Kate Middleton ir Prince William Pet vardai vienai kitai

Meghan Markle daro antraštes po to, kai šią savaitę atsitiktinai atskleidė savo saldus “Prince Harry” (“mano meilės”) slapyvardį, tačiau ji nėra vienintelė šeimos heroina su herbu pavadinimu. Kate Middleton taip pat turi ir princo Williamą.

Kalbant apie 2016 m., Kunigaikštystė Kembridžo garsiai šaukė kunigaikščio “babe” “Chelsea Flower Show”. Kai Williamas paklausė jos apie gamyklą renginyje, ji atsakė: “Babe, mes turime tuos. Turime daugybę tų,” pagal Grazia U.K..

Tačiau sakė kraštovaizdžio dizaineris Mick Conway, dalyvavęs renginyje Sveiki! kad kunigaikštija iš tikrųjų vadino savo vyru “brangioji”. Nepaisant to, ar tai buvo “kūdikis” ar “linksma”, Kate gestas buvo nepaprastai atsipalaidavęs.

“Chelsea Flower Show” 2016 m
Getty ImagesMark Cuthbert

Kunigaikštis taip pat pasidalijo savo sutuoktinio vardais. Kitame gėlių šou metu jis paklausė Kate: “Ar galėtum padaryti vieną iš šių, brangioji?” žvelgdamas į aguonų vaizdą, pasakoja dizainerė Margaret Knight Sveiki!.

“William” slapyvardis Katei netgi buvo gausesnis, kai jie susipažino, kaip sakė balso pašto pranešimai, paskelbti per 2006 m. Įsilaužimo skandalų tyrimą, penkerius metus prieš santuoką, už Romper.

The Middleton Family Release Images Of Kate Middleton

Kate ir William 2005 metais
Getty ImagesLeidimas

Pranešimų transkripcijos, kurias atrado detektyvai, kurie tiria tariamą piktnaudžiavimą, atskleidė, kad Williamas pavadino Kate “kūdikiu” ir “babykins” tuo metu, kai jis kviečia karo metu į karinę akademiją, Kasdieninis paštas ataskaitos.

“Labai kūdikis”, – sakė Kembridžo hercogas vienoje balso pašte. “Šiandien vėl užimta diena”. Kitame sakydamas jis tarė: “O, mano mažieji berniukai! Tikiuosi, kad viskas gerai”.

Įdomu, ar Kensingtono rūmuose vis dar bus “berniukai”.

Loading...