštas taip pat gali reikšti retų viešųjų pasirodymų Kembridžo kunigaikštystei, kuri taip pat buvo neseniai pastebima dėl motinystės atostogų. (Nors ji buvo “Trooping The Colour” ir karališkų vestuvių metu, ji nebuvo Princo Čarlzo sodo vakarėlyje, “Švarko tarnybos” ordinare ar “Royal Ascot”).

“Tradiciškai naujiems karališkiems mamoms šešių mėnesių pertrauka nuo oficialių įsitraukimų”, karališkasis biografas Dankanas Larcombe anksčiau sakė BAZAAR.com. “Vestuvių negalima skaičiuoti, nes tai buvo” šeimos reikalas “, bet, išskyrus tai, ji pasiims ir pasirenka savo įsipareigojimus”.

Po princo Louiso karališkoji šeima pasveikino dar vieną karališkąjį kūdikį; Pirmadienį, birželio 18 d., Princas William pusbrolis Zara Tindall gimė antrą vaiką, mergaitę.

Loading...